Pranie wykładzin i dywanów
Pranie wykładzin i dywanów

Istotnym elementem dbania o porządek na wielu powierzchniach podłogowych jest dokładne oraz systematyczne odkurzanie. W przypadku wykładzin i dywanów ważne jest również okresowe pranie z wykorzystaniem odpowiednich preparatów oraz urządzeń. Piorąc dywan możemy usunąć nagromadzony brud, kurz, pozbyć się wielu mikroorganizmów, z którymi zwykłe odkurzanie może sobie nie poradzić. Gruntowne oczyszczanie jest pomocne w zakresie usuwania uporczywych plam na dywanach i wykładzinach, pozwala również efektywnie likwidować przykre zapachy. Odświeżony dywan dobrze się prezentuje, a to korzystnie wpływa na wygląd całego pomieszczenia.

 

Profesjonalne odkurzacze piorące marki Taski

Odkurzacze piorące marki Taski bardzo dobrze sprawdzają się do efektywnego czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki. Działanie odkurzaczy Taski aquamat 10.1 i Taski aquamat 20 opiera się na tak zwanej „metodzie natryskowo-ekstrakcyjnej” - roztwór czyszczący jest precyzyjnie rozprowadzany, następuje rozpuszczenie brudu, a później wciągnięcie zabrudzonego płynu do zbiornika. Urządzenia pozwalają na gruntowne pozbycie się zanieczyszczeń, plam, przykrych zapachów. Odkurzacze piorące szwajcarskiej marki Taski są stabilne, trwałe, wykonane z dbałością o detale. Posiadają niezbędne funkcjonalności, pozwalają na łatwe manewrowanie, bezproblemowe docieranie do różnych miejsc. Jest to świetny wybór do firm usługowych, biurowców, hoteli, firm sprzątających.

W ofercie posiadamy również odkurzacze piorące Taski procarpet 30 i Taski procarpet 45, które pozwalają na sprzątanie z zastosowaniem dwóch metod: natryskowo-ekstrakcyjnej oraz pośredniej. 

 

Uniwersalne odkurzacze do pracy na sucho i na mokro

Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro to uniwersalne, bardzo przydatne urządzenie, które pozwala nam zadbać kompleksowo o powierzchnie podłogowe. W zależności od tego, jakie założymy akcesoria – może pracować zarówno na sucho, jak i na mokro. Zdecydowanie polecamy odkurzacze marki Taski, które wyróżniają się nie tylko niezwykłą skutecznością oraz łatwością obsługi, ale są też solidne, wygodne w manewrowaniu. W przypadku odkurzaczy na sucho i na mokro marki Taski przełączanie w konkretny tryb pracy odbywa się wyjątkowo sprawnie i prosto.

Dobrym jakościowo, a przy tym korzystnym cenowo rozwiązaniem jest między innymi model Taski vacumat 12. Może zebrać 12 L mokrych zabrudzeń lub 18 L zabrudzeń suchych. 

Do pracy w trudnych warunkach, a także do pracy na dużych powierzchniach możemy polecić profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho/mokro Taski vacumat 44T. Wyposażony jest w Fixomat, zwiększający wydajność urządzenia. Pozwala na zebranie bardzo dużej ilości płynów. W rezultacie otrzymujemy błyskawicznie umytą i niemal idealnie osuszoną podłogę.

Odkurzacze do pracy na sucho i mokro mają szerokie zastosowanie, można z ich pomocą umyć różne powierzchnie, a w wielu przypadkach nawet okna (stosując odpowiednie akcesoria). Sprawdzają się dobrze także przy praniu dywanów i wykładzin dywanowych. Są często wykorzystywane przez firmy sprzątające. Nadają się między innymi do sprzątana hoteli, biurowców, galerii handlowych.

 

Profesjonalne środki do prania dywanów i wykładzin

Specjalistyczne środki dedykowane do wykładzin i dywanów sprawnie likwidują zabrudzenia, nie niszcząc przy tym czyszczonych powierzchni. Neutralizują przykre zapachy, eliminują kurz, roztocza, usuwają uporczywy brud. Oferowane przez nas środki do wykładzin i dywanów są bardzo skuteczne, a przy tym łatwe w zastosowaniu. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Należy je stosować zgodnie z zaleceniami producenta, aby osiągnąć odpowiedni efekt czyszczenia.

 

Okresowe pranie wykładzin i dywanów jest bardzo ważne, pozwala nie tylko zadbać o powierzchnie w widoczny sposób, ale też korzystnie wpływa na nasze zdrowie (usuwamy kurz, zabrudzenia, mikroorganizmy). Istotne jest, aby stosować do tego celu odpowiednie urządzenia, jak i właściwe preparaty. Dzięki temu zadbamy o dywan czy też wykładzinę, nie uszkadzając jego struktury.

Osoby zainteresowane zakupem sprzętu/środków do wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy optymalne w konkretnej sytuacji rozwiązanie, udzielimy wskazówek dotyczących użytkowania oferowanych rozwiązań.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium