Dozowniki z nowoczesnej i eleganckiej linii Mar Plast Skin

Dozowniki z nowoczesnej i eleganckiej linii Mar Plast Skin

Kolekcja pojemników Mar Plast Skin: biała i srebrna 

Mar Plast to włoska firma dostarczająca dobre jakościowo, użyteczne, a przy tym estetyczne dozowniki. W naszym sklepie nabyć można pojemniki z linii Mar Plast Skin białej oraz z linii Mar Plast Skin srebrnej: na mydło, płyn do dezynfekcji rąk, papier toaletowy, ręczniki papierowe. Sprawdzą się między innymi w hotelach, pensjonatach, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej, SPA, wielu firmach.

Bogata oferta umożliwia dopasowanie rozwiązania do specyfiki konkretnego miejsca. Kolekcja zawiera zarówno rozwiązania o dużej pojemności idealne do łazienek intensywnie użytkowanych, jak i dozowniki 2 w 1, które pozwolą pomysłowo zagospodarować nawet niewielkie wnętrza. Oferowane są pojemniki manualne, łokciowe oraz bezdotykowe. 

 

Wysoka jakość wykonania i komfort użytkowania

Podajniki wykonane zostały z tworzywa ABS. Posiadają na obudowie przezroczyste elementy, dzięki którym można szybko sprawdzić jaki jest poziom zużycia mydła czy też papieru. Nie musimy otwierać w tym celu obudowy. Pojemniki posiadają praktyczne zamknięcie na kluczyk – wkład jest zabezpieczony przed zabrudzeniem, zmoczeniem, a także przed kradzieżą. Ograniczone jest przypadkowe marnowanie produktów, a to przekłada się na oszczędności. Zapewniony jest także odpowiedni poziom higieny. 

Przydatne akcesoria – niezbędne elementy wyposażenia każdej łazienki

W kolekcjach Mar Plast Skin znajduje się zarówno pojemny kosz na odpady, jak i szczotka toaletowa. Akcesoria pomagają utrzymać czystość i porządek w pomieszczeniu. Dzięki obecności kosza ograniczamy ryzyko wyrzucania odpadów (w tym zużytych ręczników papierowych) w nieodpowiednie miejsca – np. do toalety.

Podwójne dozowniki – oszczędność miejsca i zrównoważony rozwój

Wartą uwagi propozycją jest niebanalny dozownik 2 w 1 (jeden produkt pełni rolę dwóch). Nie trzeba montować dwóch osobnych podajników, a to pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu. Podkreślić warto również, że do produkcji jednego podwójnego dozownika zużywa się nieco mniej materiału, niż do dwóch osobnych.

Dozownik 2 w 1 do mydła w płynie i ręczników składanych_A92010 Dozownik 2 w 1 do mydła w płynie i ręczników składanych_A92010TI Pojemnik 2 w 1 na papier toaletowy w małej rolce lub w listkach i szczotkę WC Mar Plast_A92110 Pojemnik 2 w 1 na papier toaletowy w małej rolce lub w listkach i szczotkę WC Mar Plast_A92110TI

 

Dlaczego warto umieścić papier/ preparat myjący w dozowniku?

- położone „luzem” produkty nie wyglądają ciekawie. Mogą ulec przypadkowemu zabrudzeniu lub zmoczeniu.

- dozownik zabezpiecza wkład i ogranicza jego marnowanie. Podawana jest odpowiednia „porcja” mydła, papieru.

- spójna i stylowa kolekcja wpłynie korzystnie na estetykę pomieszczenia.

 

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze i montażu dozowników?

Dozowniki należy dobrać do specyfiki konkretnego miejsca i rozmieścić w sposób przemyślany. Dzięki temu korzystanie z nich będzie komfortowe i bezproblemowe. Inne propozycje mogą sprawdzić się w łazienkach przestronnych, a inne w niewielkich, w których dąży się do maksymalnego wykorzystania powierzchni.

Łatwy montaż dozowników Mar Plast

Dozowniki Mar Plast montuje się łatwo i sprawnie. Jeśli jednak potrzebujesz wsparcia – skontaktuj się z nami. Służymy radą nie tylko przy wyborze, ale także podczas użytkowania sprzętu. Posiadamy doświadczenie w profesjonalnym montażu pojemników i chętnie się nim dzielimy. Przy zakupie większej ilości dozowników możemy zaproponować bezpłatną pomoc przy montażu. Klientom z naszego regionu postaramy się pomóc (w miarę możliwości) nawet przy zakupie pojedynczych sztuk dozowników – jeśli pojawi się taka potrzeba.

Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami. Co to w praktyce oznacza?

Możesz liczyć na fachowe doradztwo i szeroko pojęte wsparcie posprzedażowe z naszej strony. Oferujemy pojemniki dobre jakościowo i trwałe. Jeśli jednak z jakiegoś powodu zakupiony u nas podajnik ulegnie uszkodzeniu (a Ty systematycznie kupujesz w Linea wkłady, papier czy mydło do niego) – poinformuj nas o tym. Postaramy się rozwiązać problem, bez konieczności ponoszenia przez Ciebie odczuwalnych kosztów zakupu nowego dozownika.

Masz pytania dotyczące dostępnych w Linea pojemników? Zadzwoń: 730 994 188 lub napisz: sklep@elinea.com.pl ! Możesz również odwiedzić nas w siedzibie firmy – serdecznie zapraszamy.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium