Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Przedstawiamy ofertę jednotarczowych maszyn szorujących. Szorowarki marki Taski poprzez ruch obrotowy szczotki czyszczącej sprawnie myją różne typy powierzchni podłogowych. Bezproblemowo docierają do zakamarków w czyszczonych pomieszczeniach - dzięki odpowiednim gabarytom i przemyślanej konstrukcji. Jest to sprzęt wielofunkcyjny, o wysokim stopniu niezawodności. Zasilanie kablem zapewnia nieograniczony czas pracy urządzenia. 

Taski ergodisc 165 szorowarka o prędkości obrotowej 165 obr./min. Taski ergodisc 165 szorowarka o prędkości obrotowej 165 obr./min.
Producent: Taski
Cena: 8 461,70 zł (netto: 6 879,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski ergodisc HD szorowarka do ciężkich zadań Taski ergodisc HD szorowarka do ciężkich zadań
Producent: Taski
Cena: 8 702,50 zł (netto: 7 075,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski ergodisc 200 szorowarka o prędkości obrotowej 200 obr./min. Taski ergodisc 200 szorowarka o prędkości obrotowej 200 obr./min.
Producent: Taski
Cena: 7 584,70 zł (netto: 6 166,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia podłóg: szorowarka z odkurzaczem Taski Zestaw do czyszczenia podłóg: szorowarka z odkurzaczem Taski
Producent: Taski
Cena: 8 979,00 zł (netto: 7 300,00 zł )
zestaw
zobacz więcej

Wszechstronne i wielofunkcyjne szorowarki Taski

Szorowarki pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości zarówno w firmach, jak i w dużych gospodarstwach domowych. Polecane są między innymi do firm usługowych zajmujących się profesjonalnie sprzątaniem, obiektów produkcyjnych, obiektów handlowych, obiektów noclegowych, warsztatów samochodowych, firm posadzkarskich, kamieniarskich. Szorowarki mają uniwersalne zastosowanie, są stabilne, prowadzi się je komfortowo i bezpiecznie. Ergonomiczne uchwyty zastosowane w urządzeniach Taski pozwalają na wygodne ułożenie dłoni. Sprzątanie z wykorzystaniem profesjonalnych szorowarek zdecydowanie nie jest męczące, jest za to bardzo efektywne.

Szorowarki nie osuszają podłogi podczas czyszczenia, zatem po ich użyciu zazwyczaj należy zastosować sprzęt, który zbierze wodę – jak chociażby odkurzacz odsysający. Wiele szorowarek można wyposażyć w dodatkowe elementy, pozwalające sprzątać kompleksowo – elektryczne urządzenie ssące, wytwornicę piany, spryskiwacz elektryczny, spryskiwacz mechaniczny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych szorowarek w naszym sklepie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o konkretnym urządzeniu, masz pytania dotyczące naszego asortymentu - zapraszamy do kontaktu.   

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium