Specjalistyczne czyściwo przemysłowe o doskonałej wydajności

AirTech Select 370 Lucart Professional

Specjalistyczne czyściwo przemysłowe AirTech Select 370 marki Lucart Professional sprawdza się w każdym niemal środowisku. Produkt ma zwiększoną wytrzymałość i chłonność (na sucho oraz na mokro). Może być z powodzeniem używany w trudnych, specyficznych warunkach.

AirTech Select 370 to czyściwo niezwykle wydajne i trwałe, zapewniające higienę. Cechuje je możliwość wielokrotnego użycia – po oczyszczeniu, wysuszeniu. Jest to alternatywa dla tradycyjnych ścierek. Zastosowana technologia Airlaid w połączeniu z odpowiednim splotem włókien zapewnia bardzo wysoką chłonność.

 

Co jeszcze wyróżnia omawiane czyściwo specjalistyczne?

  • wykazuje obniżoną pylność
  • jest dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • zostało przebadane dermatologicznie
  • jest miękkie, przyjemne w dotyku.

 

Gdzie sprawdzi się specjalistyczne czyściwo przemysłowe AirTech Select 370 marki Lucart Professional?

Czyściwo AirTech Select 370 jest wielofunkcyjne, nadaje się do różnych zastosowań. Dzięki swoim właściwościom jest idealne do prac w wymagającym środowisku. Sprawdzi się między innymi w branży motoryzacyjnej, zakładach przemysłowych, zakładach fryzjerskich (np. jako ręcznik), lakierniach, warsztatach. Pomaga skutecznie usunąć ślady oleju, smarów, jak i wiele innych zanieczyszczeń.

 

Czy warto zainwestować w stojak/uchwyt na czyściwo?

Stojak/uchwyt ułatwia użytkowanie czyściwa i naszym zadaniem zdecydowanie warto pomyśleć o jego zakupie. Powinien być stabilny, solidnie wykonany. W wielu sytuacjach istotne jest, aby przedmiot można było wygodnie przenieść z miejsca na miejsce. Wówczas czyściwo możemy mieć przy sobie niezależnie od tego, jaką czynność aktualnie wykonujemy. Stojaki i wieszaki mogą być wyposażone w element ułatwiający odcinanie papieru. Na uwagę zasługują także inne przydatne rozwiązania – jak chociażby uchwyt na worek (nie musimy kupować dodatkowego kosza na odpady).

Inwestycja w dobre jakościowo czyściwo specjalistyczne i odpowiedni dozownik zapewnia nam wygodę i komfort użytkowania produktu. Dzięki dużej wydajności ograniczone są straty, zredukowane koszty – a to prowadzi do oszczędności. 

 

Czyściwa przemysłowe w Linea

W sklepie Linea zakupić można wysokiej jakości czyściwa papierowe, czyściwa specjalistyczne, a także uchwyty i stojaki na czyściwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Masz pytania dotyczące wyboru czyściwa?

Jeśli nie wiesz jakie czyściwo będzie odpowiednie do konkretnych zadań – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie, które nie tylko okaże się skuteczne i wygodne w użytkowaniu, ale też pomoże ograniczyć koszty.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium