Środki ochrony osobistej dostępne w sklepie Linea

Środki ochrony osobistej dostępne w sklepie Linea

Środki ochrony indywidualnej - maseczki, przyłbice, rękawice ochronne

W Linea nabyć można środki ochrony osobistej, takie jak maseczki medyczne, przyłbice, jednorazowe rękawice ochronne. Oferujemy możliwość zakupu pojedynczych sztuk/opakowań omawianych środków, jak i większe ich ilości (np. do firm, konkretnych placówek).

Środki ochrony indywidualnej muszą być używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Należy stosować się w tym zakresie do zaleceń konkretnego producenta.

Maseczki medyczne i przyłbice

Posiadamy w ofercie maseczki medyczne firmy Mediunion. Są to maseczki jednorazowe, trójwarstwowe. Maseczki są wygodne do założenia, mają kolor niebieski. W jednym opakowaniu znajduje się 50 maseczek medycznych. Dostarczamy również przyłbice ochronne o bardzo dobrych parametrach. Przyłbica Splast to produkt solidny, nadający się do wielokrotnego użytku. Wykonana jest z przezroczystego materiału, można ją używać z okularami czy kaskiem. Przyłbica ma opcję regulacji, zatem nie ma problemu z dopasowaniem jej do obwodu głowy. Zakładanie oraz zdejmowanie przyłbicy odbywa się sprawnie i bezproblemowo.

Rękawice ochronne do jednorazowego użytku

Oferujemy rękawice firmy Mercator Medical – są to zarówno rękawice lateksowe, rękawice winylowe, jak i rękawice nitrylowe.

Czym się kierować przy wyborze jednorazowych rękawic ochronnych?

Przy wyborze rękawic warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Rękawice powinny dobrze przylegać do skóry dłoni, zatem istotne będzie również wybranie odpowiedniego rozmiaru. Należy zapoznać się z informacją, jakie jest zastosowanie konkretnych rękawic.

Lateksowe czy nielateksowe?

Rękawice lateksowe cieszą się sporą popularnością, bardzo dobrze przylegają do skóry dłoni, mają zadowalającą elastyczność. Rękawice nielateksowe również należycie spełniają swoje zadania, są odpowiednie dla skóry wrażliwej, polecane są osobom uczulonym na lateks. Mnogość rozwiązań pozwala wybrać rękawice odpowiadające indywidualnym preferencjom, jak i specyfice wykonywanej pracy.

Pudrowane czy bezpudrowe?

Środek pudrujący ułatwia zakładanie czy też ściąganie rękawic, ogranicza potliwość dłoni. Zastosowanie pudrowania nie zawsze jednak będzie wskazane (np. może w określonych przypadkach przyczynić się do wystąpienia reakcji alergicznej). Wśród oferowanych w Linea rozwiązań obecne są zarówno rękawice pudrowane, jak i rękawice ochronne bez środka pudrującego.

Przy poszczególnych rękawiczkach ochronnych w naszym sklepie zamieszczony jest opis. W plikach do pobrania znajdują się przydatne dokumenty. Wybrać można takie rozwiązanie, które w konkretnej sytuacji sprawdzi się najlepiej.

 

Masz pytania dotyczące oferowanych w Linea środków ochrony osobistej?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas w siedzibie firmy. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dokonać dobrego wyboru.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium