Światowy Dzień Mycia Rąk - 15 październik

Światowy Dzień Mycia Rąk

Światowy Dzień Mycia Rąk to okazja, aby przypomnieć jak ważna jest prawidłowa higiena rąk.

Dokładne i regularne mycie dłoni pozwala usunąć zabrudzenia, umożliwia pozbycie się wielu chorobotwórczych mikroorganizmów. Zapewnia ochronę przed zarazkami, które nierzadko przenoszone są właśnie na rękach. Istotne jest także właściwe osuszanie rąk po umyciu (np. za pomocą ręczników papierowych, suszarki do rąk).

Mycie rąk to istotny element profilaktyki wielu chorób. W czasie trwającej pandemii warto podkreślać to systematycznie. Prawidłowe mycie rąk może zmniejszać prawdopodobieństwo zakażenia COVID-19.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami do higieny rąk i ciała, a także preparatami do dezynfekcji rąk w naszym sklepie. Dostarczamy liczne dozowniki mydła i płynów dezynfekcyjnych, które pomagają utrzymać odpowiedni poziom higieny i skutecznie zabezpieczają preparat myjący/dezynfekujący.

Przypominamy o aktualnych promocjach w Linea. Wśród produktów dostępnych w promocyjnej cenie znaleźć można między innymi preparaty do higieny rąk, dozowniki. Promocje są ograniczone czasowo.

 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez firmę Diversey, które zamieszczamy w plikach do pobrania.

 

Plakat przygotowany przez firmę Diversey

 

 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium