Profesjonalne systemy dozowania środków czyszczących

Systemy dozowania środków czyszczących, które zapewniają wydajność preparatu i kontrolę kosztów

Profesjonalne systemy dozujące, które usprawniają sprzątanie

Systemy dozujące umożliwiają precyzyjne dozowanie środków czyszczących. Zapewniają wysoką wydajność środków, a tym samym oszczędności. Stosowanie skoncentrowanych preparatów ogranicza koszty magazynowania i transportu (mniejsze opakowania).

Systemy dozujące bardzo dobrze sprawdzają się przy sprzątaniu dużych powierzchni, w miejscach, w których zużycie środków czyszczących jest wysokie. 

 

Wybór odpowiedniego systemu dozującego

Aby wybrać odpowiedni system dozujący warto wziąć pod uwagę specyfikę obiektu, w którym rozwiązanie będzie stosowane. Istotna jest między innymi:

  • wielkość obiektu
  • częstotliwość wykonywania czynności porządkowych
  • możliwość/brak możliwości podłączenia rozwiązania pod bieżącą wodę.

 Zdecydować można się na system mobilny, jak i montowany na stałe w określonym miejscu. 

 

Systemy dozujące marki Diversey

W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne systemy dozujące marki Diversey: Quattro Select, SmartDose, J-Flex, Divermite/DQFM, IntelliDose, EXACT. Omawiane systemy Diversey usprawniają wykonywanie czynności porządkowych w wielu obiektach.

 

1. Quattro Select

W skład systemu Quattro Select wchodzi automatyczna stacja dozująca oraz specjalistyczne, pasujące do niej preparaty w saszetkach o pojemności 2,5 L. W urządzeniu dozującym umieścić można cztery różne środki czyszczące. Zamontowanie stacji dozującej na ścianie zapewnia wygodę, oszczędność miejsca. Stacja zamykana jest na klucz. Dozowanie może odbywać się bezpośrednio do butelek, wiader czy też odpowiednich zbiorników w maszynach czyszczących Taski (w przypadku wybranych preparatów). Rozwiązanie jest bardzo wydajne. Z dwóch 2,5 litrowych saszetek koncentratu można otrzymać do 2500 litrów gotowego do użycia roztworu.

 

2. SmartDose

Przenośny, zamknięty system dozowania produktów chemicznych. Nie wymaga podłączenia do wody. Jest bardzo prosty w zastosowaniu, zapewnia właściwe dozowanie koncentratu. Wybrać należy odpowiednią opcję dozowania: butelka lub wiadro. Niektóre preparaty mogą być stosowane do mycia maszynowego. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Butelki można wielokrotnie napełniać, ograniczona jest ilość odpadów.

 

3. J-Flex

Przenośny, zamknięty system wymagający podłączenia do wody. Można go używać do napełniania wiader, butelek, zbiornika maszyny. Opakowanie jest trwale połączone z głowicą dozującą. Użytkownik nie ma kontaktu ze skoncentrowanym środkiem chemicznym, jest to rozwiązanie bezpieczne w użyciu. Preparat zużywany jest do samego końca, jest wydajny. Preparaty J-Flex nadają się do mycia ręcznego, niektóre z nich mogą być używane także do mycia maszynowego.

 

4. IntelliDose

IntelliDose to system dozowania dedykowany do maszyn czyszczących Taski. Pozwala zredukować koszty sprzątania, zapobiega przedozowaniu preparatów chemicznych. Superkoncentraty w specjalnych saszetkach są skuteczne, ekonomiczne w użyciu (wysoka efektywność usuwania zanieczyszczeń przy niskich stężeniach użytkowych). Jedna saszetka o pojemności 1,5 L pozwala umyć aż do 25000 m2 powierzchni.

 IntelliDose

 

5. Divermite DQFM

System Divermite oraz system DQFM, który posiadamy w ofercie przeznaczony jest do dozowania preparatów do butelek. Omawiane systemy pozwalają sporządzać gotowe roztwory robocze ze skoncentrowanych detergentów. Dozownik Divermite S zamontować można w dowolnym miejscu, nie jest wymagane stałe przyłącze do wody. Natomiast dozownik DQFM LF R-Gap wymaga stałego przyłącza do wody.

Systemy montowane są na ścianie, nie zajmują dużo miejsca. Rozwiązanie usprawnia sprzątanie, gwarantuje także oszczędne zużycie chemii. Systemy Divermite oraz DQFM znajdują zastosowanie w obiektach hotelowych, gastronomicznych.

Diversey dozownik DQFM LF R-Gap Diversey dozownik Divermite S

 

6. EXACT

Przenośny system dozowania, który sprawdzi się w wielu miejscach. W skład rozwiązania wchodzi butelka wielokrotnego użytku, specjalna nakrętka dozująca. Częścią systemu są odpowiednie koncentraty środków czyszczących. System EXACT jest prosty w użyciu. Usprawnia sprzątanie wielu powierzchni. System butelki z nakrętką dozującą nadaje się do mycia ręcznego, a w przypadku wybranych preparatów także do mycia maszynowego.

 

Omawiane systemy dozujące przeznaczone są do profesjonalnego użytku. Należy je stosować zgodnie z zaleceniami producenta.

 

W prezentowanym wpisie zamieściliśmy filmy oraz zdjęcia firmy Diversey, które dotyczą omawianych systemów dozujących. Zachęcamy również do zapoznania się z opisem poszczególnych rozwiązań w naszym sklepie. 

 

Jeśli chcesz lepiej poznać oferowane przez nas rozwiązania lub masz pytania dotyczące systemów dozujących – skontaktuj się z nami:

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium