Kilka słów o wyborze odpowiedniego wózka hotelowego

Wózek hotelowy Splast TSH-0007

Wózki hotelowe zdecydowanie ułatwiają i usprawniają pracę pokojowych. Są pomocne w zakresie utrzymania należytego porządku na terenie hotelu czy pensjonatu. Pozwalają na łatwe i wygodne przewożenie bielizny, pościeli, ręczników, akcesoriów niezbędnych w hotelu. Mogą być wyposażone między innymi w worek na bieliznę, worek na odpady, kuwety, wysuwane półki, szuflady. Niektóre modele posiadają również zabudowę. Dzięki zabudowie zawartość półek nie jest widoczna, wózki nie zwracają uwagi gości. 

 

Jaki wózek hotelowy wybrać?

Z pewnością dobry jakościowo, estetyczny, wygodny w użytkowaniu. Rozmiar wózka, jak i jego funkcjonalności warto wybrać biorąc pod uwagę specyfikę obiektu. W dużych hotelach mogą przydać się modele rozbudowane, natomiast w małych placówkach wystarczające mogą okazać się modele znacznie skromniejsze.

Istotne jest to gdzie i z jaką częstotliwością przedmiot będzie używany.

W naszym sklepie oferowane są niezawodne wózki do obsługi hotelowej z linii ComfortSplast. Dostępnych jest wiele modeli wózków, można zdecydować się na rozwiązanie, które w konkretnym przypadku okaże się odpowiednie. Co ważne - wózki ComfortSplast mają modułową konstrukcję, mogą być dowolnie konfigurowane.

  

Dlaczego wózki hotelowe marki Splast?

Przedstawiamy kilka istotnych atutów dotyczących zestawów do sprzątania marki Splast:

 

  • świetna jakość

Wózki hotelowe marki Splast wykonane są z wytrzymałych, solidnych komponentów. Wózki są trwałe, wykazują wysoki stopień niezawodności nawet przy intensywnej eksploatacji. Sprzęt wykonany został z dbałością o detale, co przekłada się na komfort użytkowania wózków i ich żywotność.

 

  • bardzo wygodne prowadzenie

Wózki Splast są wyjątkowo wygodne w prowadzeniu. Manewrowanie wózkami jest bezproblemowe. Na kołach zastosowano przydatne odbojniki, które zabezpieczają ściany czy meble przed przypadkowym uszkodzeniem, zarysowaniem.

 

  • estetyczny wygląd

Wózki hotelowe Splast prezentują się bardzo ciekawie, niebanalnie. Zastosowano ciekawą kolorystykę, atrakcyjne wizualnie elementy. Niektóre modele posiadają elegancką zabudowę, która zapewnia dyskrecję sprzątania. 

 

  • szeroka oferta wózków

Potrzeby hoteli są zróżnicowane. Obiekty różnią się między sobą – wielkością, specyfiką. Wśród wózków hotelowych Splast odszukać można zarówno modele bogato wyposażone, jak i posiadające podstawowe funkcjonalności. Każdy może zatem wybrać taki wózek, jaki w konkretnej sytuacji sprawdzi się optymalnie.

 

Masz pytania dotyczące wózków do sprzątania marki Splast? Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych w naszym sklepie modeli? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium