Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Szorowarki marki Taski poprzez ruch obrotowy szczotki czyszczącej sprawnie myją różne typy powierzchni podłogowych. Bezproblemowo docierają do zakamarków w czyszczonych pomieszczeniach, dzięki odpowiednim gabarytom i przemyślanej konstrukcji.

Szorowarki pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości zarówno w firmach, jak i w dużych gospodarstwach domowych. Polecane są między innymi do firm usługowych zajmujących się profesjonalnie sprzątaniem, obiektów produkcyjnych, obiektów handlowych, obiektów noclegowych, warsztatów samochodowych, firm posadzkarskich, kamieniarskich. Szorowarki mają uniwersalne zastosowanie, są stabilne, prowadzi się je komfortowo i bezpiecznie. Ergonomiczne uchwyty zastosowane w urządzeniach Taski pozwalają na wygodne ułożenie dłoni, są ergonomiczne. Sprzątanie z wykorzystaniem profesjonalnych szorowarek zdecydowanie nie jest męczące, jest za to bardzo efektywne.

Szorowarki nie osuszają podłogi podczas czyszczenia, zatem po ich użyciu zazwyczaj należy zastosować sprzęt, który zbierze wodę – jak chociażby odkurzacz odsysający. Wiele szorowarek można wyposażyć w dodatkowe elementy, pozwalające sprzątać kompleksowo – elektryczne urządzenie ssące, wytwornicę piany, spryskiwacz elektryczny, spryskiwacz mechaniczny.

Taski ergodisc 165 szorowarka o prędkości obrotowej 165 obr./min. Taski ergodisc 165 szorowarka o prędkości obrotowej 165 obr./min.
Producent: Taski
Cena: 7 463,64 zł (netto: 6 068,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski ergodisc HD szorowarka do ciężkich zadań Taski ergodisc HD szorowarka do ciężkich zadań
Producent: Taski
Cena: 8 328,33 zł (netto: 6 771,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski ergodisc 200 szorowarka o prędkości obrotowej 200 obr./min. Taski ergodisc 200 szorowarka o prędkości obrotowej 200 obr./min.
Producent: Taski
Cena: 6 466,11 zł (netto: 5 257,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw do czyszczenia podłóg: szorowarka z odkurzaczem Taski Zestaw do czyszczenia podłóg: szorowarka z odkurzaczem Taski
Producent: Taski
Cena: 7 995,00 zł (netto: 6 500,00 zł )
zestaw
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl