Profesjonalne i skuteczne produkty do dezynfekcji powierzchni

Oxivir Excel Foam

Jaki preparat do dezynfekcji powierzchni wybrać?

Wybór profesjonalnych produktów do dezynfekcji powierzchni jest szeroki. Zdecydować można się na te, których formuła oparta jest na alkoholu, jak i na preparaty bez zawartości alkoholu. Ważne jest, aby konkretne środki do dezynfekcji należycie spełniały swoje zadania, a przy tym były odpowiednie do określonej powierzchni. Pamiętać należy o tym, aby preparaty stosować zgodnie z zaleceniami producenta.

 

Produkty do dezynfekcji powierzchni oparte na technologii nadtlenku wodoru AHP

Świetnym rozwiązaniem są produkty myjąco-dezynfekujące Oxivir marki Diversey - Oxivir Excel, Oxivir Excel Foam, Oxivir Sporicide, Oxivir Plus, Oxivir Plus Spray. Formuła preparatów oparta jest na innowacyjnej technologii nadtlenku wodoru AHP (Accelerated Hydrogen Peroxide: Przyspieszony Nadtlenek Wodoru). Omawiane preparaty mogą być stosowane do wielu powierzchni – również tych, które są wrażliwe na działanie alkoholi. Co wyróżnia te produkty? Między innymi łatwe i bezpieczne użycie, szerokie zastosowanie, wysoka skuteczność biobójcza, bardzo dobre właściwości myjące. Oferujemy produkty Oxivir marki Diversey w butelkach o pojemności 750 ml, jak i ekonomicznych opakowaniach pojemności 5 L, które wystarczają na długi czas.

  

Produkty do dezynfekcji powierzchni oparte na alkoholu

Środki dezynfekcyjne oparte na alkoholu cieszą się szerokim zainteresowaniem. Zakupić można między innymi gotowy do użycia preparat w formie sprayu, np. Suma Alcohol Spray D4.12, Divodes FG VT29. Ekonomicznym rozwiązaniem są duże opakowania profesjonalnych preparatów do dezynfekcji powierzchni. W ofercie naszego sklepu znajduje się między innymi 5-litrowe opakowanie środka dezynfekcyjnego Divodes FG VT29 i 20-litrowe opakowanie środka dezynfekcyjnego Divodes FG VT29. Są to produkty bardzo dobre jakościowo, które śmiało możemy polecić. 

 

Tabletki dezynfekcyjne na bazie aktywnego chloru

Suma Tab D4 tab to skoncentrowany środek dezynfekcyjny w postaci tabletek, na bazie aktywnego chloru. Preparat nadaje się do dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń w przemyśle spożywczym, w obiektach medycznych, w gastronomii. Ma działanie grzybobójcze, bakteriobójcze, prątkobójcze, sporobójcze, wirusobójcze. Przygotowanie roztworów roboczych jest bardzo proste. Nie ma konieczności stosowania urządzeń dozujących. Jest to preparat znanej i cenionej marki Diversey.

 

Chusteczki do sprawnej dezynfekcji

Chusteczki w tubie do dezynfekcji powierzchni na bazie alkoholu Suma Alcohol Wipes mają właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze. Są gotowe do użycia, bardzo wygodne w zastosowaniu. Produkt nie jest natryskiwany, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo używania. Chusteczki Suma Alcohol Wipes marki Diversey pozwalają szybko i efektywnie zdezynfekować wiele powierzchni. W opakowaniu znajduje się aż 150 chusteczek.

 

Wydajne preparaty do mycia oraz dezynfekcji powierzchni w przemyśle spożywczym

Posiadamy w ofercie między innymi preparat Suma Bac D10 firmy Diversey, który nadaje się do skutecznego mycia oraz dezynfekcji powierzchni i sprzętów w gastronomii, przemyśle spożywczym. Przydaje się zdecydowanie w wielu miejscach. Ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze. Preparat znajduje się w opakowaniu o pojemności 5 L, wystarcza na długi czas. 

Suma Bac D10 preparat myjąco-dezynfekcyjny 5 L

Wybierając środek do dezynfekcji powierzchni warto zapoznać się również ze skoncentrowanymi preparatami wyposażonymi w specjalny system dozowania, jak Suma Bac D10 SmartDose. Specjalistyczny system dozowania pozwala na bezpieczne i precyzyjne dozowanie skoncentrowanego produktu. Rozwiązanie jest proste i wygodne w zastosowaniu, a przy tym bardzo wydajne.

Suma Bac D10 SmartDose 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium