Podkład medyczny – jak wybrać odpowiedni?

Podkład medyczny – jak wybrać odpowiedni?

Jednorazowy podkład na łóżko, fotel, kozetkę

Podkład medyczny pomaga dbać o higienę, chroni przed zabrudzeniem fotel, kozetkę czy łóżko. Sprawdza się doskonale w placówkach medycznych (np. szpitale, gabinety lekarskie), sanatoriach, obiektach SPA, salonach masażu, gabinetach kosmetycznych i wielu innych miejscach. Prześcieradła jednorazowe mogą przydać się także w określonych sytuacjach w domach.

Jak wybrać odpowiedni podkład medyczny?

Przy wyborze podkładu warto zwrócić uwagę na jego jakość i wymiary (szerokość, długość). Powinien być wytrzymały i chłonny, a przy tym delikatny dla skóry. Istotne będzie to z jakiego surowca wykonana została osłona, a także jaka jest jej gramatura. Naszym zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem są podkłady celulozowe w roli z perforacją, która pozwala na wygodne dozowanie odpowiedniej „porcji” prześcieradła.

Dlaczego polecamy podkłady w roli?

Podkłady w roli są wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu, nie zajmują dużo miejsca. Można je łatwo przenosić. Podkłady w roli pakowane są nierzadko po kilka sztuk – warto zwrócić uwagę na to, czy każda rolka jest oddzielnie zafoliowana. 

Rozwiązania dostępne w naszym sklepie

Dostarczamy jednorazowe podkłady medyczne o bardzo dobrych parametrach i szerokim zastosowaniu. Mają zróżnicowane wymiary – wybrać można takie rozwiązanie, które idealnie pasuje na konkretny fotel, kozetkę czy łóżko.

Podkłady jednorazowe w roli firmy Lamix

Oferujemy podkłady Lamix P Ellis Professional wykonane z dwuwarstwowej celulozy – chłonne i mocne, a zarazem miękkie. Mają estetyczny biały kolor. Zastosowana perforacja umożliwia łatwe dozowanie długości odcinka. Pakowane są po kilka sztuk – każda rolka jest oddzielnie zafoliowana.

Podkład medyczny Lamix P Ellis Professional 4268

Podkłady jednorazowe w roli firmy Lucart Professional

W naszym asortymencie dostępne są również podkłady medyczne Lucart Professional, które wykazują skuteczne działanie antybakteryjne. Wykonane zostały z celulozy, mają dwie warstwy, kolor biały. Cechuje je zdecydowanie zadowalająca chłonność i wytrzymałość. Są jednocześnie delikatne dla skóry. Użytkuje się je wygodnie, listki łatwo się urywają. W opakowaniu obecnych jest kilka oddzielnie zafoliowanych rolek.

 Podkład medyczny antybakteryjny Lucart Strong 50

Zastanawiasz się, który podkład wybrać?

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas w siedzibie firmy. Zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo przy wyborze produktów.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium