Nowa linia wyjątkowych maszyn czyszczących – TASKI ULTIMAXX

Nowa linia wyjątkowych maszyn czyszczących – TASKI ULTIMAXX

Taski Ultimaxx - inteligentne technologie, maksymalna wydajność i wytrzymałość

Przedstawiamy nową linię maszyn czyszczących z udoskonalonymi funkcjami – Taski Ultimaxx. Zastosowano w nich inteligentne technologie, które zapewniają wygodę i wydajność pracy, a także ograniczają koszty użytkowania sprzętu. Maksymalnie wydłużona jest żywotność maszyn, do ich produkcji użyte zostały najwyższej jakości materiały. Pozwala to ograniczyć koszty serwisowania i napraw do minimum. Maszyny czyszczące Taski Ultimaxx objęte zostały 3-letnią gwarancją.

Maszyny czyszczące z udoskonalonymi funkcjami

Automaty Taski Ultimaxx wyposażone zostały w standardzie w liczne udogodnienia, które gwarantują wygodne, skuteczne i ekonomiczne sprzątanie. Istnieje również możliwość doposażenia poszczególnych modeli w akcesoria dodatkowe. Sprzęt można dopasować do swoich potrzeb, posiada wiele opcji konfiguracji. 

Automaty szorująco-zbierające z linii Taski Ultimaxx różnią się wyposażeniem, każdy model jest wyjątkowy. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką oraz wyposażeniem podstawowym i opcjonalnym konkretnych urządzeń. 

Rozwiązania, które zwiększają wygodę i wydajność pracy to między innymi:

Zasilanie bateryjne - zapewnia pełną mobilność i komfort pracy z urządzeniem. Nie jesteśmy ograniczeni długością kabla zasilającego, nie ma ryzyka potknięcia się o przewód. W wybranych modelach zastosowano baterię litowo-jonową, którą można doładowywać wydłużając w ten sposób czas pracy urządzenia. Na baterie litowo-jonowe udzielana jest gwarancja aż 4 lata lub limit licznika czasu pracy maszyny.

Tryb pracy Eco - pozwala zmniejszyć poziom poboru energii i poziom emitowanego hałasu w trakcie sprzątania z użyciem maszyny.

Technologia wyciszania Taski Whisper technology - dzięki opatentowanej technologii maszyna pracuje cicho – 63 dB(A), a w trybie Eco – 60 dB(A). Niski poziom emitowanego hałasu wpływa pozytywnie na komfort pracy, nie przeszkadzamy również osobom postronnym.

Kluczyk cyfrowy Taski IntelliKey - urządzenie dostarczane jest z dwoma kluczykami (dla administratora i dla operatorów). Po zalogowaniu się do systemu maszyny użytkownik otrzymuje dostęp do ustawień dla niego przypisanych. Po wyciągnięciu kluczyka odcinane jest zasilanie urządzenia, a to wpływa na bezpieczeństwo pracy.

Funkcja Taski IntelliTrail – system monitorowania pracy maszyn. Pozwala zbierać i analizować dane, ułatwia zarządzanie flotą maszynową.

Funkcja Taski IntelliScrub – manualna regulacja docisku modułu czyszczącego. Pozwala dopasować docisk szczotek do rodzaju powierzchni podłogowej oraz do ilości zabrudzeń.

Precyzyjne dozowanie zapewniające oszczędności - w urządzeniach zastosowano system kontrolowanego dozowania roztworu roboczego (Taski IntelliFlow). Na uwagę zasługuje również możliwy do wdrożenia system automatycznego napełniania wody (Taski AquaStop).

Skuteczny mechanizm czyszczący, pojemne zbiorniki, opatentowana ssawa - zapewniają bardzo dobre efekty czyszczenia i osuszania podłóg oraz wysoką wydajność pracy. Na obudowie szczotki umieszczone zostało koło odbojowe, które chroni ściany i cokoły przed uszkodzeniem. Dzięki pojemnym zbiornikom nie trzeba robić częstych przestojów. 

Komfortowe użytkowanie - maszyny prowadzi się bezproblemowo, są zwrotne i stabilne. Do ich obsługi nie jest potrzebna duża siła fizyczna. Miejsca wymagające systematycznego czyszczenia oznaczone zostały kolorem żółtym – są to tzw. „żółte punkty kontrolne”. Elementy można sprawnie zdemontować, wyczyścić i założyć ponownie. Nie są do tego potrzebne narzędzia.

 

Zobacz filmiki instruktażowe dotyczące maszyn Taski Ultimaxx:

- moduł z jedną szczotką okrągłą

- moduł z dwiema szczotkami okrągłymi

- moduł z dwiema szczotkami walcowymi

 

Poniżej przedstawiamy kilka automatów szorująco-zbierających z linii Taski Ultimaxx. Wszystkie dostępne w Linea modele znajdziesz w kategorii „maszyny czyszczące”.

Taski Ultimaxx 1900 DD55 Perf BMS 25A Taski Ultimaxx 1900 SD50 Perf BMS 25A maszyna czyszcząca Taski Ultimaxx 1900 SD43 Eco BMS 25A maszyna czyszcząca Taski Ultimaxx 1900 SD43 Eco BMS 13A maszyna czyszcząca

Taski Ultimaxx 1900 DD55 Perf BMS 25A i Taski Ultimaxx 1900 SD50 Perf BMS 25A to modele bogato wyposażone, z własnym napędem i baterią litowo-jonową. Zastosowano w nich m. in.:

  • system zarządzania bateriami BMS
  • technologię wyciszania Taski
  • technologię klucza cyfrowego
  • oświetlenie LED
  • tryb pracy Eco
  • system Taski IntelliFlow
  • funkcję Taski IntelliScrub.

Taski Ultimaxx 1900 SD43 Eco BMS 25A to maszyna czyszcząca o szerokości pracy 43 cm, z baterią litowo-jonową. Taski Ultimaxx 1900 SD43 Eco BMS 13A to urządzenie o szerokości pracy 43 cm, wyposażone w baterie żelowe. Jeden i drugi model posiada system zarządzania bateriami BMS, tryb pracy Eco, technologię wyciszania Taski, kluczyk cyfrowy.

Wybór odpowiedniej maszyny do czyszczenia podłóg

Wybierając maszynę czyszczącą należy zwrócić uwagę na takie aspekty jak parametry czyszczenia, zastosowane zasilanie, funkcje, pojemność zbiorników. Istotna jest wielkość powierzchni jaką będziemy myć z pomocą automatu, a także częstotliwość używania sprzętu. Zachęcamy do inwestowania w rozwiązania cenionych marek – trwałe, solidne, funkcjonalne. W naszej ofercie dostępne są automaty szorująco-zbierające renomowanej marki Taski, które zdecydowanie polecamy.

Zależy nam na dostarczaniu Klientom rozwiązań idealnie dopasowanych do ich potrzeb i wymagań – dlatego oferujemy fachowe wsparcie przy wyborze sprzętu. Dajemy możliwość wypróbowania urządzenia przed zakupem i zapoznania się z jego obsługą. Dzięki temu Klient decyzję o zakupie podejmuje świadomie, po dokładnym sprawdzeniu maszyny.

Umów się na prezentację maszyny czyszczącej Taski Ultimaxx

Taski Ultimaxx 1900

Przeprowadzamy bezpłatne, niezobowiązujące prezentacje maszyn czyszczących. Organizujemy również szkolenia dotyczące obsługi sprzętu. Jeśli chcesz umówić się na pokaz – napisz sklep@elinea.com.pl, zadzwoń 730 994 188 lub odwiedź nas w siedzibie firmy.

Jesteśmy Autoryzowanym Dostawcą Maszyn Czyszczących Taski Diversey. Prowadzimy także Serwis Maszyn Czyszczących Taski Diversey.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium