Ekologiczne środki czyszczące w Linea

Ekologiczne środki czyszczące w Linea

Ekologiczne środki czyszczące – skuteczne i wydajne

Ekologiczne środki czyszczące powinny być przyjazne dla środowiska naturalnego i bezpieczne dla użytkownika. Istotne jest, aby wybrać rozwiązania, które są „ekologiczne” nie tylko w nazwie. Nie mniej ważna będzie skuteczność produktów, ich wydajność, łatwość użycia. Preparaty powinny należycie spełniać swoje zadania.

 

Jakie ekologiczne środki czystości polecamy?

W naszej ofercie znajdują się ekologiczne rozwiązania cenionych marek: linia Sure Diversey oraz linia ekologiczna Cormen. Zdecydowanie nie pojawiły się one w asortymencie Linea przypadkowo. Wspomniane środki mają przemyślane składy, a przy tym zapewniają bardzo dobre efekty czyszczenia różnych powierzchni. 

 

Którą linię wybrać?

Wiele zależy od tego, czy potrzebujemy rozwiązań o uniwersalnym zastosowaniu czy też chcemy nabyć produkty do profesjonalnego stosowania. W Linea zakupić można środki firmy Diversey (chemia profesjonalna), a także produkty firmy Cormen (chemia gospodarcza). Poszczególne preparaty mają swoje przeznaczenie, należy ich używać zgodnie z zaleceniami podanymi przez producenta. 

 

Ekologiczne środki czystości z kategorii chemia profesjonalna

Preparaty do czyszczenia różnych powierzchni z linii Sure marki Diversey przeznaczone są do profesjonalnego stosowania. Wyróżnia je skuteczne działanie, wysoka wydajność. Dostępne są zarówno w dużych, ekonomicznych opakowaniach, jak i poręcznych butelkach, które można łatwo przenosić. Istnieje możliwość napełniania mniejszej butelki z kanistra – oczywiście tym samym środkiem. Co ważne – poszczególne środki czyszczące z omawianej linii oparte są na składnikach pochodzenia roślinnego. Produkty są biodegradowalne, opakowania można poddać recyklingowi.

Niektóre środki czyszczące z linii Sure Diversey można zastosować nie tylko do mycia ręcznego, ale również do mycia maszynowego – np. Sure Floor Cleaner nadaje się do mycia podłóg z użyciem mopów, automatów szorujących, maszyn jednotarczowych.

Zobacz środki ekologiczne z kategorii chemia profesjonalna -> kliknij tutaj

 

Ekologiczne środki czystości z kategorii chemia gospodarcza

Środki z kategorii chemia gospodarcza bardzo dobrze sprawdzają się na użytek domowy. Z powodzeniem mogą być stosowane także w biurach, hotelach i wielu innych miejscach.

W ofercie posiadamy następujące rozwiązania firmy Cormen z linii ekologicznej:

Ekologiczne środki czyszczące nie muszą być drogie – produkty marki Cormen dostępne są w niewygórowanej cenie. Są przy tym skuteczne i bezproblemowe w użyciu.

 

W Linea zakupić można ekologiczne środki czystości do domu, biura, hotelu i wielu innych obiektów. Oferujemy również produkty przeznaczone na rynek profesjonalny, ekologiczne środki czystości do firm sprzątających.

Sprawdź naszą ofertę!

Jeśli masz pytania dotyczące proponowanych rozwiązań – skontaktuj się z nami: tel.: 730 994 188, e-mail: sklep@elinea.com.pl. Możesz nas również odwiedzić w siedzibie firmy.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium