Czyściwo przemysłowe – jak wybrać odpowiednie?

Czyściwo papierowe Papernet 407557

Czyściwo przemysłowe przydaje się zdecydowanie w wielu miejscach. Pomaga utrzymać czystość, porządek. Znajduje zastosowanie między innymi w warsztatach samochodowych, firmach przemysłowych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, lokalach gastronomicznych, firmach sprzątających. Świetnie sprawdza się do osuszania rąk, a także do wycierania określonych powierzchni. Z pomocą odpowiedniego czyściwa można usunąć skutecznie wiele zabrudzeń (np. smary, tłuszcz).

 

Czym się kierować przy wyborze czyściwa?

Wybór czyściwa zależy w znacznej mierze od tego, do jakich celów będzie nam służyło. Warto zwrócić uwagę na jakość czyściwa, materiał z jakiego zostało wykonane, a także na wielkość roli. W niektórych miejscach przydaje się czyściwo o zwiększonej wytrzymałości, wykazujące odporność na rozerwanie. Czyściwo papierowe nie powinno się strzępić. Na rynku dostępne są czyściwa przemysłowe jednorazowe, a także czyściwa przemysłowe wielokrotnego użytku. Nabyć można zarówno czyściwo papierowe, jak i czyściwo specjalistyczne.

 

Czyściwo papierowe

Oferowane w naszym sklepie czyściwa papierowe mają bardzo szerokie zastosowanie, są dobre jakościowo. Zakupić można czyściwo papierowe wykonane z celulozy, jak i z makulatury. Czyściwa dostępne są w mniejszych i większych rolkach, mają różne kolory. Każdy może wybrać taki rodzaj czyściwa, jaki w konkretnej sytuacji okaże się optymalnym rozwiązaniem.

Na uwagę zasługują między innymi wytrzymałe i chłonne czyściwa papierowe marki Papernet wykonane w technologii Dry Tech (TAD) - Papernet 416612, Papernet 407557. Wystarczy niewielka ilość tego czyściwa, aby efektywnie osuszyć ręce czy też wytrzeć konkretną powierzchnię. Może być używane na sucho i na mokro – w każdym przypadku należycie spełnia swoje zadania. Czyściwo papierowe Papernet wykonane w technologii Dry Tech (TAD) jest ekonomiczne w użyciu. Dzięki wysokiej wydajności czyściwa nie tylko sprawnie wykonujemy określone czynności porządkowe, ale też zużywamy mniej papieru, a to prowadzi do oszczędności.

 

Czyściwo specjalistyczne

Czyściwa specjalistyczne mają odpowiednie właściwości, zwiększoną chłonność oraz wytrzymałość. Nierzadko są to czyściwa, które mogą być używane wielokrotnie – oczywiście po wcześniejszym przygotowaniu do ponownego zastosowania (oczyszczeniu, wysuszeniu). Tego typu czyściwa dobrze sprawdzają się w trudnych, specyficznych warunkach. Niektóre czyściwa wykazują obniżoną pylność, co w wielu branżach jest kwestią niezwykle istotną. Czyściwa specjalistyczne dostępne w naszym sklepie skutecznie zbierają zanieczyszczenia, mają odpowiednią miękkość, są wygodne w użytkowaniu.

 

Czyściwa przemysłowe znajdujące się w naszym asortymencie pasują do większości uchwytów i stojaków przeznaczonych na czyściwa. Polecamy takie stojaki oraz uchwyty, które są stabilne, a przy tym łatwe do przeniesienia z miejsca na miejsce. Dzięki temu czyściwo możemy mieć zawsze pod ręką.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium