Worki na śmieci… i nie tylko

Worki na śmieci Olimar

Oczywiste i mniej oczywiste zastosowanie worków na śmieci 

Worki do wypełniania kosza na odpady

Worki ułatwiają przechowywanie śmieci i opróżnianie pojemnika na odpady. Pozwalają utrzymać kosz w czystości – śmieci lądują w worku, nie dotykając bezpośrednio ścian kosza. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co ułatwia segregowanie odpadów.

Worki do wózka na odpady/zestawu sprzątającego

Worki znajdują zastosowanie nie tylko w koszach, ale także w wózkach na odpady, wybranych zestawach sprzątających czy też odpowiednich stojakach. Bardzo ważne jest dopasowanie rozmiaru worka do uchwytu w wózku/stojaku.

Worki do przechowywania przedmiotów

Mocne, odporne na rozdarcie worki przydają się przy przeprowadzkach – można do nich łatwo spakować wiele rzeczy. Oczywiście pamiętać należy o tym, że worki mają określoną wytrzymałość i nie należy jej przeceniać.

 

Przy wyborze worka warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego rozmiar i wytrzymałość. W naszym sklepie dostępne są worki na odpady firmy Olimar wykonane z folii LDPE i worki wykonane z folii HDPE. Posiadamy zarówno niewielkie worki, jak i bardzo pojemne, mieszczące nawet 240 litrów.

Sprawdź ofertę worków na śmieci w Linea → tutaj.

A jeśli zastanawiasz się nad wyborem kosza na śmieci czy też wózka przejdź do wpisu:

„Zakup odpowiedniego kosza na odpady” 

→ "Wybór odpowiedniego wózka na odpady"

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium