Jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze oczyszczacza powietrza? Przedstawiamy kilka przydatnych naszym zdaniem wskazówek:

 

Wydajność oczyszczania/powierzchnia oczyszczania

Ważne jest, aby dopasować urządzenie do konkretnego wnętrza, zwrócić uwagę jaka jest maksymalna powierzchnia oczyszczania. Inny oczyszczacz sprawdzi się w przypadku niewielkich pomieszczeń, a inny w przypadku większych obiektów. Wydajność i skuteczność oczyszczania to cechy, które niewątpliwie są istotne przy wyborze sprzętu.

 

Filtry

Kupując oczyszczacz dobrze jest zwrócić uwagę na to ile stopni filtracji ma konkretny model, jakie ma filtry. Nie bez znaczenia będzie także koszt filtrów, które co jakiś czas są wymieniane.

 

Dodatkowe udogodnienia

W zależności od potrzeb, wybrać możemy taki oczyszczacz, który ma pewne dodatkowe udogodnienia (np. nawilżanie powietrza, jonizator, pilot zdalnego sterowania i inne).

 

Ceniona marka/jakość

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto inwestować w funkcjonalne, solidne, trwałe urządzenia. W naszym sklepie zakupić można oczyszczacze powietrza znanej marki Warmtec, która dostarcza sprzęt niezwykle użyteczny, a przy tym dobry jakościowo. Oferowane przez nas oczyszczacze powietrza marki Warmtec posiadają atest higieniczny PZH, objęte są bardzo korzystną dla klienta formą gwarancji - „door-to-door”.

Warmtec AP EvoOczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo

 

Naszym zdaniem cena zakupu nie powinna być kluczowym wyznacznikiem przy wyborze oczyszczacza powietrza. Ważna jest jakość sprzętu, funkcjonalność, stopień niezawodności. Oczyszczacz powinien być skuteczny i bezproblemowy w użytkowaniu. Dobrze jest wziąć pod uwagę także to, jakie koszty wiążą się z eksploatacją konkretnego modelu (np. pobór energii czy też wspomniane już ceny wymienianych filtrów).

Wysokiej klasy oczyszczacze zdecydowanie poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach. Odpowiednio dobrany oczyszczacz skutecznie usuwa różne zanieczyszczenia, a to korzystnie wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie. Oczyszczacze sprawdzają się zarówno w samochodach, biurach, domach, przychodniach, placówkach edukacyjnych, jak i wielu innych miejscach.

 

Masz pytania dotyczące oczyszczaczy marki Warmtec, które posiadamy w asortymencie? Zapraszamy do kontaktu.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium