Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Szorowarki marki Taski poprzez ruch obrotowy szczotki czyszczącej sprawnie myją różne typy powierzchni podłogowych. Bezproblemowo docierają do zakamarków w czyszczonych pomieszczeniach, dzięki odpowiednim gabarytom i przemyślanej konstrukcji.

Szorowarki pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości zarówno w firmach, jak i w dużych gospodarstwach domowych. Polecane są między innymi do firm usługowych zajmujących się profesjonalnie sprzątaniem, obiektów produkcyjnych, obiektów handlowych, obiektów noclegowych, warsztatów samochodowych, firm posadzkarskich, kamieniarskich. Szorowarki mają uniwersalne zastosowanie, są stabilne, prowadzi się je komfortowo i bezpiecznie. Ergonomiczne uchwyty zastosowane w urządzeniach Taski pozwalają na wygodne ułożenie dłoni, są ergonomiczne. Sprzątanie z wykorzystaniem profesjonalnych szorowarek zdecydowanie nie jest męczące, jest za to bardzo efektywne.

Szorowarki nie osuszają podłogi podczas czyszczenia, zatem po ich użyciu zazwyczaj należy zastosować sprzęt, który zbierze wodę – jak chociażby odkurzacz odsysający. Wiele szorowarek można wyposażyć w dodatkowe elementy, pozwalające sprzątać kompleksowo – elektryczne urządzenie ssące, wytwornicę piany, spryskiwacz elektryczny, spryskiwacz mechaniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl