Wskazówki dotyczące utrzymania czystości w hotelach

Room Care R3

Utrzymanie czystości w obiektach hotelowych z rozwiązaniami marki Diversey

Marka Diversey dostarcza kompleksowe rozwiązania zapewniające wysoki poziom czystości, higieny w różnego typu obiektach, również w branży hotelarskiej. Profesjonalne preparaty, akcesoria oraz urządzenia pozwalają w sposób odpowiedni zadbać o wszystkie pomieszczenia w hotelu. Ważne jest, aby poszczególne rozwiązania stosować umiejętnie, właściwie. Dzięki temu osiągniemy wysoce zadowalające rezultaty, zadbamy o bezpieczeństwo i wygodę sprzątania, a także o optymalne wykorzystanie poszczególnych preparatów.

W zamieszczonym poniżej wpisu pliku do pobrania znajduje się broszura przygotowana przez firmę Diversey: "Obiekty hotelowe_Podręcznik utrzymania czystości i higieny". Broszura omawia rozwiązania zapewniające utrzymanie odpowiednich standardów czystości, higieny w poszczególnych obszarach w hotelu. Znajdziemy w niej między innymi podpowiedzi jakie środki, sprzęt stosować przy sprzątaniu recepcji, pokoju hotelowego, łazienki hotelowej, sali konferencyjnej, pomieszczenia gospodarczego, kuchni, sali konsumpcyjnej i innych miejsc znajdujących się w obiektach hotelowych.

 

Skuteczne preparaty, akcesoria, urządzenia do sprzątania hoteli marki Diversey

Bardzo ważnym aspektem jest wybór odpowiednich środków czystości, a także sprzętów pomocnych w bieżącym, okresowym, jak i gruntownym sprzątaniu. Marka Diversey oferuje szeroki wybór preparatów, dzięki czemu można zdecydować się na rozwiązanie pasujące do konkretnego typu obiektu. Inne rozwiązania mogą okazać się optymalne w hotelach dużych, a inne w placówkach znacznie mniejszych.

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno gotowe do użycia preparaty marki Diversey, jak i profesjonalne koncentraty zapewniające kontrolowane dozowanie. Warto zwrócić uwagę na linię dedykowaną do obiektów hotelowych – Room Care. Rozwiązania z kontrolowanym dozowaniem (System J-Flex, System SmartDose, System DQFM, System Divermite) pozwalają precyzyjnie dozować preparaty, zapewniając tym samym oszczędności. Systemy są bardzo proste i wygodne w obsłudze. Bardzo dobrze sprawdza się także uniwersalna linia oparta o marki konsumenckie.

W hotelach przydają się również profesjonalne urządzenia usprawniające sprzątanie. Jest to chociażby odkurzacz (np. Taski Jet 38, Taski Jet 50), maszyna do prania wykładzin i dywanów (np. Taski procarpet 30, Taski procarpet 45) czy też maszyna czyszcząca, pozwalająca bezproblemowo dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca (np. Taski swingo 350).

Marka Diversey oferuje także bardzo dobre jakościowo akcesoria do sprzątania (np. świetnej jakości ścierki Taski Suma Lavette, gąbki, szczotki).

 

Przeszkolenie personelu sprzątającego, zachowanie zasad bezpieczeństwa

Istotną kwestią jest zarówno zapewnienie odpowiedniego sprzętu i preparatów do sprzątania hoteli, jak i zapewnienie profesjonalnego przygotowania osobom, które poszczególne czynności porządkowe mają wykonywać. Sprzątanie powinno odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, obowiązujących przepisów BHP. Istotne będzie przeprowadzenie odpowiednich szkoleń w tym zakresie. Preparaty i urządzenia należy używać zgodnie z instrukcją, zaleceniami podanymi przez producenta.

 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium