Jak pozbyć się mocnych zabrudzeń z dłoni?

Mydło w pianie Isofa Foam Hand Cleaner do mocnych zabrudzeń

Czym wyczyścić mocno zabrudzone dłonie?

Mocno zabrudzona skóra dłoni nierzadko wymaga zastosowania odpowiednich preparatów czyszczących. Zwykłe mydło może bowiem okazać się niewystarczająco skuteczne, by zmyć z rąk smary, tłuszcze, osady hamulcowe czy usunąć inne intensywne zabrudzenia. Z pomocą przychodzą między innymi produkty firmy Cormen, przeznaczone do usuwania silnych zabrudzeń z dłoni.

Jakie środki firmy Cormen do skutecznego usuwania mocnych zabrudzeń polecamy?

Wszystkie produkty Cormen, które mamy w ofercie są naszym zdaniem warte polecenia. Staramy się proponować Państwu takie rozwiązania, do których sami jesteśmy przekonani. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą past i mydeł do silnych zabrudzeń – wśród nich obecne są środki, które sprawdzą się doskonale w firmach budowlanych, w warsztatach samochodowych, w przemyśle drukarskim i wielu innych miejscach. Znajdują się w pojemnych wiaderkach, praktycznych butelkach, jak i opakowaniach, które można umieścić w odpowiednim uchwycie/wieszaku/dozowniku. 

 

Mydło w pianie do silnych zabrudzeń

Ciekawym i bardzo skutecznym produktem firmy Cormen jest mydło do silnych zabrudzeń w formie piany - Isofa Foam Hand Cleaner. Dostępne jest zarówno w dużym opakowaniu o pojemności 3,5 kg, jak i w mniejszym opakowaniu z praktyczną pompką. Duża butelka dobrze sprawdza się do uzupełniania dozowników ściennych, a także mniejszych butelek z pompką spieniającą. Przy użyciu odpowiedniej pompki spieniającej nadaje się także do bezpośredniego dozowania.

Bardzo wysoka wydajność preparatu

Środek Isofa Foam Hand Cleaner jest bardzo wydajny. Z opakowania mydła w pianie 500 g Isofa Foam otrzymujemy 1000 dawek. Z butelki 3,5 kg otrzymujemy aż 5000 dawek.

Komfort użycia dzięki odpowiedniej konsystencji

Gęsta piana jest komfortowa w użyciu, zdecydowanie ograniczone jest także ryzyko zabrudzenia umywalki podczas mycia rąk (piana nie spływa z dłoni). Preparat ma ładny zapach.

Szerokie zastosowanie

Środek sprawdzi się w wielu miejscach, w których pojawia się konieczność usuwania mocnych zabrudzeń z dłoni. Radzi sobie między innymi z zabrudzeniami z rdzy, sadzy czy tłuszczy.

 

Pasty do intensywnych zabrudzeń

Kolejną wartą uwagi propozycją firmy Cormen są pasty do silnych zabrudzeń. Z ich pomocą można pozbyć się między innymi śladów po smarach, farbach, lakierach, olejach, sadzy, rdzy, smole. Isofa Max (najmocniejsza) oznaczona kolorem czerwonym radzi sobie z wyjątkowo uporczywym brudem. Isofa Hard oznaczona na niebiesko nadaje się do bardzo silnych zabrudzeń. Natomiast żółta Isofa Pro to najłagodniejsza z omawianych past Isofa - działa delikatnie, ale skutecznie. 

Isofa Max płynna pasta do uciążliwych zabrudzeń 3,5 kg Isofa Hard płynna pasta do bardzo silnych zabrudzeń 3,5 kg   Isofa Pro płynna pasta do silnych zabrudzeń 4,2 kg

Opakowania: X, COMP, GROUP, GEAR

Pasty dostępne są w różnych opakowaniach - wybrać można takie rozwiązanie, które w konkretnym miejscu sprawdzi się najlepiej. Do obiektów intensywnie użytkowanych polecamy montowane na stałe dozowniki z wymiennymi wkładami GROUP, duże wiaderka (5 kg) oraz opakowania COMP. W mniejszych obiektach, garażach, serwisach dobrze sprawdzają się praktyczne butelki X z pompką, a także małe puszki GEAR z preparatem do czyszczenia rąk.


Dostarczamy również pojemniki włoskiej firmy Mar Plast na pastę do mycia rąk, które nadają się do wielokrotnego uzupełniania: dozownik pasty do mycia rąk Mar Plast biały i dozownik pasty do mycia rąk Mar Plast srebrny.

Zobacz także krem Isolda Guard firmy Cormen → jest to preparat na bazie silikonowej, który pomaga chronić, zabezpieczać ręce (m.in. przed osadzaniem się brudu). Pełni rolę rękawic biologicznych.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium