Istotne kwestie dotyczące zakupu suszarki do rąk

Suszarka do rąk Warmtec

Suszarka do rąk - jak wybrać najlepszą?

Suszarka do rąk to przydatne urządzenie, które pozwala sprawnie i wygodnie wysuszyć ręce. Suszarki mogą znajdować się w wielu miejscach – między innymi w hotelach, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej, placówkach edukacyjnych, obiektach handlowych. Wybierając suszarkę do rąk dobrze jest zwrócić uwagę na to czy jest wydajna, bezpieczna w użytkowaniu, bezproblemowa w eksploatacji. Nie bez znaczenia będzie również wygląd suszarki. Przedmiot warto dopasować do specyfiki konkretnego pomieszczenia. Odpowiednia suszarka to taka, która spełnia nasze oczekiwania. Warto zatem te oczekiwania sprecyzować.

 

Czego powinniśmy oczekiwać od suszarki do rąk?

Podpowiadamy na co dobrze jest zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o zakupie urządzenia.

 

  •  Wygodne użytkowanie

Suszarka do rąk powinna być bezproblemowa w użytkowaniu, a przy tym solidna i niezawodna. Taki sprzęt powinien służyć użytkownikom przez długie lata. Suszarki do rąk mogą posiadać liczne funkcjonalności, udogodnienia. Ważne jest również to, aby ich obsługa była intuicyjna i prosta. Użytkownik powinien bez problemu uruchomić urządzenie i wygodnie osuszyć dłonie. Należy zastanowić się między innymi nad tym, czy w konkretnym obiekcie lepiej sprawdzi się suszarka uruchamiana bezdotykowo, czy też włączana za pomocą odpowiedniego przycisku. Ważnym aspektem będzie natężenie hałasu emitowanego przez urządzenie. Są takie miejsca, w których istotna jest dyskretna praca urządzenia i cichy start (np. sale zabaw, przedszkola). W niektórych obiektach natomiast atutem będzie ekspresowe osuszanie rąk (np. obiekty o dużym natężeniu ruchu).

 

  • Ekonomiczna eksploatacja

Warto sprawdzić, czy model suszarki, który nas zainteresował wyróżnia się niskim poborem energii. Jeśli posiadamy suszarkę, nie musimy kupować papierowych ręczników do rąk, nie produkujemy też śmieci ze zużytych ręczników. Inwestycja w dobre jakościowo, wydajne, ekonomiczne w użytkowaniu urządzenie szybko się zwraca. W dłuższej perspektywie suszarka może pomóc nam zatem zaoszczędzić. Nie zamierzamy jednak w tym momencie umniejszać roli ręczników papierowych, które w pewnych sytuacjach sprawdzają się idealnie. Rozważając co będzie lepsze (suszarka do rąk czy też podajnik i ręczniki papierowe), warto wziąć pod uwagę między innymi to, gdzie i w jaki sposób sprzęt będzie użytkowany. Jedno i drugie rozwiązanie może okazać się w konkretnych przypadkach strzałem w dziesiątkę.

 

  • Jakość zastosowanych komponentów

Zdecydowanie polecamy zainwestować w sprzęt, który jest wykonany z dobrych jakościowo materiałów, wyróżnia go wysoka niezawodność. Istotne będzie między innymi to, czy obudowa suszarki wykazuje odporność na uszkodzenia, jest wytrzymała.

 

  • Ciekawy wygląd

Użyteczność sprzętu, solidna konstrukcja, ekonomiczna eksploatacja powinna iść w parze z atrakcyjnym wyglądem urządzenia. Dobrze byłoby, aby sprzęt pasował wizualnie do konkretnego miejsca. Obecnie wybór suszarek do rąk jest bardzo szeroki, występują one w różnych rozmiarach, kolorach, mają zróżnicowane kształty. Suszarka może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia, w którym się znajduje.

 

Suszarka klasyczna czy nowoczesna suszarka kieszeniowa?

Klasyczne suszarki do rąk są wygodne w użytkowaniu, działają intuicyjnie, znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Kieszeniowe suszarki do rąk również są wysoce funkcjonalne, zapewniają przy tym wysoki standard higieny, prezentują się bardzo ciekawie. Jedno i drugie rozwiązanie spełnia należycie swoją rolę. Zarówno dobra jakościowo suszarka klasyczna, jak i wysokiej klasy suszarka kieszeniowa jest sprzętem wysoce użytecznym.

Suszarki kieszeniowe marki Warmtec, które mamy w ofercie posiadają antybakteryjną powłokę komory suszenia. Zaprojektowane zostały tak, aby nie powodować wysuszenia skóry rąk. Osuszanie odbywa się poprzez zdmuchnięcie cząstek wody ze skóry. Czas osuszania jest krótki, dzięki czemu minimalizowane jest ryzyko wysuszenia skóry dłoni. 

 

Dlaczego oferujemy suszarki do rąk firmy Warmtec?

Warmtec to polska firma, która dostarcza suszarki bardzo dobre jakościowo. Są wydajne, bezpieczne w użytkowaniu (posiadają atest higieniczny PZH), a przy tym ciekawe pod kątem wizualnym. Montaż sprzętu jest prosty. Dzięki szerokiej ofercie suszarek bez problemu znaleźć można model, który w określonym obiekcie sprawdzi się idealnie. Suszarki do rąk firmy Warmtec, które mamy w asortymencie objęte są bardzo korzystną dla Klienta formą gwarancji „door-to-door”. Ceny suszarek są zdecydowanie niewygórowane, co jest niewątpliwym atutem. Firma Warmtec oferuje szeroki wybór funkcjonalnych rozwiązań, które umożliwiają komfortowe osuszanie rąk.

 

Wybór suszarki do rąk nie musi być trudny. Koniecznie warto jednak zawrócić uwagę na parametry poszczególnych modeli, zastanowić się nad tym, jakie będzie przeznaczenie suszarki (m. in. czy będzie intensywnie eksploatowana, czy będzie znajdowała się w łazience dużej i często uczęszczanej czy też niewielkiej). Dzięki temu można wybrać rozwiązanie, które sprawdzi się w konkretnym przypadku. 

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas suszarek? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium