Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Dostarczamy wysokiej jakości papiery higieniczne znanych i cenionych marek – Papernet, Lucart Professional. Mamy w ofercie sprawdzone rozwiązania higieniczne firmy Temca, Grite Professional, Lamix. Oferujemy szeroki wybór najlepszych ręczników papierowych, papierów toaletowych, czyściw przemysłowych o szerokim zastosowaniu, serwetek, a nawet chusteczek kosmetycznych. Posiadamy również podkłady medyczne, które mogą pełnić funkcję osłony na łóżko czy też na kozetkę lekarską. Bakteriostatyczne podkłady medyczne w roli firmy Lucart Professional wykazują wyjątkowo skuteczne działanie antybakteryjne.

W prezentowanej kategorii przedstawiamy innowacyjne technologie, które sprawiają, że poszczególne produkty uzyskują wyjątkowe właściwości. Wyszczególnić warto przede wszystkim produkty z linii Lucart EcoNatural, Bio Tech Papernet, Dry Tech Papernet czy też produkty z serii Dissolve Tech Papernet.

Papiery higieniczne nabyć można pojedynczo, a także w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych, które wystarczają na długi czas. Produkty są wydajne, wygodne w użytkowaniu, zapewniają odpowiedni poziom higieny. Przeznaczone są w zdecydowanej większości do specjalnych dozowników, które nie tylko ułatwiają stosowanie papieru, ale też ograniczają ewentualne straty produktu (np. poprzez dozowanie pojedynczych listków, zabezpieczenie przed zmoknięciem). Wysokiej jakości papier higieniczny w połączeniu z solidnym i użytecznym pojemnikiem tworzą system, który pomaga utrzymać czystość w łazienkach, toaletach, kuchniach, biurach i wielu innych miejscach.

Papiery higieniczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl