Dozownik na dezynfekcję – nalewowy czy na wkłady?

Soft Care Bulk Dispenser 7513851

Dozownik nalewowy czy na wkłady - który wybrać?

Dozowniki na preparaty do dezynfekcji rąk podzielić można na te, które uzupełniane są z kanistra oraz te, które przeznaczone są na specjalne wkłady. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie ma swoich zwolenników i w określonych sytuacjach sprawdza się bardzo dobrze.

Oferta podajników na dezynfekcję jest szeroka, wśród nich znajdują się przedmioty o różnej użyteczności, trwałości, specyfice. We wpisie omawiamy dozowniki, które znajdują się w naszym asortymencie, ponieważ do nich sami jesteśmy przekonani i śmiało możemy je polecić.

 

1. Dozowniki płynów dezynfekcyjnych przeznaczone na wkłady

Dozowniki płynów dezynfekcyjnych przeznaczone na wkłady są bardzo higieniczne. Zapewniają kontrolowane dozowanie preparatu - podawane są odpowiednie porcje środka, nie musimy obawiać się o przypadkowe wypłynięcie zbyt dużej ilości preparatu. W asortymencie sklepu Linea znajdują się dozowniki IntelliCare marki Diversey oraz dozowniki Soft Care marki Diversey. 

 

Dozownik i wkłady IntelliCare marki Diversey

System IntelliCare zapewnia bardzo wysoki poziom higieny. Wkłady są jednorazowe, szczelnie zamknięte. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których higiena powinna być zapewniona na bardzo wysokim poziomie. Wkłady wyróżnia także wysoka wydajność, wystarczają na długi czas.

Jaka jest wydajność wkładów IntelliCare marki Diversey?

W dozowniku IntelliCare można wybrać wielkości dozy preparatu spośród dwóch wariantów:

- wybierając dozę 1 ml otrzymujemy 1300 porcji

- wybierając dozę 0,4 ml otrzymujemy 3250 porcji.

Z jednego wkładu można uzyskać aż 3250 porcji preparatu. Zapas 8 wkładów w większości przypadków wystarcza na cały rok używania.

 

Przygotowaliśmy korzystne oferty zestawów do dezynfekcji rąk, np.:

Dozownik bezdotykowy IntelliCare czarny za 1 zł przy zakupie 8 szt. pianki do dezynfekcji Sure 1,3 L (zestaw: dozownik + wkłady)

Stojak do dezynfekcji rąk z dozownikiem bezdotykowym i zapasem pianki 10,4 L (zestaw: stojak + dozownik + tacka + wkłady)

Chcesz poznać więcej zalet systemu IntelliCare marki Diversey? Zapraszamy do lektury wpisu: „System IntelliCare marki Diversey – kompleksowe rozwiązanie do higieny rąk”.

 

Dozownik i wkłady Soft Care marki Diversey

Dozowniki SoftCare 7514295 oraz Soft Care G72438 i przeznaczone do nich hermetycznie zamknięte wkłady również cieszą się szerokim zainteresowaniem. Wkłady mają pojemność 800 ml, są higieniczne, wydajne, bezproblemowe w użytkowaniu. Posiadają wbudowany system higienicznego dozowania.

Z zaletami omawianego rozwiązania zapoznać można się we wpisie: „Zalety dozowników Soft Care marki Diversey przeznaczonych na specjalne wkłady”.

 

2. Nalewowe dozowniki płynów dezynfekcyjnych

Nalewowe dozowniki płynów dezynfekcyjnych (dozowniki uzupełniane z kanistra) są cenione ze względu na łatwe uzupełnianie. W wielu przypadkach dozownik może być uzupełniany dowolnym płynem do dezynfekcji rąk, zatem nie musimy kupować tylko i wyłącznie rozwiązań konkretnego producenta.

 

Dozowniki Temca

Ciekawą propozycją są dozowniki łokciowe marki Temca, które mogą być uzupełniane z kanistra. W tych dozownikach mamy możliwość regulacji dozowanej ilości preparatu (przedział od 0,6 ml do 1,8 ml). Sami określamy wielkość dozy, co przekłada się na wydajność. Dozowniki Temca są solidne i użyteczne, bezproblemowe w obsłudze.

 

Dozownik Soft Care Bulk Dispenser marki Diversey

Dozownik Soft Care Bulk Dispenser marki Diversey (7513851) ma zbiornik o pojemności 800 ml, do wielokrotnego napełniania. Obsługa podajnika jest bardzo prosta – wystarczy uzupełnić go konkretnym preparatem.

 

Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy wyborze dozownika?

Sposób uzupełniania dozownika na środki do dezynfekcji rąk nie powinien być jedynym kryterium przy wyborze przedmiotu. Warto zwrócić uwagę także na jakość podajnika, obecność przydatnych zabezpieczeń, łatwe utrzymanie go w czystości. Istotny będzie również sposób uruchamiania dozownika – wyszczególnić można dozowniki manualne, dozowniki automatyczne, dozowniki łokciowe.

Każdy dozownik ma swoją specyfikę. Przed podjęciem decyzji o zakupie należy upewnić się, czy wybrany podajnik w konkretnym przypadku sprawdzi się optymalnie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dozownikami na środki do dezynfekcji znajdującymi się w naszym sklepie, a także zestawami i wolnostojącymi stacjami dezynfekcyjnymi

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium