Profesjonalny sprzęt do zamiatania powierzchni płaskich

Zamiatarka Taski balimat

Profesjonalne zamiatarki – jak wybrać odpowiednią?

Zamiatarki zdecydowanie usprawniają sprzątanie podłóg wewnątrz budynków, jak i wielu powierzchni zewnętrznych. Jeśli wybierzemy zamiatarkę solidną, funkcjonalną i dopasowaną do specyfiki powierzchni – z pewnością będziemy zadowoleni z efektów jej pracy. Przed zakupem warto odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania:

Gdzie sprzęt będzie użytkowany? Jak dużą powierzchnię będziemy sprzątać z jego pomocą?

Istotna jest wydajność urządzenia szerokość pracy. W przypadku dużych powierzchni dobrym rozwiązaniem może okazać się zamiatarka samojezdna. Na mniejszych, a także średnich powierzchniach świetnie sprawdzają się zamiatarki prowadzone. Zdecydowanie polecamy zamiatarki z zasilaniem bateryjnym, które zapewnia pełną mobilność i komfort przemieszczania się ze sprzętem. Nie ciągnie się za nami kabel, zatem nie ma ryzyka, że osoba postronna potknie się o przewód.

 

Taski balimat w ofercie Linea

Oferowane przez nas zamiatarki to urządzenia kompletne, gotowe do pracy. Zastosowano w nich opatentowany mechanizm dwu szczotek walcowych (TRS - Twin Roller System). Przeznaczone są do usuwania luźnych zabrudzeń z twardych, płaskich powierzchni (wewnątrz budynków, a także na zewnątrz). Wewnątrz pomieszczeń mogą być stosowane na podłogach twardych i podłogach tekstylnych. Przeznaczone są do użycia na suchych powierzchniach.

Sprzęt nadaje się do zamiatania wykładzin dywanowych oraz dywanów, magazynów, parkingów, okolic firm i innych miejsc. Poszczególne modele Taski balimat różnią się między innymi wydajnością, szerokością pracy (zamiatania), rozmiarem i budową, sposobem prowadzenia.

Taski balimat 45 - zamiatarka ręczna, odpowiednia do niewielkich powierzchni. Wyposażona została w zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 40 L. Ma kompaktową budowę.

Taski balimat 2300 – szerokość pracy tej zamiatarki to 620 mm. Pojemnik na zanieczyszczenia mieści 37 L. Posiada wbudowany prostownik i jedną miotłę boczną. Idealnie nadaje się do zamiatania mniejszych powierzchni. Dzięki niewielkim gabarytom sprzęt jest bezproblemowy w przechowywaniu. Z łatwością dociera także w miejsca o utrudnionej dostępności.

Taski balimat 3300 – szerokość pracy: 900 mm, pojemnik na zanieczyszczenia: 60 L. Posiada wbudowany prostownik i dwie miotły boczne. Jest to zamiatarka z napędem. Doskonale sprawdza się na średnich powierzchniach.

Taski balimat 6500 – szerokość zamiatania to 900 mm (z 1 miotłą) lub 1100 mm (z 2 miotłami). Pojemnik na zanieczyszczenia mieści 90 L. Ma wbudowany prostownik i jedną miotłę boczną (opcjonalnie zastosować można również drugą miotłę boczną). Ta zamiatarka samojezdna świetnie radzi sobie na dużych powierzchniach.

Jaka jest wydajność zamiatarek?

Producent zamieścił informację o wydajności sprzętu w nazwie poszczególnych modeli. Liczba widoczna w nazwie zamiatarki oznacza teoretyczną wydajność na godzinę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamiatarek w naszym sklepie. Na karcie produktu przy poszczególnych modelach zamieszczamy dokładny opis urządzeń, materiały informacyjne do pobrania, a także filmy, które pokazują jak prosta jest obsługa sprzętu. Zamiatarki należy używać zgodnie z zaleceniami, instrukcją producenta. 

 

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą prezentację

Jeśli chcesz zobaczyć jak w praktyce działa urządzenie – skontaktuj się z nami. Organizujemy bezpłatne prezentacje maszyn czyszczących, dzięki którym możesz przetestować sprzęt przed zakupem. Przeprowadzamy również szkolenia z zakresu obsługi urządzeń.

Sprzęt Taski wyróżnia nie tylko zdecydowana użyteczność, ale też wysoki stopień niezawodności i łatwa obsługa. Wdrożenie nowych operatorów zdecydowanie nie jest czasochłonne. Dzięki wysokiej wydajności możemy pracować z urządzeniami długo, bez konieczności robienia częstych przerw na przestoje. Koniecznie jednak należy dobrać odpowiedni sprzęt do specyfiki konkretnego miejsca – dzięki temu czynności wykonywane będą sprawnie, zapewniona zostanie również maksymalna wydajność sprzątania.

 

Linea to Autoryzowany Przedstawiciel Taski Diversey

Jako Autoryzowany Przedstawiciel Taski możemy zaproponować bardzo korzystne warunki zakupu oferowanych maszyn czyszczących. Nasza oferta jest kompleksowa – zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie, a także wsparcie na etapie użytkowania sprzętu. Oferujemy możliwość zakupu urządzenia, a także wzięcia zamiatarki w leasing.

Masz pytania dotyczące zamiatarek Taski balimat? Chcesz przetestować sprzęt lub dowiedzieć się, który model sprawdzi się najlepiej w określonym miejscu? Napisz do nas lub zadzwoń – z pewnością uzyskasz wyczerpujące informacje i przydatne wskazówki. Możesz również odwiedzić nas w siedzibie firmy – serdecznie zapraszamy.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium