System IntelliCare marki Diversey – kompleksowe rozwiązanie do higieny rąk

System IntelliCare marki Diversey

System IntelliCare marki Diversey to sprawdzone rozwiązanie do mycia, dezynfekcji, pielęgnacji rąk.

System IntelliCare marki Diversey zapewnia kompleksową higienę rąk. Innowacyjny dozownik w połączeniu z odpowiednim wkładem należycie spełnia swoje zadania, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, wysoką wydajność wkładu, sterylność.

 

Manualne, łokciowe i bezdotykowe dozowniki

Dozowniki IntelliCare przeznaczone są do preparatów dezynfekcyjnych, mydła w płynie oraz w pianie, kremów do rąk znajdujących się w odpowiednich wkładach. Występują w kilku wariantach – jako dozowniki bezdotykowe i manualne. Interesującym rozwiązaniem są również dozowniki łokciowe. Pojemniki są zamykane na klucz, aby nie było ryzyka ich przypadkowego otworzenia. Nie ma problemu z zaobserwowaniem ilości preparatu w butelce – duże okienko w urządzeniu zapewnia doskonałą widoczność. Dozowniki dostępne są w dwóch eleganckich kolorach: czarnym oraz białym. Dobrze prezentują się w każdym niemal wnętrzu. Montuje się je w kilka chwil. Urządzenia wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa ABS.

 

Dozownik bezdotykowy IntelliCare

Bezdotykowy dozownik IntelliCare marki Diversey świetnie sprawdza się w miejscach, w których należy zadbać o wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania preparatu do rąk, urządzenie zapewnia bardzo wysoki poziom higieny. Hybrydowy dozownik polecany jest między innymi do placówek medycznych, hotelowych, edukacyjnych, obiektów użyteczności publicznej. Działa nawet wtedy, gdy wyczerpią się baterie – przełączony zostaje wówczas w tryb manualny (opcja bezdotykowego oraz manualnego dozowania). Urządzenie wyposażone jest w przydatną funkcję informowania o niskim poziomie baterii. Informuje także o niskim poziomie produktu.

Bezdotykowy dozownik Intellicare biały Bezdotykowy dozownik Intellicare czarny

 

Dozownik manualny IntelliCare

Dozownik manualny IntelliCare obsługuje się bardzo prosto, intuicyjnie. Wyposażony jest w odpowiedni przycisk, za pomocą którego można uruchomić urządzenie. Dozownik wyróżnia prosty mechanizm działania, wysoka niezawodność i użyteczność. Pomaga zadbać o odpowiednią higienę rąk między innymi w restauracjach, hotelach, biurowcach, placówkach edukacyjnych i wielu innych miejscach.

Dozownik manualny Intellicare biały   Dozownik manualny Intellicare czarny

 

Dozownik łokciowy IntelliCare

Dozownik łokciowy, jak nazwa wskazuje, obsługiwany jest za pomocą łokcia. Co daje nam takie rozwiązanie w praktyce? Pozwala uniknąć kontaktu dozownika z dłońmi. Ramię urządzenia wykonane zostało ze stali nierdzewnej. Jeśli pojawi się taka potrzeba – można je zdemontować. Dozowniki łokciowe IntelliCare marki Diversey to rozwiązanie higieniczne i bardzo łatwe w obsłudze.

 Łokciowy dozownik Intellicare biały                     Łokciowy dozownik Intellicare czarny

 

Niewielki wkład, duża wydajność - z jednego wkładu możemy uzyskać aż 3250 porcji preparatu!

Do omawianych dozowników pasuje szeroka gama produktów IntelliCare, znajdujących się w jednorazowych wkładach o pojemności 1,3 L. Są to preparaty do mycia, pielęgnacji, a także dezynfekcji rąk.

Butelki z preparatem są niewielkie, można je łatwo przenosić, magazynować. Opróżniają się do końca, zatem nie ma mowy o marnowaniu preparatu. Opróżniona butelka zajmuje niewiele miejsca, zminimalizowana jest ilość odpadów. Dużym atutem omawianego rozwiązania jest sterylność, do wnętrza butelki ze środkiem myjącym nie przedostaje się powietrze. Niewielki wkład wystarcza na długi czas.

Wydajność preparatu uzależniona jest od tego, jaką opcję dozowania wybierzemy. Do wyboru mamy następujące możliwości:

  • 0,4 ml (w takim przypadku uzyskujemy 3250 porcji preparatu z jednego wkładu)
  • 1 ml (w takim przypadku uzyskujemy 1300 porcji preparatu z jednego wkładu).

Soft Care All Purpose Foam mydło w pianie 1,3 L IntelliCare Soft Care Med żel do dezynfekcji rąk 1,3 L Intellicare Soft Care Sensisept antybakteryjne mydło 3 w 1 do higienicznego mycia rąk 1,3 L Intellicare

Skuteczna dezynfekcja rąk z systemem IntelliCare

Wśród preparatów IntelliCare do dezynfekcji rąk znajdują się zarówno te, które nie wymagają spłukiwania, jak i te, po których należy spłukać ręce. Są to produkty skuteczne, bardzo dobre jakościowo. Dostępne są produkty alkoholowe do dezynfekcji rąk (Soft Care Des E, Soft Care Med) oraz bez zawartości alkoholu w składzie - SURE Instant Hand Sanitizer na bazie kwasu mlekowego. Zarówno Soft Care Des E, Soft Care Med, jak i SURE Instant Hand Sanitizer nie wymagają spłukiwania. Ciekawym rozwiązaniem są również preparaty do mycia i dezynfekcji w jednym kroku - Soft Care Sensisept, SURE Antibac Hand Wash Free (po tych produktach ręce należy spłukać).   

 

Przydatne akcesoria do systemu IntelliCare

W zależności od potrzeb i możliwości do określonych dozowników dopasować można pewne akcesoria dodatkowe. Ciekawym i niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest stabilny stojak IntelliCare, który może być z powodzeniem używany przez osoby o różnym wzroście. Wyróżnia go nowoczesny wygląd, przemyślana konstrukcja. Dokupić można również ociekacz biały lub ociekacz czarny, który zabezpiecza przed kapaniem.

Przy poszczególnych dozownikach w naszym sklepie zamieszczamy informację, które akcesoria do nich pasują (produkty powiązane).  

 

-> Osoby, które chcą jeszcze lepiej poznać omawiany system IntelliCare marki Diversey zapraszamy do zapoznania się z zamieszczoną w plikach do pobrania broszurą.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium