Solidne, ergonomiczne, funkcjonalne wózki do sprzątania marki Splast
Wózek do sprzątania Splast

Dobre jakościowo wózki do sprzątania zdecydowanie ułatwiają organizację pracy, pomagają zadbać o porządek na różnych powierzchniach. Znajdują zastosowanie w mniejszych i większych obiektach. Możemy zdecydować się między innymi na wózek jednowiadrowy, wózek dwuwiadrowy, wózek serwisowy. Zakupić można kompleksowo wyposażony zestaw sprzątający, przydatny wózek na odpady. Sprzęty wyposażone w większą liczbę worków pozwalają segregować śmieci już w trakcie wykonywania czynności porządkowych. Natomiast wózki z estetyczną zabudową zapewniają dyskrecję sprzątania, zabezpieczają też przewożone przedmioty przed przypadkowym wypadnięciem. Znaczną część oferty wózków do sprzątania w naszym sklepie stanowią produkty znanej i cenionej marki Splast. Firma Splast dostarcza profesjonalny sprzęt sprzątający, spełniający wygórowane wymagania jakościowe.

 

Kupując wózek do sprzątania warto przemyśleć między innymi to, jakie powinno być jego wyposażenie. Istotne jest gdzie sprzęt znajdzie zastosowanie, jaka będzie częstotliwość jego użytkowania.

 

Wybór konkretnego modelu zależy między innymi od tego, gdzie wózek będzie zazwyczaj użytkowany, a zatem do sprzątania jakich powierzchni ma nam służyć. Do utrzymania porządku w domu prywatnym czy małym sklepie odpowiedni może być niewielki wózek dwuwiadrowy lub wózek jednowiadrowy (np. Splast TSK-0004). Natomiast do sprzątania dużej placówki handlowej, placówki edukacyjnej, obiektu noclegowego, biurowca bardziej przydatny może okazać się duży zestaw sprzątający z bogatym wyposażeniem (np. duże wiadra i małe wiaderka, wyciskarka, kosz/worek na śmieci, półki).

Do firm sprzątających również polecamy rozbudowane zestawy, w których potrzebne do wykonywania czynności porządkowych akcesoria mamy „pod ręką”. Kompleksowe wyposażenie pozwala sprzątać w sposób gruntowny i wygodny. Na wózku z bogatym wyposażeniem przewozić można nie tylko niezbędny sprzęt, ale również środki do sprzątania, ściereczki.  

Zestaw do sprzątania Splast TSZ-0005 

Ciekawym rozwiązaniem są wózki serwisowe o właściwościach antybakteryjnych. Sprawdzają się bardzo dobrze w obiektach, w których ważne jest zachowanie wysokich standardów higieny (np. przychodnie, szpitale, przedszkola).

 Splast TSZA-0001

W asortymencie posiadamy również wózki do mycia i dezynfekcji firmy Splast. Omawiany sprzęt opiera się na tak zwanym systemie kuwetowym (praca w systemie „mopa jednego kontaktu”).

Firma Splast oferuje także wózki do sprzątania, które łatwo pokonują nierówności, schody, np. Splast WCH-0012.

 

Za co przede wszystkim cenimy wózki do sprzątania Splast?

  •  wygodne prowadzenie i manewrowanie
  •  funkcjonalność
  •  zastosowanie wytrzymałych komponentów
  •  solidne wykonanie
  •  zastosowanie odbojników na podstawie, chroniących ścianę przed zarysowaniem
  •  estetyczny wygląd.

 

Wybór konkretnego modelu wózka sprzątającego uzależniony jest od potrzeb kupującego, jak i specyfiki miejsc, w których będzie użytkowany. Oferta firmy Splast jest rozbudowana - nabyć można zatem profesjonalny wózek do sprzątania dużych, średnich, jak i niewielkich powierzchni. Jest to sprzęt wysoce użyteczny, wygodny w użytkowaniu, o wysokim stopniu niezawodności (nawet przy intensywnej eksploatacji). Jego atutem jest również bezproblemowa, intuicyjna obsługa.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium