Kilka przydatnych informacji o workach do odkurzacza

Kilka przydatnych informacji o workach do odkurzacza

Worek do odkurzacza - co warto o nim wiedzieć?

Odpowiednio dopasowany, prawidłowo założony i regularnie wymieniany/opróżniany worek do odkurzacza wpływa na efektywność sprzątania. Zdecydować możemy się na rozwiązanie wielokrotnego użytku lub na worki jednorazowe.

Jak dopasować worek do konkretnego modelu odkurzacza?

Worek powinien być jednoznacznie oznaczony jako pasujący do konkretnego modelu odkurzacza. Jeśli masz w tym zakresie wątpliwości, skontaktuj się z producentem sprzętu, który posiadasz lub z jego przedstawicielem. W przypadku worków Taski dostępnych w Linea informacja dotycząca przeznaczenia zamieszczona jest na karcie produktu.

Worki do odkurzacza – gdzie kupić?

Najlepiej worki nabyć u sprawdzonego dostawcy. Często podkreślamy, jak ważne jest stosowanie oryginalnych komponentów. Nie tylko niska cena, ale też jakość powinna być wyznacznikiem przy wyborze worka do odkurzacza. Szczególnie wówczas, gdy zależy Ci na bezproblemowej eksploatacji sprzętu przez długi czas. Nie oznacza to jednak, że musisz przeznaczać na worki majątek. Na przykładzie naszego sklepu widać, że oryginalne akcesoria do odkurzaczy nabyć można w niewysokiej cenie.

 

Worek papierowy, fizelinowy, bawełniany

W Linea znajdziesz szeroki wybór oryginalnych worków do odkurzaczy marki Taski. Są to:

  • jednorazowe worki do odkurzacza

Papierowe worki do odkurzaczy Taski cechuje zadowalająca pojemność i wytrzymałość. Posiadają szczelny element montujący, który chroni przed przypadkowym wydostaniem się zanieczyszczeń. Fizelinowe worki do odkurzaczy Taski są wytrzymałe, pojemne, posiadają szczelny element montujący i zapewniają bardzo dobrą filtrację pyłów. Bywają określane jako przyjazne alergikom. Wszystkie worki do odkurzaczy dostępne w naszym sklepie są łatwe do założenia i wymiany.

  • wielorazowe worki do odkurzacza

Worek bawełniany Taski, nadający się do wielokrotnego stosowania to rozwiązanie, które służy użytkownikom przez długi czas. Jego opróżnianie zajmuje zaledwie kilka chwil. Jednorazowo wydatek na worek będzie większy niż w przypadku worków fizelinowych czy papierowych, ale w dłuższej perspektywie możemy zaoszczędzić.

 

Przed zakupem sprawdź czy worek pasuje do odkurzacza, który posiadasz. Aby maksymalnie ułatwić Ci weryfikację przy akcesoriach staramy się zamieszczać zarówno opisy, jak i produkty powiązane.

 

Niezależnie od tego jaki rodzaj worków wybierzesz, pamiętaj o:

- regularnej wymianie worków jednorazowych lub opróżnianiu worka wielorazowego

- stosowaniu dobrych jakościowo worków, przeznaczonych do konkretnego modelu odkurzacza

- prawidłowej instalacji worka (zgodnie z instrukcją podaną przez producenta).

 

Gdzie wyrzucać worki?

Na koniec kilka słów o tym, gdzie należy wyrzucać zużyte worki do odkurzacza. Zapewne wiele osób doskonale wie, ale nie zaszkodzi przypomnieć - zużyte worki wyrzucamy do odpadów zmieszanych.

Jeśli jesteś zainteresowany tematem segregacji śmieci i wyborem odpowiednich koszy/wózków – zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi wpisami: "Zakup odpowiedniego kosza na odpady" oraz "Wybór odpowiedniego wózka na odpady".

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące wpisu lub chcesz doradzić się przy wyborze worka do odkurzacza? Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nas w siedzibie firmy.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium