Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Bateryjne maszyny czyszczące

Bateryjne maszyny szorująco-zbierające marki Taski umożliwiają skuteczne oraz wygodne mycie i osuszanie powierzchni podłogowych. Mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach dużych, jak i niewielkich oraz zatłoczonych. Wybór urządzeń jest szeroki, zatem można wybrać taki automat, który w konkretnym przypadku sprawdzi się zdecydowanie najlepiej.

Solidna konstrukcja urządzeń w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnych technologii gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu przez bardzo długi czas. Maszyny są lekkie w prowadzeniu, zwrotne, a zapoznanie się z ich obsługą zajmuje niewiele czasu.

Zasilanie bateryjne zapewnia wygodę pracy z urządzeniem i mobilność. Na uwagę zasługuje stosowany w wybranych maszynach Taski system zarządzania bateriami (BMS). Bardzo ważne elementy bateryjnego automatu to prostownik oraz akumulatory. 

Wiele modeli maszyn bateryjnych występuje w dwóch, a nierzadko w trzech wersjach. Zakupić można maszynę czyszczącą z akumulatorami żelowymi, maszynę czyszczącą z akumulatorami litowo-jonowymi i prostownikiem wbudowanym (BMS), a także automat z akumulatorami litowo-jonowymi i prostownikiem zewnętrznym. Prostownik zewnętrzny umożliwia skrócenie czasu ładowania.

Baterie litowo-jonowe zasługują na szczególną uwagę ze względu na elastyczność zastosowania. Zapewniają oszczędność, wydajność pracy. Istotny jest bardzo krótki czas całkowitego ładowania baterii. Można je doładowywać, co wydłuża czas pracy maszyny. Baterie Li-Ion są bezobsługowe, mają bardzo długą żywotność (prawie czterokrotnie większa ilość cykli ładowań w stosunku do baterii żelowych). Maszynę z bateriami litowo-jonowymi można używać w każdej chwili (nawet jeśli jest podpięta do ładowania). Gwarancja na baterie litowo-jonowe w konkretnych urządzeniach to 4 lata lub limit licznika czasu pracy maszyny.

Taski swingo 150 B Li-Ion bateryjna maszyna czyszcząca Taski swingo 150 B Li-Ion bateryjna maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 11 980,20 zł (netto: 9 740,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski swingo 350 B BMS bateryjna maszyna czyszcząca Taski swingo 350 B BMS bateryjna maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 14 202,81 zł (netto: 11 547,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski swingo 350 B BMS Li-Ion bateryjna maszyna czyszcząca Taski swingo 350 B BMS Li-Ion bateryjna maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 15 190,50 zł (netto: 12 350,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl