Jak usunąć mocne zabrudzenia z naczyń kuchennych?

Jak usunąć mocne zabrudzenia z naczyń kuchennych?

SUMA DIP K1 to środek marki Diversey do mycia naczyń kuchennych, który w procesie zamaczania wstępnego wspomaga usuwanie zanieczyszczeń – nawet tych uporczywych. Świetnie sprawdza się w przypadku naczyń szklanych, z porcelany, tworzywa sztucznego czy stali szlachetnej. Z powodzeniem usuwa trudno rozpuszczalne i mocno przywarte do powierzchni zanieczyszczenia. Doskonale radzi sobie z plamami z herbaty, kawy czy owocowych napojów. Prezentowany środek należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Przeznaczony jest do profesjonalnego stosowania. 

SUMA DIP K1

Nasz test preparatu Suma Dip K1

Preparat SUMA DIP K1 został przez nas przetestowany na przedmiotach mocno zabrudzonych – użyliśmy go do usuwania zanieczyszczeń z garnka i szklanego naczynia. Jak widać na poniższych zdjęciach – efekty są zdecydowanie zadowalające. Możemy śmiało polecić preparat – nawet do tych naczyń, które z racji zabrudzeń wydają się być „spisane na straty”.

W przypadku naczyń widocznych na prezentowanych zdjęciach zastosowany został roztwór 10% tzn. 1 L środka SUMA DIP K1 i 9 L wody. Przedmioty w takim roztworze zostały pozostawione na całą dobę, ponieważ zabrudzenia były znaczne. W przypadku lekkich osadów np. na szklankach czy talerzach wystarczający będzie w naszej opinii roztwór 1% i 1 h namaczania.

 

 

 

 


Zobacz również inne propozycje profesjonalnych środków czyszczących do kuchni – tutaj.

Jeśli masz pytania - napisz (sklep@elinea.com.pl), zadzwoń (730 994 188) lub odwiedź nas w siedzibie firmy. 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium