Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Przedstawiamy profesjonalne środki czyszczące, przyjazne dla środowiska naturalnego. Ekologiczne preparaty pozwalają utrzymać wysoki poziom higieny w wielu miejscach - w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach użytkowych.

Ekologiczne środki czystości do profesjonalnego stosowania

Oferujemy profesjonalne środki czyszczące, które działają bardzo skutecznie, a przy tym są przyjazne dla środowiska naturalnego. Dostarczamy rozwiązania w praktycznych butelkach umożliwiających wygodne dozowanie preparatu, jak i większych kanistrach.

Linia Sure marki Diversey

W asortymencie Linea znajduje się szeroki wybór profesjonalnych środków czyszczących z linii Sure marki Diversey. Unikalna gama produktów oparta jest składnikach pochodzenia roślinnego. Produkty z omawianej linii są biodegradowalne, opakowania nadają się do recyklingu. Ekologiczne preparaty do czyszczenia z linii Sure są bezpieczne dla środowiska naturalnego oraz dla użytkownika. Nie zawierają dodatków zapachowych i barwiących.

Wśród oferowanych rozwiązań znajduje się ekologiczny preparat do mycia podłóg, ekologiczny preparat do czyszczenia powierzchni szklanych, ekologiczny środek do mycia toalet, ekologiczny preparat do mycia muszli klozetowych i pisuarów. Na uwagę zasługuje również uniwersalny preparat czyszczący, oparty na składnikach pochodzenia roślinnego, który nadaje się do czyszczenia wszystkich wodoodpornych, twardych powierzchni. W naszym sklepie nabyć można także ekologiczny preparat do mycia naczyń o wysoce zadowalającej wydajności.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium