Chusteczki do dezynfekcji powierzchni – praktyczne i wygodne rozwiązanie

Oxivir Excel Wipe

Praktyczne i wygodne w użytkowaniu chusteczki do dezynfekcji powierzchni

Chusteczki do dezynfekcji bardzo dobrze sprawdzają się na wielu powierzchniach. Są wyjątkowo proste w zastosowaniu. Zdezynfekowanie powierzchni z pomocą odpowiedniej chusteczki zajmuje zaledwie kilka chwil – wystarczy wyjąć ją z opakowania i użyć zgodnie z instrukcją podaną przez producenta. Chusteczki wykazują skuteczność wobec określonych mikroorganizmów. Mogą mieć również właściwości myjące. Wybierając chusteczki myjąco-dezynfekujące możemy oczyścić i zdezynfekować powierzchnię w jednym kroku.

 

Chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni bez alkoholu w składzie

Chusteczki do dezynfekcji bez zawartości alkoholu w składzie mogą być stosowane do powierzchni wrażliwych na alkohole. W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości chusteczki firmy Diversey: Oxivir Excel Wipe oraz Oxivir Sporicide Wipe. Formuła jednego i drugiego produktu oparta jest na innowacyjnej technologii nadtlenku wodoru AHP (Accelerated Hydrogen Peroxide: Przyspieszony Nadtlenek Wodoru). Chusteczki zapewniają efektywne mycie i dezynfekcję powierzchni, bez konieczności spłukiwania.

 

Chusteczki do dezynfekcji powierzchni zawierające w składzie alkohol

Suma Alcohol Wipes to gotowe do użycia chusteczki do dezynfekcji powierzchni na bazie alkoholu. Są skuteczne wobec wielu mikroorganizmów. Mają właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze. Chusteczki Suma Alcohol Wipes firmy Diversey użytkuje się bezproblemowo, zdezynfekowane powierzchnie nie wymagają płukania. Sprawdzają się świetnie w wielu miejscach – między innymi w obiektach służby zdrowia.

 

Jakie są najważniejsze zalety chusteczek do dezynfekcji powierzchni?

Chusteczki do dezynfekcji powierzchni są bardzo łatwe w użyciu, sprawdzają się w wielu miejscach. Pozwalają sprawnie i efektywnie zdezynfekować określone powierzchnie, mają szerokie zastosowanie. Co więcej – chusteczki znajdują się w poręcznym opakowaniu, można je bez problemu przenieść z miejsca na miejsce.

Wybierając chusteczki do dezynfekcji powierzchni warto wziąć pod uwagę to, do jakich powierzchni będą stosowane. Zarówno dobre jakościowo chusteczki zawierające alkohol, jak i wysokiej jakości chusteczki bez zawartości alkoholu w składzie należycie spełniają swoje zadania i dezynfekują konkretne powierzchnie. Istotne jest, aby chusteczki stosować zgodnie z instrukcją, zaleceniami podanymi przez producenta.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium