Wskazówki dotyczące utrzymania czystości na siłowniach i w klubach fitness

Wskazówki dotyczące utrzymania czystości na siłowniach i w klubach fitness

Jak dbać o czystość i porządek na siłowni / w klubie fitness?

Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących utrzymania czystości i porządku w obiektach sportowych takich jak siłownia, klub fitness.

Systematyczne i dokładne mycie oraz dezynfekcja powierzchni

Regularne mycie i dezynfekcja powierzchni to istotny aspekt dbania o odpowiednie standardy higieny w wielu obiektach. Pomocne są w tym zakresie specjalistyczne preparaty. 

W Linea dostępna jest wysokiej jakości chemia profesjonalna i chemia gospodarcza. Posiadamy szeroki wybór środków do dezynfekcji powierzchni - z zawartością alkoholu w składzie, jak i bez zawartości alkoholu. Zakupić można między innymi preparaty w praktycznych butelkach ze spryskiwaczem, preparaty w dużych opakowaniach, gotowe do użycia chusteczki myjąco-dezynfekujące. Przypominamy, że środki należy stosować zgodnie z zaleceniami podanymi przez producenta. 

Wybierać należy preparaty skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla sprzętów, podłóg, powierzchni ponad podłogami. Jeśli nie wiesz jakie produkty będą najlepsze do mycia/dezynfekcji w konkretnym przypadku - służymy fachową poradą. Możemy przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i specyfikę obiektu. Przy większych zamówieniach oraz systematycznie zamawianych pakietach możliwa jest również negocjacja cen. 

 

Odpowiedni sprzęt i akcesoria do sprzątania

Siłownie i kluby fitness różnią się między sobą – między innymi wielkością, natężeniem ruchu, godzinami otwarcia. Te aspekty mają wpływ na rozplanowanie poszczególnych czynności porządkowych i wybór sprzętu. W naszym sklepie nabyć można między innymi solidne wózki do sprzątania Splast, niezawodne odkurzacze i maszyny czyszczące Taski

Potrzebujesz pomocy przy wyborze sprzętu do sprzątania? Zapraszamy do kontaktu

 

Dobrze wyposażone łazienki i toalety

Wygodne w użyciu dozowniki

Warto zadbać o to, aby papiery higieniczne oraz mydła posiadały odpowiednie zabezpieczenie. Świetnym rozwiązaniem są solidne dozowniki, które chronią preparat/płyn przed wypadnięciem czy też rozlaniem. Zabezpieczają produkt, pozwalają również ograniczyć marnowanie wkładu.

Systematyczne uzupełnianie papieru i mydła

Kolejną istotną kwestią jest regularne uzupełnianie środków myjących, a także papierów higienicznych w łazienkach i toaletach. Co się stanie jeśli w toalecie zabraknie nagle papieru toaletowego? Użyty może zostać ręcznik papierowy. Niestety, może to skutkować zapchaniem toalety… 

Toaleta zapchana papierem – jak temu zapobiec?

Jeśli dbasz o dostępność papieru toaletowego, w pomieszczeniu obecny jest kosz na śmieci, a pomimo tego zdarzają się przypadki wyrzucania ręczników do toalety, pomyśl o zakupie produktu Papernet 411169. Ręczniki papierowe Papernet Dissolve Tech po przypadkowym wyrzuceniu do toalety rozpuszczają się w wodzie.

Zobacz wpis: „Jak uniknąć problemu zapchania toalety ręcznikami papierowymi”.

 

Przydatne komunikaty

Zastosować warto proste komunikaty przypominające o przestrzeganiu istotnych zasad higieny (np. dezynfekcja sprzętu po zakończeniu ćwiczeń). W toalecie można umieścić napis przypominający o tym, gdzie wyrzuca się zużyte ręczniki papierowe.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dostarczamy skuteczną chemię do sprzątania różnego typu obiektów, wysokiej klasy urządzenia, dozowniki, dobre jakościowo i wydajne środki do higieny rąk i ciała. W Linea zakupić można także środki ochrony osobistej - między innymi rękawice ochronne i maseczki jednorazowe. 

Polecane przez nas preparaty, sprzęty, akcesoria to skuteczne i sprawdzone, a przy tym wygodne w użyciu rozwiązania. Oferujemy nie tylko korzystne warunki ich zakupu, ale też fachowe doradztwo. 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium