Urządzenie do szybkiej dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi UVC

Urządzenie do szybkiej dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi UVC

Szybka dezynfekcja z urządzeniem MoonBeam™3 marki Diversey

MoonBeam™3 marki Diversey to urządzenie do szybkiej dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi UVC. Znajduje zastosowanie w wielu miejscach – między innymi w szpitalach, gabinetach lekarskich, pokojach hotelowych, domach opieki, autobusach, karetkach. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się do dezynfekcji powierzchni poziomych, jak i pionowych.

Dezynfekcja w 90 sekund? Z MoonBeam™3 to możliwe.

Minimalny czas jednego pojedynczego procesu dezynfekcji to 90 sekund, a maksymalny 10 minut. Typowy cykl to 3 minuty. Możemy wybrać czas trwania cyklu dezynfekcji: 90 sekund, 180 sekund, 300 sekund, 600 sekund.

 

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Promieniowanie UVC to forma światła, która jest wykorzystywana w procesie dezynfekcji. Technologia ultrafioletowa może być stosowana jako przyjazne dla środowiska podejście do dezynfekcji (bez produktów chemicznych). MoonBeam™3 pozwala na szybką dezynfekcję bez wytwarzania oparów, mgły aerozolowej.

Obsługa sprzętu jest bezproblemowa, szkolenia operatorów zdecydowanie nie są czasochłonne. Ważne jest, aby stosować się do instrukcji i zaleceń producenta w zakresie użytkowania sprzętu.

Urządzenia UVC nie można używać, gdy w konkretnym pomieszczeniu są obecni ludzie. W MoonBeam™3 zastosowano zabezpieczenia przed naświetleniem ludzi (czujniki ruchu, opcjonalne urządzenie Asystenta).

 

Mobilność i skuteczność

Sprzęt posiada mobilny moduł podstawowy. Dzięki obecności kół sprawnie docieramy w różne miejsca. Ramiona urządzenia ustawić można pod odpowiednim kątem (są ruchome). Wpływa to korzystnie na efektywność przeprowadzanego procesu dezynfekcji. Atutem jest także zdalna pokrywa, która podczas dezynfekcji steruje procesem.

 

Dezynfekcja UVC nie zastępuje sprzątania ręcznego. Urządzenie jest stosowane jako uzupełnienie istniejących praktyk dezynfekcji.

 

 W plikach do pobrania zamieszczone zostały materiały dotyczące MoonBeam™3 marki Diversey.

 

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym filmem.

 

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia, skontaktuj się z nami - tel.: 730 994 188, e-mail: sklep@elinea.com.pl .

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium