Pranie wykładzin i dywanów - profesjonalny sprzęt i odpowiednie preparaty

Pranie wykładzin i dywanów

Skuteczne pranie dywanów i wykładzin

Istotnym elementem dbania o porządek na wielu powierzchniach podłogowych jest dokładne oraz systematyczne odkurzanie. W przypadku wykładzin i dywanów ważne jest również okresowe pranie z wykorzystaniem odpowiednich preparatów oraz urządzeń. Piorąc dywan możemy usunąć nagromadzony brud, kurz, pozbyć się wielu mikroorganizmów, z którymi zwykłe odkurzanie może sobie nie poradzić. Gruntowne oczyszczanie jest pomocne w zakresie usuwania uporczywych plam na dywanach i wykładzinach, pozwala również efektywnie likwidować przykre zapachy. Odświeżony dywan dobrze się prezentuje, a to korzystnie wpływa na wygląd całego pomieszczenia.

 

Profesjonalne odkurzacze piorące marki Taski

Taski aquamat

Odkurzacze piorące marki Taski bardzo dobrze sprawdzają się do efektywnego czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki. Działanie odkurzaczy Taski aquamat 10.1 i Taski aquamat 20 opiera się na tak zwanej „metodzie natryskowo-ekstrakcyjnej” - roztwór czyszczący jest precyzyjnie rozprowadzany, następuje rozpuszczenie brudu, a później wciągnięcie zabrudzonego płynu do zbiornika. Urządzenia pozwalają na gruntowne pozbycie się zanieczyszczeń, plam, przykrych zapachów. Odkurzacze piorące szwajcarskiej marki Taski są stabilne, trwałe, wykonane z dbałością o detale. Posiadają niezbędne funkcjonalności, pozwalają na łatwe manewrowanie, bezproblemowe docieranie do różnych miejsc. Jest to świetny wybór do firm usługowych, biurowców, hoteli, firm sprzątających.

Taski procarpet

W ofercie posiadamy również odkurzacze piorące Taski procarpet 30 i Taski procarpet 45, które pozwalają na sprzątanie z zastosowaniem dwóch metod: natryskowo-ekstrakcyjnej oraz pośredniej. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem, który przedstawia sprzęt Taski procarpet.

 

Uniwersalne odkurzacze do pracy na sucho i na mokro

Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro to uniwersalne, bardzo przydatne urządzenie, które pozwala nam zadbać kompleksowo o powierzchnie podłogowe. W zależności od tego, jakie założymy akcesoria – może pracować zarówno na sucho, jak i na mokro. Zdecydowanie polecamy odkurzacze marki Taski, które wyróżniają się nie tylko niezwykłą skutecznością oraz łatwością obsługi, ale są też solidne, wygodne w manewrowaniu. W przypadku odkurzaczy na sucho i na mokro marki Taski przełączanie w konkretny tryb pracy odbywa się wyjątkowo sprawnie i prosto.

Dobrym jakościowo, a przy tym korzystnym cenowo rozwiązaniem jest między innymi model Taski vacumat 12. Może zebrać 12 L mokrych zabrudzeń lub 18 L zabrudzeń suchych. 

Do pracy w trudnych warunkach, a także do pracy na dużych powierzchniach możemy polecić profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho/mokro Taski vacumat 44T. Wyposażony jest w Fixomat, zwiększający wydajność urządzenia. Pozwala na zebranie bardzo dużej ilości płynów. W rezultacie otrzymujemy błyskawicznie umytą i niemal idealnie osuszoną podłogę.

Odkurzacze do pracy na sucho i mokro mają szerokie zastosowanie, można z ich pomocą umyć różne powierzchnie, a w wielu przypadkach nawet okna (stosując odpowiednie akcesoria). Sprawdzają się dobrze także przy praniu dywanów i wykładzin dywanowych. Są często wykorzystywane przez firmy sprzątające. Nadają się między innymi do sprzątana hoteli, biurowców, galerii handlowych.

 

Specjalistyczne środki do prania dywanów i wykładzin

Specjalistyczne środki dedykowane do wykładzin i dywanów sprawnie likwidują zabrudzenia, nie niszcząc przy tym czyszczonych powierzchni. Neutralizują przykre zapachy, eliminują kurz, roztocza, usuwają uporczywy brud. Oferowane przez nas środki do wykładzin i dywanów są bardzo skuteczne, a przy tym łatwe w zastosowaniu. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Należy je stosować zgodnie z zaleceniami producenta, aby osiągnąć odpowiedni efekt czyszczenia.

 

Okresowe pranie wykładzin i dywanów jest bardzo ważne, pozwala nie tylko zadbać o powierzchnie w widoczny sposób, ale też korzystnie wpływa na nasze zdrowie (usuwamy kurz, zabrudzenia, mikroorganizmy). Istotne jest, aby stosować do tego celu odpowiednie urządzenia, jak i właściwe preparaty. Dzięki temu zadbamy o dywan czy też wykładzinę, nie uszkadzając jego struktury.

Osoby zainteresowane zakupem sprzętu/środków do wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy optymalne w konkretnej sytuacji rozwiązanie, udzielimy wskazówek dotyczących użytkowania oferowanych rozwiązań.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium