Osuszacz powietrza – jak wybrać właściwy?

Osuszacze powietrza Warmtec

Osuszacz powietrza - sprzęt, który pozwala pozbyć się zbyt dużej wilgotności w pomieszczeniach 

Bardzo dobrym sposobem na usunięcie nadmiaru wilgoci z pomieszczenia jest zastosowanie osuszacza powietrza. W naszym sklepie dostępne są zarówno osuszacze domowe, jak i osuszacze przemysłowe, nadające się do profesjonalnego stosowania.

 

Czym się kierować przy wyborze osuszacza powietrza?

Przy wyborze osuszacza należy zwrócić uwagę na moc urządzenia, wydajnośćpoziom emitowanego hałasu. Bardzo ważnym parametrem jest zalecana maksymalna powierzchnia osuszania. Urządzenie przeznaczone do niewielkiego pomieszczenia nie będzie odpowiednie do osuszania lokalu o sporej powierzchni. Pojemność zbiornika na skropliny to kolejny element, który powinien nas zainteresować. Warto tak dopasować sprzęt, aby częstotliwość opróżniania pojemnika była dla nas optymalna. Dostępne są również modele ze stałym odpływem wody.

Osuszacze powietrza mogą posiadać liczne udogodnienia - takie jak alarm sygnalizujący napełnienie zbiornika, intuicyjny panel sterowania, możliwość obsługi za pomocą sieci Wi-Fi, opcja pracy w trybie ciągłego osuszania i wiele innych. Nie bez znaczenia jest również wygląd urządzenia. Dobrze byłoby postawić na taki sprzęt, który cieszy oko i pasuje do specyfiki konkretnego miejsca.

 

Nasza opinia o osuszaczach domowych Warmtec

W ofercie firmy Warmtec dostępne są osuszacze, które nie tylko należycie spełniają swoje zadania, ale również stanowią ciekawy pod kątem wizualnym element wyposażenia wnętrza. Jest to sprzęt bardzo dobrej jakości, objęty trzyletnią gwarancją producenta door-to-door. Urządzenia pozwalają sprawnie i skutecznie usunąć zbyt dużą wilgotność w domach, biurach i wielu innych miejscach. Wybrane modele urządzeń Warmtec mogą pracować w trzech trybach pracy – osuszanie powietrza, suszenie ubrań i cyrkulacja powietrza.

W Linea dostępne są następujące modele osuszaczy domowych:

Warmtec ODT-12 – urządzenie o mocy 216W, o maksymalnej wydajności osuszania 12L/dobę. Zalecana maksymalna powierzchnia osuszania: do 15m2.

Warmtec ODT-20 – urządzenie o mocy 300W, o maksymalnej wydajności osuszania 20L/dobę. Zalecana maksymalna powierzchnia osuszania: do 35m2.

Warmtec ODT-35 – urządzenie o mocy 440W, o maksymalnej wydajności osuszania 35L/dobę. Zalecana maksymalna powierzchnia osuszania: do 40m2.

Warmtec ODT-50 – urządzenie o mocy 580W, o maksymalnej wydajności osuszania 50 L/dobę. Zalecana maksymalna powierzchnia osuszania: do 65m2.

 

Nasza opinia o osuszaczach przemysłowych Warmtec

Podobnie jak w przypadku osuszaczy domowych nasza opinia jest zdecydowanie pozytywna. Osuszacze przemysłowe Warmtec mają dużą wydajność, sprawdzają się w wielu branżach. Znajdują zastosowanie przy usuwaniu zbyt dużej wilgotności pomieszczeń, przy usuwaniu skutków zalania, jak również przy przyśpieszaniu czasu realizacji określonych prac budowlanych. Atutem sprzętu jest wygodna obsługa, a także uchwyt i kółka, które ułatwiają transport. Dzięki odpowiedniej budowie urządzenia sprawdzają się doskonale nawet w ciężkich warunkach czy podczas długiej pracy. Na sprzęt udzielana jest trzyletnia gwarancja door-to-door.

W Linea dostępne są następujące modele osuszaczy przemysłowych:

Warmtec OP-50 – profesjonalny osuszacz o dużej wydajności (do 50L/dobę). Powierzchnia osuszania: do 250m2.

Warmtec OP-80 - profesjonalny osuszacz o bardzo dużej wydajności (do 80L/dobę). Powierzchnia osuszania: do 400m2.

 

Dlaczego warto kupić osuszacz w Linea?

  • oferujemy niezawodny sprzęt cenionej marki Warmtec
  • gwarantujemy kompleksowe doradztwo przy wyborze urządzenia i korzystne warunki zakupu
  • zapewniamy bezpłatną wysyłkę osuszacza na terenie kraju (nie ponosisz kosztów dostawy urządzenia).

 

Sprawdź ofertę wydajnych i niezawodnych osuszaczy powietrza w naszym sklepie. 

Daj nam znać czy potrzebujesz sprzęt do domu, biura, garażu, piwnicy, a może do firmy remontowo-budowlanej? Chętnie podpowiemy, które rozwiązania sprawdzą się w konkretnym przypadku najlepiej.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium