Jak uniknąć problemu zapchania toalety ręcznikami papierowymi?

Ręczniki Papernet 411169

Aby uniknąć zapchania toalety ręcznikami papierowymi naszym zdaniem warto:

  • zadbać o to, aby w pomieszczeniu nie brakowało papieru toaletowego
  • zadbać o to, aby w pomieszczeniu znajdował się kosz na odpady
  • przypominać o tym, gdzie należy wyrzucać zużyte ręczniki papierowe (np. w formie komunikatu zamieszczonego w pomieszczeniu)
  • zakupić ręczniki papierowe rozpuszczalne w wodzie (Papernet 411169).

 

Dlaczego nie powinniśmy wyrzucać ręczników papierowych do toalety?

Ręczniki papierowe w toalecie służą do osuszania rąk po umyciu. Po użyciu powinny wylądować w koszu na śmieci. Wyrzucanie zwykłych ręczników papierowych do toalety może spowodować zapchanie kanalizacji. Bardzo ważne jest zatem wyrzucanie ręczników w odpowiednie miejsce. Niestety, nie zawsze ta zasada bywa przestrzegana. Jeśli zdarzają się sytuacje, gdy ręczniki lądują przypadkowo w toalecie, warto zamieścić w pomieszczeniu prosty komunikat, przypominający gdzie wyrzuca się zużyte ręczniki papierowe. Takim miejscem z pewnością nie jest toaleta, a właśnie kosz na śmieci.

 

Warto zastanowić się, dlaczego ręczniki lądują w toalecie

Część osób może wyrzucać ręczniki do toalety pomyłkowo (zamiast do kosza). Jednak przyczyn wyrzucania ręczników do toalet może być więcej i nie zawsze jest to brak wiedzy na temat tego, gdzie zużyte ręczniki powinny się znaleźć. Przede wszystkim należy zadbać o to, aby w pomieszczeniu znajdował się kosz na śmieci. Warto wspomnieć również o brakach papieru w toalecie. Jeśli taki problem się pojawia, wówczas może się zdarzyć, że zamiast papieru zostanie użyty właśnie ręcznik papierowy. Nie powinniśmy zatem dopuszczać do sytuacji, gdy w toalecie występują braki papieru toaletowego. Można pomyśleć o zainwestowaniu w odpowiedni dozownik, który nie tylko chroni papier przed zabrudzeniem czy zmoknięciem, ale też ułatwia dozowanie odpowiedniej porcji papieru. Zapobiega to jego marnowaniu, zbyt szybkiemu zużywaniu. Ciekawym rozwiązaniem jest pojemnik na papier toaletowy bez gilzy Papernet Full Tech, w którym mieszczą się aż dwie rolki papieru. Jeśli skończy się jedna, można zacząć używać drugą (pomaga to uniknąć sytuacji, gdy nagle zabraknie papieru w toalecie). Nie bez znaczenia jest także jakość papieru toaletowego - powinien być wydajny, chłonny, a zarazem delikatny da skóry.

W naszym sklepie dozownik Papernet Full Tech nabyć można za symboliczną złotówkę netto, przy zakupie odpowiedniej ilości papieru toaletowego zapoznaj się z ofertą: Pojemnik na papier toaletowy bez gilzy Papernet Full Tech biały za 1 zł przy zakupie 1 opakowania papieru.

 

Innowacyjne ręczniki papierowe, które rozpuszczają się w wodzie

Zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowymi ręcznikami papierowymi marki Papernet wytwarzanymi w technologii Dissolve Tech. Pozwalają wygodnie wysuszyć ręce, są bardzo wydajne. Co ważne - ręczniki Papernet 411169 rozpuszczają się w wodzie po przypadkowym wrzuceniu do toalety. Zapobiega to zatkaniu kanalizacji. Rozwiązanie świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie pojawia się ryzyko przypadkowego wyrzucania ręczników do toalety.

Ręczniki składane ZZ Papernet 411169

 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium