Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Ręczniki papierowe składane ZZ idealnie nadają się do osuszania dłoni. Mogą być również wykorzystane do sprzątania stosunkowo niewielkich powierzchni. Po zastosowaniu wystarczy je wyrzucić do kosza – nie wymagają prania jak tradycyjne ręczniki. Są odpowiednie do dozowników ręczników składanych ZZ.

Jednorazowe ręczniki papierowe dozowane pojedynczo zapewniają odpowiedni poziom higieny. Mamy kontakt tylko ze swoją „porcją” papieru. Chłonne i wytrzymałe ręczniki są ekonomiczne w użytkowaniu, wydajne. Nie potrzeba dużo papieru, aby skutecznie i szybko osuszyć ręce.

W naszym asortymencie znajdują się ręczniki miękkie i przyjemne w dotyku, a przy tym dobre jakościowo. Posiadamy produkty wykonane z celulozy, jak i z makulatury, jednowarstwowe i dwuwarstwowe. Dostarczamy ręczniki składane ZZ cenionej marki Papernet.  to między innymi innowacyjne produkty wytwarzane w technologii Dissolve Tech. Ciekawą propozycją są także ekologiczne ręczniki z linii Lucart EcoNatural, które powstają w wyniku przetworzenia kartonów po napojach. Rozwiązanie jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale też wysoce zadowalające pod kątem wydajności i jakości. 

Ręczniki papierowe składane - tradycyjne ZZ

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium