Dozowniki na pastę do mycia rąk – zobacz nasze propozycje

Dozowniki na pastę do mycia rąk – zobacz nasze propozycje

Dozownik pasty/mydła do silnych zabrudzeń

W warsztatach, serwisach samochodowych, firmach budowlanych, w przemyśle drukarskim i w wielu innych miejscach przydają się zdecydowanie pasty i mydła do silnych zabrudzeń. Specjalistyczne środki pomagają zmyć z rąk m.in. ślady po smarach, osadach hamulcowych, tłuszczach, lakierach, farbach. Dostępne są w różnych opakowaniach – mniejszych i większych butelkach, wiaderkach, puszkach. W obiektach o dużym natężeniu ruchu warto rozważyć zastosowanie dozownika na preparat.

Zalety dozownika na pastę lub mydło 

Pojemnik umożliwia wygodne i higieniczne pobieranie preparatu. Zapewnia również wysoką wydajność – dozowana jest odpowiednia „porcja” mydła lub pasty. Środek myjący jest dobrze zabezpieczony przed wypłynięciem czy rozlaniem, a to zapobiega marnowaniu wkładu. Dzięki zamontowaniu podajnika na stałe preparat nie będzie odkładany w niewłaściwe miejsca.  

 

Wybór odpowiedniego dozownika

Zachęcamy do zainwestowania w pojemnik sprawdzonej firmy, wykonany z solidnych komponentów. Warto zwrócić uwagę na obecność elementów, które zwiększają komfort korzystania z podajnika i ułatwiają jego obsługę. Dotyczy to np. zamknięcia na kluczyk czy  zastosowania przezroczystych części na obudowie, które pozwalają zaobserwować poziom zużycia środka myjącego. Istotne będzie także sprawne i bezproblemowe uzupełnianie produktu/wymiana wkładu. 

W naszym asortymencie dostępne są dozowniki do wielokrotnego uzupełniania oraz przeznaczone na jednorazowe, wymienne wkłady. Jedno i drugie rozwiązanie jest warte uwagi i należycie spełnia swoje zadania. Przed podjęciem decyzji o zakupie zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych modeli. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu.

 

Nasze propozycje

Dozownik i wymienne wkłady Isofa firmy Cormen – zestaw GROUP

W skład zestawu wchodzi dozownik ścienny i jednorazowe wkłady z pastą do mycia rąk. Rozwiązanie jest bardzo wydajne, z jednego wkładu otrzymujemy wiele porcji pasty. Dozownik obsługiwany jest manualnie. Do wyboru są trzy rodzaje preparatu:

  • Isofa Max - oznaczona na czerwono. Najsilniejsza z omawianych past Isofa. Radzi sobie z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami.
  • Isofa Hard - oznaczona na niebiesko. Pomaga usunąć bardzo mocne zabrudzenia.
  • Isofa Pro - oznaczona na żółto. Delikatnie, ale efektywnie usuwa silne zabrudzenia z dłoni. Jest to najłagodniejsza z prezentowanych past Isofa.

 Dozownik ścienny i zestaw 4 past Isofa Max do uciążliwych zabrudzeń 1,7 kg Dozownik ścienny i zestaw 4 past Isofa Hard do bardzo silnych zabrudzeń 1,7 kg Dozownik ścienny i zestaw 4 past Isofa Pro do silnych zabrudzeń 2 kg

Bezdotykowy dozownik na pastę z linii Mar Plast Skin

Dozowniki z linii Mar Plast Skin obsługiwane w sposób bezdotykowy umożliwiają wygodne i higieniczne pobieranie odpowiedniej porcji pasty. Nadają się do wielokrotnego uzupełniania. Wyprodukowane we Włoszech, estetyczne podajniki oferujemy w dwóch eleganckich kolorach: białym oraz srebrnym. Nasze propozycje past do dozowników: Isofa Pro 4,2 kg, Isofa Hard 3,5 kg, Isofa Max 3,5 kg.

Bezdotykowy dozownik pasty do mycia rąk 1,2 L Marplast Skin biały Bezdotykowy dozownik pasty do mycia rąk 1,2 L Marplast Skin srebrny

Dozownik mydła w pianie 

W ofercie Linea znajdują się również manualne i bezdotykowe dozowniki na mydło w pianie. Są to rozwiązania takich firm jak Grite Professional czy Mar Plast. Mogą być uzupełniane mydłem w pianie Isofa Foam do silnych zabrudzeń - jest to skuteczny i wydajny środek firmy Cormen. Pianowe mydło jest przyjemne dla skóry, gęste, nie spływa przypadkowo z dłoni.

  Bezdotykowy dozownik mydła w pianie 1,2 L Marplast Skin biały Dozownik mydła w pianie 1 L Grite czarny Dozownik mydła w pianie 1L Marplast Skin srebrny

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium