Jak pozbyć się mocnych zabrudzeń z dłoni?

Mydło w pianie Isofa Foam Hand Cleaner do mocnych zabrudzeń

Czym wyczyścić mocno zabrudzone dłonie?

Mocno zabrudzona skóra dłoni nierzadko wymaga zastosowania odpowiednich preparatów czyszczących. Zwykłe mydło może bowiem okazać się niewystarczająco skuteczne, by zmyć z rąk smary, tłuszcze, osady hamulcowe czy usunąć inne intensywne zabrudzenia. Z pomocą przychodzą między innymi produkty firmy Cormen, przeznaczone do usuwania silnych zabrudzeń z dłoni.

Jakie środki firmy Cormen do skutecznego usuwania mocnych zabrudzeń polecamy?

Wszystkie produkty Cormen, które mamy w ofercie są naszym zdaniem warte polecenia. Staramy się proponować Państwu takie rozwiązania, do których sami jesteśmy przekonani. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą past i żeli do mycia rąk – wśród nich obecne są środki, które sprawdzą się doskonale w firmach budowlanych, w warsztatach samochodowych, w przemyśle drukarskim i wielu innych miejscach. Dostępne są w pojemnych wiaderkach, jak i praktycznych opakowaniach, które można umieścić w odpowiednim uchwycie/wieszaku. Dużym atutem wielu środków jest przyjemny zapach, który uprzyjemnia mycie rąk.

 

Mydło w pianie do silnych zabrudzeń

Ciekawym i bardzo skutecznym produktem firmy Cormen jest mydło do silnych zabrudzeń w formie piany - Isofa Foam Hand Cleaner. Dostępne jest zarówno w dużym opakowaniu o pojemności 3,5 kg, jak i w mniejszym opakowaniu z praktyczną pompką. Duża butelka dobrze sprawdza się do uzupełniania dozowników ściennych, a także mniejszych butelek z pompką spieniającą. Przy użyciu odpowiedniej pompki spieniającej nadaje się także do bezpośredniego dozowania.

Bardzo wysoka wydajność preparatu

Środek Isofa Foam Hand Cleaner jest bardzo wydajny. Z opakowania mydła w pianie 500 g Isofa Foam otrzymujemy 1000 dawek. Z butelki 3,5 kg otrzymujemy aż 5000 dawek.

Komfort użycia dzięki odpowiedniej konsystencji

Gęsta piana jest komfortowa w użyciu, zdecydowanie ograniczone jest także ryzyko zabrudzenia umywalki podczas mycia rąk (piana nie spływa z dłoni). Preparat ma ładny zapach.

Szerokie zastosowanie

Środek sprawdzi się w wielu miejscach, w których pojawia się konieczność usuwania mocnych zabrudzeń z dłoni. Radzi sobie między innymi z zabrudzeniami z rdzy, sadzy czy tłuszczy.


 

Zobacz również krem Isolda Guard firmy Cormen → jest to preparat na bazie silikonowej, który pomaga chronić, zabezpieczać ręce (m.in. przed osadzaniem się brudu). Pełni rolę rękawic biologicznych.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium