Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Ręczniki papierowe składane - tradycyjne ZZ

Ręczniki papierowe składane ZZ idealnie nadają się do osuszania dłoni. Mogą być również wykorzystane do sprzątania stosunkowo niewielkich powierzchni. Po zastosowaniu wystarczy je wyrzucić do kosza – nie wymagają prania jak tradycyjne ręczniki. Są odpowiednie do dozowników ręczników składanych ZZ.

Jednorazowe ręczniki papierowe dozowane pojedynczo zapewniają odpowiedni poziom higieny. Mamy kontakt tylko ze swoją „porcją” papieru. Chłonne i wytrzymałe ręczniki są ekonomiczne w użytkowaniu, wydajne. Nie potrzeba dużo papieru, aby skutecznie i szybko osuszyć ręce.

W naszym asortymencie znajdują się ręczniki miękkie i przyjemne w dotyku, a przy tym dobre jakościowo. Posiadamy produkty wykonane z celulozy, jak i z makulatury, jednowarstwowe i dwuwarstwowe. Dostarczamy ręczniki składane ZZ cenionej marki Papernet.  to między innymi innowacyjne produkty wytwarzane w technologii Dissolve Tech, Dry Tech czy też ręczniki z linii Simplify. Warte uwagi są także jednorazowe ręczniki ZZ takich firma jak Grite Professional czy Lamix. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium