Papiery higieniczne Papernet Simplify - linia, która wspiera zrównoważony rozwój

Papernet Simplify – linia papierów higienicznych, która wspiera zrównoważony rozwój

Produkty z linii Papernet Simplify są dobre jakościowo, wydajne i należycie spełniają swoje zadania. Znajdują się w stosunkowo niedużych opakowaniach, dzięki czemu można je łatwo przewozić i magazynować. Świetnie sprawdzają się w firmach, hotelach, obiektach użyteczności publicznej, a także w domach i wielu innych miejscach.

Papiery higieniczne z linii Papernet Simplify są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Co to w praktyce oznacza? W przypadku tych produktów emisja dwutlenku węgla została zrównoważona poprzez wsparcie cieszących się uznaniem projektów ochrony klimatu.

Ręczniki w roli maxi Papernet Simplify 420374  Papier toaletowy w listkach Papernet Simplify 417814 Papier toaletowy maxi jumbo Papernet Simplify 420293

Dostarczamy szereg produktów z linii Papernet Simplify:

  •  papier toaletowy w listkach
  •  papier toaletowy jumbo i maxi jumbo
  •  ręczniki składane V (tzw. „ZZ”)
  •  ręczniki w roli Autocut
  •  ręczniki w dużej rolce.

Dozowniki pomagają ograniczać marnowanie papieru i ręcznika

Wszystkie wspomniane wyżej produkty z linii Papernet Simplify nadają się do używania w odpowiednich dozownikach. Dzięki zastosowaniu podajnika wkład jest zabezpieczony, podawane są pojedyncze porcje papieru. Ograniczenie marnotrawstwa i rozsądne gospodarowanie papierem to nie tylko wyraz troski o własną kieszeń, ale także o otaczające nas środowisko.

Wysokiej jakości papiery higieniczne, które oferują wartości dodane

Firma Papernet dostarcza papiery higieniczne wykonane w określonych technologiach. Na uwagę zasługują zarówno produkty z linii Papernet Simplify, jak i papiery wytwarzane w technologii Full Tech, Dry Tech, Bio Tech czy Dissolve Tech.

Rolki z linii Papernet Full Tech zawierają wiele metrów papieru toaletowego, są pozbawionych tekturowej tulejki (mniejsza ilość odpadów). Niewielkie opakowania papieru Full Tech można łatwo przewozić i magazynować.

Produkty z linii Papernet Dry Tech są niezwykle chłonne i wydajne, a to pozwala zużywać mniejsze ilości papieru np. do osuszenia dłoni po umyciu. Prowadzi to do oszczędności, produkujemy także mniej odpadów.

Papier toaletowy z linii Papernet Bio Tech pomaga utrzymać odpowiedni poziom czystości rur i kanalizacji, redukuje niekorzystne zapachy. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii z aktywnymi mikroorganizmami. Papier wytwarzany w technologii Bio Tech zapewnia oszczędności – wspiera utrzymanie czystych i drożnych rur, ograniczając liczbę nieplanowanych napraw.  Rozwiązanie jest przyjazne dla środowiska. Papier ma także odpowiednią chłonność, wytrzymałość, jest miękki i komfortowy w użytkowaniu.

Papiery higieniczne wytwarzane w technologii Dissolve Tech to kolejne warte uwagi rozwiązanie firmy Papernet. Produkty są dobre jakościowo, a ich cechą charakterystyczną jest szybka rozpuszczalność w wodzie. Doskonale sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu i wszędzie tam, gdzie pojawia się ryzyko zatkania kanalizacji.

Warto podkreślić, że ceny papierów higienicznych z poszczególnych linii Papernet są zdecydowanie niewygórowane. 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium