Czyszczenie parowe – skuteczny sposób na utrzymanie porządku

Czyszczenie parowe _TASKI steam_zdjęcie

Czyszczenie parowe z użyciem parownic marki Diversey

Czyszczenie parowe to skuteczny sposób na utrzymanie porządku na wielu powierzchniach – zarówno pionowych, jak i poziomych. Urządzenia do czyszczenia parowego nadają się zarówno do głębokiego oczyszczania, jak i dezynfekcji wielu twardych oraz miękkich powierzchni.

Dobre jakościowo parownice zdecydowanie ułatwiają sprzątanie. Nabyć można model z funkcjami podstawowymi, jak i urządzenie wyposażone w liczne funkcjonalności np. funkcja odsysania, możliwość użycia detergentu.

Zapoznaj się z parownicami w naszym sklepie: parownica Taski steam SO4, parownica Taski steam SV4, parownica Taski steam SDV8 .

Szerokie zastosowanie parownicy

Profesjonalne parownice mają szerokie zastosowanie. Dzięki odpowiedniej temperaturze możliwe jest skuteczne radzenie sobie z zanieczyszczeniami, zarazkami, bakteriami, rozpuszczanie wielu zabrudzeń.

Urządzenia do czyszczenia parowego marki Diversey znajdują zastosowanie w placówkach opieki zdrowotnej, obiektach hotelowych, obiektach gastronomicznych, sieciach handlowych, placówkach edukacyjnych, obiektach sportowych (np. siłownia). Sprzęt przyda się nawet przy czyszczeniu określonych przedmiotów w środkach transportu (np. czyszczenie dywanów, siedzeń), wspomaga również usuwanie niekorzystnych zapachów.

Parownicą wyczyścimy dokładnie fugi, armaturę łazienkową, ściany, podłogę, dywany, tkaniny i wiele innych elementów. Parownice przydają się zdecydowanie do czyszczenia oraz dezynfekcji blatów, krzeseł, zabawek. Urządzenie może być zastosowane do usunięcia plam z jedzenia czy napojów, usuwa również kleje, gumę do żucia. Z powodzeniem rozpuszcza tłuszcz.

Aby poznać więcej zastosowań profesjonalnych parownic marki Diversey zapoznaj się z prezentacją, którą zamieszczamy w plikach do pobrania (pod wpisem).

 

Niekwestionowana jakość

Parownice Diversey są wysoce użyteczne, a przy tym solidne. Wykonane zostały z dobrych jakościowo komponentów, co przekłada się na ich długą żywotność oraz bezproblemowe użytkowanie. Czyszczenie parą nie jest szybkie, ale daje bardzo dobre rezultaty. Kluczowa jest w tym przypadku jakość czyszczenia. 

Z urządzeniem do czyszczenia parowego marki Diversey można łatwo dotrzeć w trudno dostępne miejsca czy szczeliny. Sprzęt wyposażony jest w wąż o długości 4 metry, a także kabel o długości 10 metrów.

W zależności od modelu zastosowano ciśnienie 4,5 bar lub 8 bar.

 

 Czyszczenie parą to rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Nie musimy używać detergentów, używamy niewielkiej ilości wody.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń do czyszczenia parowego, zadzwoń lub napisz do nas - e-mail: sklep@elinea.com.pl, telefon: 730 994 188.

 

Dlaczego warto zakupić parownicę w firmie Linea?

  • oferujemy profesjonalne i sprawdzone rozwiązania
  • nie tylko sprzedajemy, ale przede wszystkim fachowo doradzamy
  • jako Autoryzowany Dealer urządzeń Taski Diversey gwarantujemy korzystne warunki zakupu 
  • zapewniamy opiekę posprzedażową
  • sprzęt można zakupić od razu, można również wziąć go w leasing
  • umożliwiamy odroczone płatności dla jednostek budżetowych (przelew 14 dni dla jednostek budżetowych)
  • zapewniamy bezpłatną dostawę na terenie Polski przy zakupach od 300 zł
  • nasza firma istnieje z powodzeniem od 2013 roku, mamy bardzo duże doświadczenie i wiedzę, którą chętnie dzielimy się z Klientami.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium