Jakie chusteczki higieniczne/nawilżane polecamy?

Jakie chusteczki higieniczne/nawilżane polecamy?

Chusteczki higieniczne i nawilżane do higieny osobistej – nasze propozycje

Chusteczki jednorazowe ułatwiają dbanie o higienę osobistą i przydają się w wielu sytuacjach. Dostępne są zarówno w niewielkich opakowaniach, które można mieć zawsze przy sobie, jak i w opakowaniach większych. Poniżej prezentujemy rozwiązania dostępne w naszym sklepie – są to produkty cenionych marek: Papernet oraz Diversey, które polecamy.

Chusteczki kosmetyczne w pudełku

Chusteczki higieniczne w kartonie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w firmie. Wkład znajduje się wewnątrz opakowania, jest zabezpieczony przed przypadkowym zabrudzeniem. Chusteczki wyciągane są „jedna za drugą”, co pomaga ograniczać pobieranie zbyt dużej ilości produktu. Zdecydować można się na chusteczki w estetycznym pudełku, które będzie ozdobą biurka, stołu, blatu.

 Chusteczki kosmetyczne Papernet 419583      Chusteczki kosmetyczne Papernet 415938

Chusteczki higieniczne w niewielkim opakowaniu

Istotną zaletą chusteczek w niewielkim opakowaniu jest to, że możemy mieć je zawsze przy sobie. Zmieszczą się do kieszeni, torebki czy plecaka. Jest to tradycyjne, sprawdzone rozwiązanie. Świetnym wyborem będą czterowarstwowe chusteczki Papernet 402601 – są wytrzymałe, a przy tym przyjemne w dotyku i miękkie. Są to chusteczki jednorazowe bez dodatków zapachowych, co może być informacją przydatną dla alergików.

Chusteczki higieniczne Papernet 402601

Chusteczki nawilżane do mycia rąk

Chusteczki nawilżane do rąk pozwalają sprawnie umyć dłonie nawet wówczas, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody i mydła. W Linea dostępne są chusteczki nawilżane w niewielkich saszetkach oraz chusteczki nawilżane w dużym, wydajnym opakowaniu.

Chusteczki nawilżane w saszetkach

Ciekawym rozwiązaniem są chusteczki odświeżające do rąk i twarzy Soft Care Lemon Fresh Diversey. W opakowaniu znajduje się 200 pojedynczo pakowanych chusteczek. Można je zabrać na spacer, w podróż czy na piknik. Nie zajmują dużo miejsca, są wygodne w użytkowaniu, a dodatkowo przyjemnie pachną.

Soft Care Lemon Fresh Diversey odświeżające chusteczki do rąk i twarzy

Chusteczki nawilżane w dużym opakowaniu

Kolejną wartą uwagi propozycją od Diversey są chusteczki nawilżone do mycia rąk Soft Care Tex H4. Nadają się do higienicznego mycia rąk. Są to chusteczki impregnowane etanolem, a także substancjami nawilżającymi. W opakowaniu znajduje się aż 560 chusteczek. Wyciąga się je bezproblemowo. Produkt świetnie sprawdzi się w restauracjach, na stołówkach, w szpitalach i wielu innych miejscach.

 Soft Care Tex H4 Diversey nawilżone chusteczki do mycia rąk

Na co zwrócić uwagę przy wyborze chusteczek higienicznych?

Przy wyborze chusteczek higienicznych warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak gramatura, ilość warstw, zastosowany surowiec. Powinny być to chusteczki dobre jakościowo, które nie rozrywają się przypadkowo i nie strzępią. Dobrze byłoby również sprawdzić ile listków jest w konkretnym opakowaniu/składce, jaki jest ich kolor, czy posiadają zdobienia. Nie bez znaczenia jest także kwestia stosowania dodatków zapachowych – niektóre osoby preferują chusteczki pachnące, inne wolą takie, które nie posiadają zapachu.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze chusteczek nawilżanych?

Wybierając chusteczki nawilżane do higieny osobistej warto zwrócić uwagę na ich przeznaczenie. Niektóre nadają się do odświeżania rąk, inne mogą być używane także do mycia twarzy i ciała. Produkt należy używać zgodnie z zaleceniami producenta. Chusteczki dostępne są w większych i mniejszych opakowaniach, są pachnące i bezzapachowe. Szeroki wybór rozwiązań pozwala dobrać produkt odpowiedni do potrzeb konkretnego użytkownika. Ważne jest, aby były to chusteczki nawilżane wysokiej jakości, które należycie spełniają swoje zadania.

 

Gdzie wyrzucać zużyte chusteczki higieniczne i nawilżane?

Zużyte chusteczki higieniczne oraz chusteczki nawilżane należy wyrzucać do odpadów zmieszanych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór koszy do segregacji odpadów – są to zarówno pojemniki plastikowe, jak i metalowe. Więcej informacji na temat segregacji śmieci oraz wyboru kosza na odpady zamieszczamy we wpisie „Zakup odpowiedniego kosza na odpady”.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium