Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do

Oferujemy profesjonalne automaty szorująco-zbierające zasilane bateryjnie z linii TASKI SWINGO i TASKI ULTIMAXX. Poszczególne modele sprawdzają się bardzo dobrze na niewielkich, średnich, jak i dużych powierzchniach. Mogą być używane w obiektach o sporym natężeniu ruchu. Maszyny zasilane akumulatorami efektywnie i sprawnie myją oraz osuszają posadzkę, zapewniając przy tym pełną mobilność i wygodę przemieszczania się ze sprzętem.

Taski swingo 455 B BMS bateryjna maszyna czyszcząca wyposażona w akumulatory żelowe, prostownik wbudowany, szczotkę szorującą i uchwyt padów Taski swingo 455 B BMS bateryjna maszyna czyszcząca wyposażona w akumulatory żelowe, prostownik wbudowany, szczotkę szorującą i uchwyt padów
Producent: Taski
Cena:

23 855,85 zł

Cena regularna: 31 807,80 zł

Najniższa cena: 31 807,80 zł

Cena netto: 19 395,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Taski swingo 455 B BMS Li-Ion 50 bateryjna maszyna czyszcząca wyposażona w akumulator litowo - jonowy, prostownik wbudowany, szczotkę szorującą i uchwyt padów Taski swingo 455 B BMS Li-Ion 50 bateryjna maszyna czyszcząca wyposażona w akumulator litowo - jonowy, prostownik wbudowany, szczotkę szorującą i uchwyt padów
Producent: Taski
Cena:

31 365,00 zł

Cena regularna: 41 820,00 zł

Najniższa cena: 41 820,00 zł

Cena netto: 25 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Taski swingo 1255 B Power BMS bateryjna maszyna czyszcząca z trakcją wyposażona w akumulatory żelowe, prostownik wbudowany, szczotki szorujące i uchwyty padów Taski swingo 1255 B Power BMS bateryjna maszyna czyszcząca z trakcją wyposażona w akumulatory żelowe, prostownik wbudowany, szczotki szorujące i uchwyty padów
Producent: Taski
Cena:

33 210,00 zł

Cena regularna: 45 325,50 zł

Najniższa cena: 33 210,00 zł

Cena netto: 27 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Maszyny czyszczące Taski z zasilaniem bateryjnym - wygoda użytkowania i pełna mobilność

Bateryjne maszyny szorująco-zbierające marki Taski umożliwiają skuteczne oraz wygodne mycie i osuszanie powierzchni podłogowych. Mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach dużych, jak i niewielkich oraz zatłoczonych. Wybór urządzeń jest szeroki, zatem można wybrać taki automat, który w konkretnym przypadku sprawdzi się zdecydowanie najlepiej.

Solidna konstrukcja urządzeń w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnych technologii gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu przez bardzo długi czas. Maszyny są lekkie w prowadzeniu, zwrotne, a zapoznanie się z ich obsługą zajmuje niewiele czasu.

Zasilanie bateryjne zapewnia wygodę pracy z urządzeniem i mobilność. Na uwagę zasługuje stosowany w wybranych maszynach Taski system zarządzania bateriami (BMS). Bardzo ważne elementy bateryjnego automatu to prostownik oraz akumulatory. 

Wiele modeli maszyn bateryjnych występuje w dwóch, a nierzadko w trzech wersjach. Zakupić można maszynę czyszczącą z akumulatorami żelowymi, maszynę czyszczącą z akumulatorami litowo-jonowymi i prostownikiem wbudowanym (BMS), a także automat z akumulatorami litowo-jonowymi i prostownikiem zewnętrznym. Prostownik zewnętrzny umożliwia skrócenie czasu ładowania.

Baterie litowo-jonowe zasługują na szczególną uwagę ze względu na elastyczność zastosowania. Zapewniają oszczędność, wydajność pracy. Istotny jest bardzo krótki czas całkowitego ładowania baterii. Można je doładowywać, co wydłuża czas pracy maszyny. Baterie Li-Ion są bezobsługowe, mają bardzo długą żywotność (prawie czterokrotnie większa ilość cykli ładowań w stosunku do baterii żelowych). Maszynę z bateriami litowo-jonowymi można używać w każdej chwili (nawet jeśli jest podpięta do ładowania). Gwarancja na baterie litowo-jonowe w konkretnych urządzeniach to 4 lata lub limit licznika czasu pracy maszyny.

Korzyści wynikające z nabycia maszyny czyszczącej w Linea

Firma Linea jest Autoryzowanym Przedstawicielem urządzeń marki Taski. Spełniamy wysokie wymagania producenta dotyczące posiadania specjalistycznej wiedzy na temat oferowanych urządzeń. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze maszyny, biorąc pod uwagę potrzeby Klienta, jak i specyfikę miejsca, w którym będzie używana. Zajmujemy się również naprawą sprzętu, przeprowadzamy przeglądy okresowe. Organizujemy bezpłatne prezentacje i szkolenia dotyczące automatów szorująco-zbierających (zarówno przed nabyciem sprzętu, jak i w trakcie użytkowania). Urządzenie można zakupić, a także wziąć w leasing. Istnieje również opcja wynajmu maszyny czyszczącej na korzystnych warunkach- długoterminowego lub krótkoterminowego. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium