Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Oferujemy małe mydełka, które idealnie sprawdzają się w obiektach hotelowych. Każde mydło jest oddzielnie zapakowane, co zapewnia wysoki standard higieny, a także wygodę użytkowania produktu.

Niewielkie mydełko do hotelu i pensjonatu

Prezentowane mydełka bardzo dobrze sprawdzają się w hotelach i pensjonatach. Obecność dobrych jakościowo środków do higieny rąk i ciała podnosi standard obiektu i zdecydowanie zwiększa komfort przebywania w konkretnym miejscu.

Higiena i wygoda użytkowania

Mydła dostępne w prezentowanej kategorii to rozwiązanie higieniczne – każdy gość hotelowy otrzymuje własne mydełko. Mydła są zapakowane, zatem nie musimy obawiać się, że ulegną przypadkowemu zabrudzeniu. W naszej ofercie znajdują się mydełka hotelowe wysokiej jakości, które skutecznie myją skórę.

W Linea dostępne są zarówno oddzielnie zapakowane mydełka, jak i preparaty w jednorazowych wkładach czy też środki przeznaczone do uzupełniania odpowiednich dozowników. Wybrać można takie rozwiązanie, które w konkretnym obiekcie hotelowym sprawdzi się optymalnie. Osoby, które chciałyby doradzić się przy wyborze środków do higieny rąk i ciała czy też innych rozwiązań z naszego asortymentu serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium