Czy warto zainwestować w dozowniki łazienkowe?

Papernet

Nowoczesne dozowniki do łazienki - czy warto je zakupić?

Urządzając łazienkę skupiamy się na wielu istotnych aspektach – wybieramy kolor ścian, wzór płytek, zastanawiamy się nad tym jak będą rozmieszczone meble, poszczególne akcesoria. Ważnymi elementami w każdej łazience są również dozowniki. Oczywiście, łazienka może funkcjonować bez dozowników. Jednak komfort korzystania z niej będzie zdecydowanie ograniczony. Dzięki podajnikom możemy wygodnie sięgać po papier toaletowy, ręczniki, mydło. Zapewniony mamy właściwy poziom higieny, konkretny preparat czy też papier jest odpowiednio zabezpieczony (np. przed zmoknięciem, przypadkowym wypadnięciem/rozlaniem, a nawet przed kradzieżą). Ciężko wyobrazić sobie łazienkę o wysokim standardzie bez estetycznych podajników. Tułające się z kąta w kąt mydło, rozrzucone ręczniki czy też rozwinięty na całą swoją długość papier toaletowy nie tylko niekorzystnie wpływają na wygląd łazienki, ale też na nasz portfel. Nowoczesne dozowniki pomagają zaoszczędzić i zdecydowanie ograniczać straty. Podawane są odpowiednie porcje mydła, papieru toaletowego, ręczników. Produkty nie są marnowane, minimalizowana jest częstotliwość wymiany wkładów. Podajniki zapewniają odpowiedni poziom higieny i wygodę korzystania z pomieszczenia.

 

Idealny dozownik mydła

Idealny dozownik mydła to taki, który w konkretnym przypadku jest optymalnym rozwiązaniem. To, co w jednej łazience może okazać się strzałem w dziesiątkę, w innej może być niepraktyczne. Wybierając dozownik mydła warto wziąć pod uwagę to, jakie jest natężenie ruchu w łazience, a nawet jaki jest standard konkretnego miejsca. Do łazienek intensywnie eksploatowanych można rozważyć zakupienie dozownika mydła w sprayu. Zapewnia bardzo dużą wydajność preparatu, zużycie środka myjącego jest minimalne. Natomiast do miejsc, w których istotny jest wysoki komfort użytkowania produktu, polecamy dozowniki mydła w pianie. Piana ma gęstą, bardzo przyjemną konsystencję, nie rozlewa się przypadkowo po nałożeniu na dłoń. Również tradycyjne dozowniki mydła w płynie cenionych marek dobrze spełniają swoje zadania – umożliwiają kontrolowane dozowanie, ograniczają straty produktu, chronią przed wypłynięciem preparatu. Usprawniają i ułatwiają mycie rąk. Ważne jest, aby wybrać dozownik solidny, wytrzymały, a przy tym wyglądający estetycznie i pasujący do konkretnego obiektu. Do miejsc, w których konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny nabyć można dozownik mydła o właściwościach antybakteryjnych czy też dozownik mydła obsługiwany bezdotykowo.

 

Wygodny w użytkowaniu dozownik na ręczniki papierowe

Zdecydowanie polecamy dozowniki na ręczniki papierowe, które są estetyczne, dobre jakościowo, a przy tym pozwalają rozsądnie gospodarować papierem. Wśród popularnych podajników na ręczniki papierowe wyszczególnić warto pojemniki na ręczniki w roli i pojemniki na ręczniki składane. Niektóre podajniki wyposażone są w automatyczny system odcinania, co zapewnia bardzo wysoki standard higieny. Na uwagę zasługuje między innymi pojemnik Papernet 416142, pojemnik Lucart Professional biały 892980, pojemnik Lucart Professional czarny 892982. Dozowanie pojedynczych listków papieru zapewnia wygodę, a także oszczędność (nie ma ryzyka przypadkowego wyciągnięcia zbyt dużej ilości ręczników, które później się marnują). Wybierając dozownik na ręczniki warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak komfort użytkowania podajnika, wygoda wymiany wkładów, sposób dozowania papieru, zastosowane wzornictwo. Ważne jest, aby dozownik pasował do konkretnego miejsca, biorąc pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale też standard łazienki, a nawet natężenie ruchu w obiekcie. Pamiętać należy, aby do podajnika dopasować odpowiedni pojemnik na odpady. Kosz na odpady to podstawowy elementem wyposażenia każdej łazienki/toalety i to właśnie w nim powinny lądować zużyte ręczniki papierowe. Do obiektów, w których użytkownikom zdarza się czasem wyrzucać ręczniki papierowe do toalety proponujemy innowacyjne produkty marki Papernet wytwarzane w technologii Dissolve Tech. Ręcznik Papernet Dissolve Tech po przypadkowym wrzuceniu do toalety rozpuszcza się w wodzie - zapobiega to zatkaniu kanalizacji.

 

Pojemnik na papier toaletowy zapewniający oszczędności

Wydawać mogłoby się, że zużycie papieru toaletowego nie ma zbyt wiele wspólnego z tym, czy znajduje się on w dozowniku czy też położony jest luzem. Okazuje się jednak, że posiadanie podajnika z odpowiednim systemem dozowania pozwala odczuwalnie zaoszczędzić i ograniczyć marnowanie papieru toaletowego. Pojemnik chroni papier przed zmoczeniem, przypadkowym wypadnięciem. Pojedyncze dozowanie listków ogranicza natomiast wyciąganie potężnych porcji papieru, które następnie nie znajdują wykorzystania, a nierzadko leżą porozrzucane na podłodze. Nie wpływa to dobrze ani na wygląd pomieszczenia ani na nasz portfel. Uważamy, że inwestycja w dobry podajnik papieru toaletowego pozwala sporo zaoszczędzić i szybko się zwraca. Zredukowane zużycie papieru toaletowego przekłada się także na zmniejszoną częstotliwość wymiany wkładów. Jest to ważne w sposób szczególny w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie zużycie papieru bywa spore.

Ciekawym rozwiązaniem jest pojemnik na papier toaletowy bez gilzy Papernet Full Tech, w którym mieszczą się dwie rolki papieru. Po skończeniu jednej rolki, można przejść do użytkowania drugiej. Nie ma więc ryzyka, że papier nagle się skończy. Nabyć można dozownik na papier toaletowy w listkach, dozownik na papier toaletowy w małej lub dużej roli. Warto również zapoznać się z pojemnikami na papier toaletowy z automatycznym dozowaniem listków. Wybór konkretnego rozwiązania zależy od naszych wymagań, specyfiki miejsca. Użyteczny i solidny dozownik na papier toaletowy jest pomocny w zachowaniu odpowiedniego poziom higieny w każdej toalecie. 

 

Dozowniki łazienkowe przyjazne dla środowiska - czy to możliwe?

Okazuje się, że możliwe jest zakupienie dozowników łazienkowych, tworzonych z poszanowaniem środowiska i troską o zrównoważony rozwój. Na uwagę z pewnością zasługują tutaj produkty marki Lucart Professional (linia EcoNatural), które powstają w wyniku recyklingu opakowań kartonowych po napojach. Z włókien celulozowych tworzone są ekologiczne papiery toaletowe, zaś z aluminium i polietylenu powstają estetyczne, solidne, a przy tym wygodne w użytkowaniu dozowniki. Pojemniki łazienkowe z linii EcoNatural mogą być kupowane pojedynczo, mogą także tworzyć komplet, który będzie prezentował się się spójnie i ciekawie. Szczególnie, jeśli będzie używany wraz z papierami z tej samej serii. Podajniki wraz z ekologicznym papierem tworzą system przyjazny dla środowiska. Wybór zrównoważonego rozwoju podkreśla zastosowany na pojemnikach sitodruk. Można zaznaczyć w ten sposób, iż nieobce są nam wartości ekologiczne.

 

Profesjonalny montaż dozowników łazienkowych

Obecność dozowników łazienkowych z pewnością wpływa korzystnie na standard miejsca i komfort korzystania z poszczególnych preparatów, papierów. Aby jednak użytkowanie podajników było wygodne i bezproblemowe, należy je w odpowiedni sposób zamontować. Pojemniki łazienkowe, które dostarczamy montuje się sprawnie i łatwo. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w wielu przypadkach przydaje się profesjonalna pomoc w omawianym zakresie. Służymy naszym Klientom poradami zarówno na etapie zakupu, montażu, jak i użytkowania nabytego sprzętu. Jeśli pojawi się taka potrzeba, postaramy się zapewnić również bezpłatne wsparcie przy montażu podajników. Mamy bardzo duże doświadczenie w profesjonalnym montażu dozowników. Dbamy nie tylko o to, aby zostały poprawnie zamontowane, ale także o to, aby rozmieszczenie przedmiotów było maksymalnie wygodne, funkcjonalne. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi zdjęciami naszych realizacji, które zamieściliśmy pod wpisem.

 

Dlaczego warto zakupić dozowniki łazienkowe w Linea?

Posiadamy szeroki wybór dozowników łazienkowych, których jakość jest bardzo wysoka. Dostarczamy rozwiązania, co do których sami jesteśmy przekonani. Oferujemy pomoc w wyborze dozowników, a jeśli będzie taka potrzeba, również w montażu. W naszym sklepie prezentowane są podajniki trwałe, bardzo solidne. Są to pojemniki znanych i cenionych marek, takich jak Lucart Professional, Papernet, Diversey. Z doświadczenia wiemy, że służą użytkownikom przez długie lata i bardzo dobrze spełniają swoje zadania.

Jeśli jednak podajnik ulegnie z jakiegoś powodu awarii, a Klient kupuje u nas systematycznie papiery/produkty do niego - prosimy o kontakt (nawet w okresie pogwarancyjnym). Postaramy się wypracować optymalne rozwiązanie bez ponoszenia przez Klienta odczuwalnych kosztów zakupu nowego podajnika. Docenianie stałych Klientów i oferowanie im szeroko pojętego wsparcia posprzedażowego to bardzo ważne aspekty funkcjonowania naszej firmy.

Zachęcamy również do zapoznania się z propozycjami dozowników za symboliczną złotówkę, które znajdują się w naszym sklepie. Przy zakupie określonej ilości papieru toaletowego/ręczników/mydła wybrane dozowniki otrzymać można za symboliczny 1 zł netto.

 

Nasze przykładowe realizacje (montaż):

 

 

 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium