Solidne, ergonomiczne, funkcjonalne wózki do sprzątania marki Splast

Wózek do sprzątania Splast

Profesjonalne wózki do sprzątania firmy Splast

Znaczną część oferty wózków do sprzątania w naszym sklepie stanowią produkty znanej i cenionej marki Splast. Firma Splast dostarcza profesjonalny sprzęt sprzątający, spełniający wygórowane wymagania jakościowe.

Dobre jakościowo wózki do sprzątania zdecydowanie ułatwiają organizację pracy, pomagają zadbać o porządek na różnych powierzchniach. Znajdują zastosowanie w mniejszych i większych obiektach.

Bogata oferta wózków sprzątających

Posiadamy między innymi wózek jednowiadrowy, wózek dwuwiadrowy, wózek serwisowy. Zakupić można kompleksowo wyposażony zestaw sprzątający, przydatny wózek na odpady. Sprzęty wyposażone w większą liczbę worków pozwalają segregować śmieci już w trakcie wykonywania czynności porządkowych. Natomiast wózki z estetyczną zabudową zapewniają dyskrecję sprzątania, zabezpieczają też przewożone przedmioty przed przypadkowym wypadnięciem.

 

Czym się kierować przy wyborze wózka do sprzątania?

Kupując wózek do sprzątania warto przemyśleć między innymi: jakie powinno być jego wyposażenie, gdzie sprzęt znajdzie zastosowanie, jaka będzie częstotliwość jego użytkowania.

Wybór konkretnego modelu zależy między innymi od tego, gdzie wózek będzie zazwyczaj użytkowany, a zatem do sprzątania jakich powierzchni ma nam służyć. Do utrzymania porządku w domu prywatnym czy małym sklepie odpowiedni może być niewielki wózek dwuwiadrowy lub wózek jednowiadrowy (np. Splast TSK-0004). Natomiast do sprzątania dużej placówki handlowej, placówki edukacyjnej, obiektu noclegowego, biurowca bardziej przydatny może okazać się duży zestaw sprzątający z bogatym wyposażeniem (np. duże wiadra i małe wiaderka, wyciskarka, kosz/worek na śmieci, półki).

Do firm sprzątających również polecamy rozbudowane zestawy, w których potrzebne do wykonywania czynności porządkowych akcesoria mamy „pod ręką”. Kompleksowe wyposażenie pozwala sprzątać w sposób gruntowny i wygodny. Na wózku z bogatym wyposażeniem przewozić można nie tylko niezbędny sprzęt, ale również środki do sprzątania, ściereczki.  

Zestaw do sprzątania Splast TSZ-0005 

Ciekawym rozwiązaniem są wózki serwisowe o właściwościach antybakteryjnych. Sprawdzają się bardzo dobrze w obiektach, w których ważne jest zachowanie wysokich standardów higieny (np. przychodnie, szpitale, przedszkola).

 Splast TSZA-0001

W asortymencie posiadamy również wózki do mycia i dezynfekcji firmy Splast. Omawiany sprzęt opiera się na tak zwanym systemie kuwetowym (praca w systemie „mopa jednego kontaktu”).

Firma Splast oferuje także wózki do sprzątania, które łatwo pokonują nierówności, schody, np. Splast WCH-0012.

 

Za co przede wszystkim cenimy wózki do sprzątania Splast?

  •  wygodne prowadzenie i manewrowanie
  •  funkcjonalność
  •  zastosowanie wytrzymałych komponentów
  •  solidne wykonanie
  •  zastosowanie odbojników na podstawie, chroniących ścianę przed zarysowaniem
  •  estetyczny wygląd.

 

Wybór konkretnego modelu wózka sprzątającego uzależniony jest od potrzeb kupującego, jak i specyfiki miejsc, w których będzie użytkowany. Oferta firmy Splast jest rozbudowana - nabyć można zatem profesjonalny wózek do sprzątania dużych, średnich, jak i niewielkich powierzchni. Jest to sprzęt wysoce użyteczny, wygodny w użytkowaniu, o wysokim stopniu niezawodności (nawet przy intensywnej eksploatacji). Jego atutem jest również bezproblemowa, intuicyjna obsługa.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium