Przydatne ścierki, które sprawdzą się w wielu sytuacjach

Przydatne ścierki, które sprawdzą się w wielu sytuacjach

Czy ścierki mogą mieć jakieś szczególne właściwości?

Zdecydowanie tak. Przedstawiamy kilka propozycji ścierek, które przydadzą się w różnych sytuacjach. Ściereczki świetnie spełniają swoje zadania, wykazują przy tym zdecydowanie zadowalającą trwałość. Są to propozycje znanych i cenionych firm, które dostarczają produkty bardzo dobre jakościowo, w niewygórowanych cenach.

 

Uniwersalna ścierka Vileda MicroTuff base

Ścierka z mikrofazy Vileda MicroTuff base ma bardzo dobre właściwości czyszczące, nadaje się do wszystkich rodzajów powierzchni. Efektywnie zbiera brud, usuwa tłuszcze, odciski palców bez stosowania detergentów. Nadaje się również do usuwania kurzu na sucho. Dostępna jest w kilku kolorach (co pozwala na kodowanie kolorami). Świetna jakościowo ścierka dostępna jest w bardzo korzystnej cenie.

Ściereczka z mikrofazy Vileda MicroTuff base zielona  Ściereczka z mikrofazy Vileda MicroTuff base  żółta Ściereczka z mikrofazy Vileda MicroTuff base czerwona Ściereczka z mikrofazy Vileda MicroTuff base niebieska

 

Innowacyjna ścierka Vileda PVA micro 

Ścierka Vileda PVA micro idealnie sprawdza się do mycia szyb i luster. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni, bardzo dobrze zbiera zabrudzenia, usuwa odciski placów. Jest chłonna i wytrzymała, można ją z powodzeniem prać i stosować przez długi czas. Z innowacyjną ściereczką Vileda PVA micro możliwe jest czyszczenie sprawne, efektywne, bezsmugowe, wydajne. Ściereczka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. 

 Ścierka do szyb, luster Vileda PVA micro niebieska Ścierka do szyb, luster Vileda PVA micro max szara 

 

Antybakteryjna ścierka Taski Suma Lavette

Ścierka antybakteryjna Taski Suma Lavette skutecznie czyści, świetnie zbiera zanieczyszczenia. Posiada Atest Bezpieczeństwa w Kontakcie z Żywnością FCC. Jest to idealne rozwiązanie do efektywnego czyszczenia w miejscach, w których jest sporządzana żywność (np. restauracje). Dostępna jest w kilku kolorach.

Ścierka antybakteryjna Taski Suma Lavette żółta Ścierka antybakteryjna Taski Suma Lavette czerwona Ścierka antybakteryjna Taski Suma Lavette niebieska Ścierka antybakteryjna Taski Suma Lavette zielona

 

Ścierka Temca Profix do wycierania i polerowania

Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych ścierka Temca Profix może być stosowana na sucho i na mokro. Bardzo dobrze sprawdza się do wycierania i polerowania różnych powierzchni. Jest miękka, a zarazem wytrzymała, odporna na rozdarcie. Ściereczki mogą być używane w gospodarstwach domowych, w przemyśle przetwórstwa spożywczego.

 Ścierki uniwersalne Temca ProfixŚcierki uniwersalne Temca ProfixŚcierki uniwersalne Temca ProfixŚcierki uniwersalne Temca Profix

 

Ścierka do naczyń Vileda TeaTowel

Wykonana z mikrofazy ścierka Vileda TeaTowel ma bardzo dobre właściwości czyszczące, bezproblemowo usuwa między innymi odciski palców, osady kamienne. Usprawnia czyszczenia, wycieranie i polerowanie naczyń, nie pozostawiając przy tym smug ani kłaczków.

Ścierka do naczyń Vileda TeaTowel

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium