Dozowniki za symboliczną złotówkę → do nabycia w zestawach

Szeroki wybór dozowników za symboliczną złotówkę → do nabycia w zestawach

Dozownik za 1 zł przy zakupie zestawu produktów

W ofercie naszego sklepu znajdują się dozowniki za symboliczną złotówkę, do nabycia w odpowiednich zestawach.

Jak działa ta promocja?

Wystarczy kupić określoną ilość opakowań konkretnych produktów, a dozownik dołączony zostanie do zestawu za symboliczną złotówkę netto.

 

W zestawach nabyć można:

  •  dozownik na papier toaletowy z zapasem papieru
  •  dozownik na ręczniki papierowe z zapasem ręczników
  •  dozownik na serwetki z zapasem serwetek

 

Sprawdź aktualne zestawy tutaj dozowniki za 1 zł

 

Dlaczego warto kupić podajnik na papier toaletowy, ręcznik czy też dozownik na preparat myjący/dezynfekujący właśnie w Linea?

Nasze dozowniki są bardzo dobre jakościowo, estetyczne, zapewniają wydajność papieru/preparatu. Mamy w ofercie rozwiązania takich firm jak Papernet czy Lucart Professional. Są to renomowane marki, które dostarczają sprzęt o wysokim stopniu niezawodności. Dozowniki w naszym sklepie są szczegółowo opisane, dzięki czemu można bez problemu wybrać taki sprzęt, który będzie dopasowany do specyfiki konkretnego miejsca. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące poszczególnych modeli, chętnie na nie odpowiemy.

Warto podkreślić, że posiadamy sprawdzone rozwiązania, nasza oferta jest rozbudowana i korzystna cenowo. Dodatkowo, zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Nie tylko sprzedajemy, ale też doradzamy, a w miarę możliwości pomagamy przy montażu.

 

Pomoc przy montażu dozowników

Dozowniki, które mamy w ofercie są bardzo proste do zamontowania. Montaż zajmuje niewiele czasu, zdecydowanie nie jest skomplikowany. Jeśli jednak martwisz się kwestią prawidłowego montażu dozowników, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci fachowych porad i wskazówek, podzielimy się naszą, zdecydowanie niemałą, wiedzą w tym zakresie.

W miarę możliwości zapewniamy bezpłatną pomoc przy montażu klientom, którzy zakupią większą ilość dozowników. Jeśli potrzebujesz wsparcia – napisz do nas lub zadzwoń.

 

Kilka słów o funkcjonalności rozwiązań

Wybierając dozownik na ręczniki, podajnik na papier toaletowy czy też pojemnik na mydło rozważyć należy wiele kwestii – z pewnością warto brać pod uwagę jakość przedmiotu, użyteczność, nie zapominając przy tym o aspekcie wizualnym. Kwestia prawidłowego montażu jest równie ważna. I mamy tutaj na myśli nie tylko właściwe zamocowanie przedmiotu, ale też umieszczenie go w odpowiednim miejscu. Korzystanie z dozownika musi być wygodne i bezproblemowe. Jest to szczególnie ważne we wnętrzach niewielkich, a także tam, gdzie znajduje się spora ilość przedmiotów i należy je rozmieścić w sposób właściwy.

Rozmieszczenie ma znaczenie!

W tym momencie nieco się pochwalimy -> mamy bardzo duże doświadczenie w zakresie montażu podajników. Montażu fachowego i przemyślanego! Posiadana wiedza i umiejętności pozwalają nam na odpowiednie rozplanowanie poszczególnych elementów wyposażenia wnętrza – w domach, biurach, firmach, placówkach medycznych, obiektach użyteczności publicznej i wielu innych miejscach. Zamontowane przez nas dozowniki nie tylko dobrze wyglądają, ale przede wszystkim są komfortowe w użytkowaniu.

 

Kupujesz u nas systematycznie papiery higieniczne/preparaty do dozownika? Wiedz, że to doceniamy!

Jeśli kupiłeś w Linea dozownik i systematycznie zaopatrujesz się u nas w papiery/płyny/mydła do niego, możesz liczyć na nasze wsparcie nawet wówczas, gdy dozownik z jakiegoś powodu ulegnie uszkodzeniu. Z pewnością uda nam się rozwiązać ten problem bez konieczności ponoszenia przez Ciebie odczuwalnych kosztów zakupu nowego podajnika. Dostarczane przez nas podajniki są solidne i trwałe. Rozumiemy jednak, że mogą zdarzyć się różne sytuacje, szczególnie w ciągu wielu lat użytkowania sprzętu.

 


 

Zapoznaj się z dozownikami i podajnikami w naszym sklepie. Sprawdź również nasze najnowsze promocje. Co tam znajdziesz? Między innymi dozownik Papernet 416142 w wyjątkowo korzystnej cenie. 

 

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium