Skuteczna naprawa maszyn czyszczących i innych urządzeń

Skuteczna naprawa maszyn czyszczących i innych urządzeń

Profesjonalny serwis maszyn czyszczących w Rzeszowie

Taski Diversey to szwajcarski producent profesjonalnych maszyn czyszczących. Dostarcza rozwiązania wysoce użyteczne, a przy tym solidne i wygodne w użytkowaniu. Automaty szorująco-zbierające omawianej marki dostępne są w naszej ofercie od sierpnia 2017. W tym roku obchodzimy 6 rocznicę współpracy. W asortymencie posiadamy maszyny czyszczące z linii Taski Swingo oraz z linii Taski Ultimaxx. Umożliwiamy zakup, wynajem, jak i wzięcie urządzenia w leasing.
Firma Linea to nie tylko Autoryzowany Dostawca Maszyn, ale także Punkt Serwisowy Taski Diversey. Zapewniamy klientom kompleksową obsługę – zarówno na etapie zakupu, jak i użytkowania sprzętu. Jako autoryzowany przedstawiciel spełniamy wysokie wymagania producenta dotyczące między innymi posiadania szerokiej wiedzy na temat urządzeń, jakości obsługi, a także dostępności części zamiennych.

Urządzenia marki Taski cechuje wysoki stopień niezawodności, są bardzo solidne. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta, systematycznie serwisowane służą użytkownikom przez wyjątkowo długi czas. Bardzo ważne jest, aby w przypadku wystąpienia problemu technicznego reagować szybko – dzięki temu możemy usunąć usterkę na początkowym etapie, zapobiegając pojawieniu się poważnej awarii.

 

Serwis urządzeń Taski Diversey - co nas wyróżnia?

Sprawna i skuteczna naprawa maszyn czyszczących – zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne dla klienta jest możliwie szybkie rozwiązanie zaistniałego problemu. Naprawy przeprowadzamy bez opóźnień, nierzadko w 24 godziny od otrzymania zgłoszenia. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych, co zdecydowanie ułatwia pracę.

Szczegółowe przeglądy okresowe, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – przeprowadzamy przeglądy okresowe, dzięki którym można ocenić stan techniczny urządzenia i usunąć ewentualne usterki. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko pojawienia się poważnych awarii. Zapewniamy wsparcie techniczne zarówno w okresie obowiązywania gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym. Koszt świadczonych przez nas usług jest niewygórowany, nie narażamy klientów na niepotrzebne wydatki. Kierujemy się najwyższymi standardami pracy, co przekłada się na jej wyniki.

Oryginalne części i akcesoria – pracujemy na oryginalnych częściach, które należycie spełniają swoje zadania. Nie używamy tańszych zamienników, które nie gwarantują skutecznego działania sprzętu.

Naprawy maszyn czyszczących odbywają się w miejscu wyznaczonym przez klienta – dojeżdżamy na podaną w zgłoszeniu lokalizację. W przypadku mniejszych urządzeń (np. odkurzacze) naprawy odbywają się w siedzibie naszej firmy – produkt należy do nas dostarczyć.

Szkolenia i prezentacje, wsparcie posprzedażowe – przeprowadzamy bezpłatne testy i prezentacje maszyn czyszczących. Organizujemy także szkolenia dotyczące obsługi sprzętu. Posiadanie wiedzy na temat właściwego użytkowania maszyn i eksploatowanie ich zgodnie z zaleceniami producenta pomaga zapobiec wielu usterkom.

 

Czy zajmujemy się również naprawą maszyn czyszczących innych marek?

Tak, naprawiamy maszyny czyszczące takich marek jak: Numatic, Nilfisk, Hako, Comac, Gansow, Karcher, Cleanfix.

Nasz serwis maszyn czyszczących i innych urządzeń obejmuje swoim zasięgiem działania województwo podkarpackie i jego okolice.

 

Serwis maszyn czyszczących w Rzeszowie - kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów ewentualnej naprawy. Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są telefonicznie 533 823 433 , można również skontaktować się z nami poprzez e-mail: sklep@elinea.com.pl .

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium