Funkcjonalne odkurzacze do pracy na sucho – nasze propozycje

Funkcjonalne odkurzacze do pracy na sucho – nasze propozycje

Odkurzacz do pracy na sucho – wybór odpowiedniego modelu

Odpowiednio dobrany do specyfiki konkretnego miejsca odkurzacz pozwoli sprzątać skutecznie, sprawnie i wygodnie. Przy wyborze odkurzacza istotne będzie zatem określenie: gdzie sprzęt będzie używany, z jaką częstotliwością i jaką powierzchnię będziemy sprzątać.

 

Na co warto zwrócić uwagę kupując odkurzacz do pracy na sucho?

  • funkcjonalność/zastosowanie
  • jakość komponentów, trwałość urządzenia
  • wydajność, moc silnika
  • poziom emitowanego hałasu
  • wygodne manewrowanie i przenoszenie sprzętu.

 

Zastosowanie odkurzacza do pracy na sucho

Poszczególne odkurzacze mają swoje przeznaczenie, przydatne funkcjonalności. Dlatego bardzo ważne jest dobranie urządzenia do swoich potrzeb i specyfiki miejsca, w którym sprzęt będzie używany. Inne modele polecamy do tradycyjnego odkurzania dywanów, a inne do sprzątania wąskich miejsc czy zatłoczonych pomieszczeń.

 

Wśród odkurzaczy do pracy na sucho w naszej ofercie znajdziesz:

  • tradycyjne odkurzacze na kółkach
  • odkurzacze plecakowe
  • odkurzacze pionowe

 

Tradycyjne odkurzacze o świetnych parametrach - TASKI AERO 8/15

TASKI AERO 8/15 to bardzo dobre jakościowo odkurzacze, wyposażone w mocne silniki o dużej sile ssącej. Skutecznie i sprawnie usuwają zabrudzenia z powierzchni. Ich atutem jest także wytrzymała konstrukcja i ergonomia pracy – nadają się do intensywnego użytkowania. Tradycyjne odkurzacze na kółkach TASKI AERO 8, TASKI AERO 15, TASKI AERO 8 Plus, TASKI AERO 15 Plus i TASKI AERO 15 Power rewelacyjnie sprawdzają się w firmach sprzątających, obiektach użyteczności publicznej, hotelach, biurach, a także w domach. Cechą odkurzaczy, którą należy zdecydowanie podkreślić jest cicha praca. Dzięki zastosowaniu przemyślanych technologii możliwe jest dyskretne sprzątanie bez przeszkadzania osobom, które znajdują się w pobliżu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu firmy Diversey, przedstawiającego szczegółowo model TASKI AERO 15 Plus.

 

Odkurzacze plecakowe TASKI AERO BP – wygoda i efektywność sprzątania

Odkurzacze plecakowe do pracy na sucho TASKI AERO BP E i TASKI AERO BP B Li Ion doskonale sprawdzają się podczas sprzątania trudno dostępnych miejsc, wąskich przestrzeni, zakamarków. Nadają się do sprawnego sprzątania schodów, stadionów, a nawet autobusów. Odkurzacz TASKI AERO BP może być używany jako odkurzacz plecakowy zapewniający wygodne przemieszczanie się ze sprzętem, a po doposażeniu w odpowiednie akcesoria także jako tradycyjny odkurzacz na kółkach lub jako dmuchawa do luźnych zabrudzeń (np. dmuchawa do liści). Wybrać można model zasilany elektrycznie (wyposażony w długi kabel) lub odkurzacz plecakowy bateryjny (z nowoczesną baterią litowo-jonową). Więcej na temat omawianego sprzętu można przeczytać we wpisie: „Dyskretne, wygodne i skuteczne sprzątanie z odkurzaczem plecakowym".

Zachęcamy również do obejrzenia filmu przygotowanego przez firmę Diversey.

 

Szczotkowe odkurzacze, które mogą pracować w pozycji pionowej i poziomej

TASKI jet 38 i TASKI jet 50 to wydajne, lekkie, poręczne odkurzacze o szerokim zastosowaniu. Nadają się do efektywnego czyszczenia wykładzin dywanowych i dywanów, a także odkurzania powierzchni ponad podłogami (dzięki obecności elastycznego węża ssącego, rury teleskopowej i odpowiednich akcesoriów).

 Taski jet 50   Taski jet 38

Gdzie kupić dobry jakościowo odkurzacz?

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele odkurzaczy profesjonalnych o szerokim zastosowaniu. Są to zarówno opisywane wyżej odkurzacze do pracy na sucho, jak i odkurzacze piorące i modele, które umożliwiają czyszczenie na sucho i mokro.

Jeśli chcesz doradzić się przy wyborze odkurzacza – zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas w siedzibie firmy na ulicy Technologicznej 44 w Rzeszowie.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium