Preparaty, które pomagają utrzymać czystość w kuchni

Cif Power Cleaner Degreaser

Kuchnia to pomieszczenie, w którym konieczne jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Sprzątać należy ją systematycznie i dokładnie. W utrzymaniu należytego porządku zdecydowanie pomagają dobre jakościowo środki czystości, przeznaczone do konkretnego typu powierzchni. Należy je używać zgodnie z przeznaczeniem, stosując się do zaleceń podanych przez producenta. 

 

Środki do mycia różnych powierzchni w kuchni

To oczywiste, że innych preparatów używa się do codziennego mycia, innych do usuwania kamienia, a jeszcze innych do dezynfekcji określonych powierzchni w kuchni. Na rynku dostępny jest szeroki wybór specjalistycznych preparatów do mycia kuchni, zatem zdecydowanie jest w czym wybierać. My jak zwykle polecamy stawianie na jakość i sprawdzone marki.

Do mycia i odtłuszczania takich powierzchni jak okapy, kuchnie, podłogi czy ściany zastosować można Cif Professional Power Cleaner Degreaser. Poradzi sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami, zapewnia skuteczne odtłuszczanie. Do mycia i dezynfekcji wielu twardych, wodoodpornych powierzchni bardzo dobrze sprawdza się Cif Professional 2 in 1 Cleaner Disinfectant. Wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze przeciw grzybom drożdżopodobnym. Do mycia okien oraz innych powierzchni szklanych, wodoodpornych polecić możemy Cif Professional Window & Multisurface Cleaner.

Jak umyć piekarnik?

Mycie piekarnika może być nie lada wyzwaniem – szczególnie, jeśli doszło do powstania uporczywych zabrudzeń. Z pomocą odpowiedniego preparatu można jednak takie zanieczyszczenia usunąć. Do skutecznego mycia powierzchni piekarników i grilli sprawdzi się Cif Professional Oven & Grill Cleaner. Preparat jest łatwy w zastosowaniu, należycie spełnia swoje zadania. Znajduje się poręcznej butelce.

Jak wyczyścić powierzchnie ze stali nierdzewnej?

Do mycia powierzchni ze stali nierdzewnej zastosować można preparat Cif Professional Stainless Steel. Pozwala usunąć zabrudzenia, odciski palców. Jest to środek nieperfumowany.

 

Preparaty do mycia naczyń

Wśród preparatów do mycia naczyń wyszczególnić warto te, które są przeznaczone do mycia ręcznego, jak i te, które nadają się do mycia w zmywarce.

Ręczne mycie naczyń

Skutecznymi preparatami do ręcznego mycia naczyń są Fairy Professional Lemon 5 L, Cif Professional Dishwash Extra Strong Lemon. Dzięki dużej wydajności środki wystarczają na długi czas. Pozwalają sprawnie usunąć zabrudzenia z naczyń, mają przyjemny zapach.

Mycie naczyń w zmywarce

Wybór preparatów do mycia naczyń w zmywarce jest bardzo szeroki. Dostępne są między innymi tabletki do zmywarek, płyny do nabłyszczania naczyń, zakupić można również sól do zmywarki. Ciekawym rozwiązaniem są ekologiczne tabletki do zmywarek Sun Professional All in 1 Eco. Jest to wielofunkcyjny preparat do mycia naczyń, zmiękczania wody i nabłyszczania. Tabletki Sun Professional All in 1 Eco posiadają europejski znak Ecolabel.

 

Zapraszamy do zapoznania się z chemią gospodarczą do kuchni, dostępną w naszym sklepie. 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium