Mydło w pianie czy mydło w płynie?

Papernet

Mydło to istotny element wyposażenia każdej łazienki. Zarówno mydło w pianie, jak i mydło w płynie pomaga w sposób oczywisty dbać o higienę. Dobrze jest poznać kluczowe zalety poszczególnych opcji, aby wybrać optymalne w konkretnej sytuacji rozwiązanie.

Zdecydowanie warto postawić na mydła sprawdzonych marek, które skutecznie oczyszczają skórę, nie wysuszają jej, mają odpowiednią konsystencję i wysoką wydajność. Zarówno dobre jakościowo mydło w płynie, jak i mydło w pianie będzie należycie spełniało swoje zadania.

 

Tradycyjne mydło do rąk w płynie

Mydło do rąk w płynie cieszy się sporą popularnością, jest szeroko dostępne. Skutecznie usuwa zabrudzenia, jest łatwe w zastosowaniu. Mydła w płynie oferowane są nierzadko w korzystnych cenach. Na rynku dostępnych jest wiele dozowników odpowiednich do mydeł w płynie (zarówno do tych w jednorazowych wkładach, jak i uzupełnianych z kanistra). Czy zatem mydło do rąk w płynie nie ma wad? Czasem spotkać można się z uwagami dotyczącymi wydajności niektórych preparatów, spływania mydła z dłoni, osadzania się na umywalce. Z pewnością wiele zależy tutaj od tego, czy zastosujemy sprawdzony preparat i odpowiedni dozownik. Warto postawić na dobre jakościowo mydło w płynie, które sprawdzi się w wielu miejscach.

 Mydło w płynie Papernet 411210

Delikatne i wydajne mydło do rąk w pianie

Kluczową zaletą mydła do rąk w pianie jest jego przyjemna, delikatna konsystencja. Preparat dobrze się rozprowadza, jest gęsty, nie spływa z rąk – a to pozwala ograniczać straty produktu. Wydajność mydła w pianie jest wysoce zadowalająca, zredukowane jest także zużycie wody potrzebnej do umycia rąk (np. nie trzeba mieszać piany z wodą, aby namydlić dłonie). Co ważne - dozowniki mydła w pianie mogą być montowane w miejscach niewyposażonych w zlew. Mydło w pianie pozwala umyć ręce szybko, efektywnie, zapewniając jednocześnie wygodę i oszczędność.

Mydło do rąk w pianie Papernet 411209

 

A może… mydło w sprayu?

Ciekawym rozwiązaniem jest również mydło do rąk w sprayu. Świetnie sprawdza się w miejscach o dużym przepływie osób. Mydło w sprayu jest wydajne, zużycie preparatu jest niewielkie – a to w wielu przypadkach pozwala zaoszczędzić.

 

Rodzaj mydła, a wybór dozownika

Właściwie dobrany pojemnik pozwala dozować odpowiednią porcję mydła, zabezpiecza preparat przed przypadkowym rozlaniem, a także przed mikroorganizmami. Podajniki nierzadko przystosowane są do dozowania konkretnego rodzaju preparatu. Decyzję o tym, czy będziemy korzystać z mydła w pianie/płynie/sprayu dobrze byłoby zatem podjąć przed zakupem dozownika.

 

Systematyczne, dokładne mycie rąk jest niezwykle ważne, ogranicza ryzyko przenoszenia wielu chorobotwórczych mikroorganizmów. Mydło powinno być zatem podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki – między innymi w domu, w biurze, w restauracji, w hotelu, w urzędzie. Zdecydować można się zarówno na tradycyjne mydło do rąk w płynie, delikatne mydło w pianie, jak i wydajne mydło w sprayu. Bardzo ważne jest to, aby był to środek dobry jakościowo. Wiele zależy od naszych upodobań, a także specyfiki obiektu, w którym zamierzamy stosować preparat. Inne rozwiązania mogą być odpowiednie do małych, sporadycznie uczęszczanych łazienek, a inne do dużych, intensywnie używanych pomieszczeń.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium