Ekologiczne papiery i dozowniki Lucart EcoNatural

Lucart EcoNatural

Produkty Lucart EcoNatural tworzone są z poszanowaniem środowiska. Powstają w wyniku przetworzenia kartonów po napojach. Z włókien celulozowych tworzone są papiery toaletowe, ręczniki, czyściwa. Są bardzo dobre jakościowo, mają naturalny, jasnobrązowy kolor (zabarwienie wynika z użycia niewybielonych włókien celulozowych). Natomiast z aluminium i polietylenu tworzone są dozowniki. Na uwagę zasługuje nie tylko ponowne wykorzystanie kartonów po napojach, ale też to, w jaki sposób proces się odbywa. Włókna celulozowe oddzielane są od polietylenu i aluminium bez stosowania substancji szkodliwych dla środowiska.

 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Lucart EcoNatural:

  •  surowce są ponownie przetwarzane
  •  ograniczona jest ilość ścinanych drzew
  •  zredukowana jest emisja CO2 do atmosfery.

 

Papiery i podajniki Lucart EcoNatural stanowią system, który pomaga dbać o zrównoważony rozwój. Co więcej – stosując ekologiczne rozwiązania pokazujemy innym osobom (np. klientom, współpracownikom), że troska o środowisko nie jest nam obojętna.

 

Gdzie sprawdzą się ekologiczne produkty EcoNatural?

Wszędzie tam, gdzie ma miejsce stosowanie papierów higienicznych. Polecane są między innymi do restauracji, hoteli, firm, obiektów użyteczności publicznej, placówek szkoleniowych, domów prywatnych i wielu innych miejsc. 

 

Ekologiczne papiery z linii Lucart EcoNatural użytkuje się komfortowo, są wydajne, chłonne, miękkie. Na uwagę zasługują także ich walory estetyczne. Na wielu papierach zastosowano ciekawy wzorek. 

Pojemniki z linii Lucart EcoNatural prezentują się elegancko i niebanalnie, są funkcjonalne. Estetyczne dozowniki na papier toaletowy, ręczniki, mydło pasują do każdego niemal wnętrza. Omawiana linia zawiera także przydatny kosz na odpady.

 

Chcesz kupić dozowniki, ale zastanawiasz się co z montażem?

Montaż podajników jest łatwy, nie zajmuje dużo czasu. Jeśli jednak pojawi się taka potrzeba, możemy zapewnić bezpłatne wsparcie przy montażu osobom, które zakupią większą ilość dozowników. Jeśli chcesz kupić pojedyncze sztuki dozowników, a również potrzebujesz pomocy przy montażu – skontaktuj się z nami. W miarę możliwości postaramy się pomóc Klientom z naszego regionu także w tym przypadku. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w montażu dozowników. Dbamy o funkcjonalność rozwiązań, poprawne rozmieszczenie poszczególnych elementów - dzięki temu korzystanie z podajników jest wygodne i bezproblemowe.

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcie z realizacji (montażu), którą wykonaliśmy.

Dozowniki Lucart EcoNatural

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium