Wynajem maszyn czyszczących – kiedy warto o nim pomyśleć?

Taski swingo 2500

Wynajem automatów szorująco-zbierających

Maszyny czyszczące zdecydowanie pomagają zadbać o porządek na większych powierzchniach podłogowych. Świetnie sprawdzają się w dużych i średnich obiektach – między innymi w hotelach, sklepach, halach magazynowych, restauracjach, szpitalach. Automat szorująco-zbierający można zakupić lub wynająć. Zakup maszyny czyszczącej ma niewątpliwie wiele zalet, jesteśmy właścicielami sprzętu. A jak sytuacja wygląda w przypadku wynajmu?

 

Kiedy sprawdzi się wynajem automatu szorująco-zbierającego?

Wynajem maszyny czyszczącej to dobra opcja wówczas, gdy nie chcemy jednorazowo ponosić kosztów zakupu i wolimy comiesięczną opłatę za użytkowanie urządzenia. Nie musimy w takim przypadku decydować się od razu na wysokie koszty. Co więcej – mamy możliwość przetestowania w praktyce konkretnego sprzętu. Wynajem sprawdza się także wówczas, gdy chcemy mieć możliwość wymiany urządzenia na inny, nowszy model, po zakończeniu okresu wynajmu.

 

Wynajem długo czy krótkoterminowy?

Wynajem może być długoterminowy lub krótkoterminowy. Długoterminowy wynajem to świetnie rozwiązanie dla firm, które zamierzają systematycznie korzystać z konkretnego urządzenia, ale nie chcą go od razu kupować z określonych powodów.

Wynajem krótkoterminowy sprawdza się wówczas, gdy automatu szorująco-zbierającego potrzebujmy okazjonalnie. W niektórych branżach może pojawić się potrzeba korzystania z różnych urządzeń, w zależności od miejsca, w jakim jest użytkowane. Dotyczy to chociażby wybranych firm sprzątających, które raz mogą sprzątać ogromne powierzchnie, a innym razem niewielkie, trudno dostępne miejsca.

 

Wynajem maszyn czyszczących Taski w sklepie Linea

W firmie Linea wynająć można profesjonalne automaty szorująco-zbierające Taski Diversey. Szwajcarska marka dostarcza sprzęt wyjątkowo użyteczny i wygodny w użytkowaniu, o wysokim stopniu niezawodności. Firma Linea jest Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski, prowadzimy Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski. Kupując lub wynajmując urządzenie w naszej firmie masz gwarancję obsługi na wysokim poziomie, fachowego doradztwa, profesjonalnej opieki w czasie korzystania z urządzenia.

Oferujemy najem krótko, jak i długoterminowy. Przy najmie długoterminowym Klientowi oferowane są nowe urządzenia. Klient ma pierwszeństwo do zakupu urządzenia po zakończeniu trwania umowy wynajmu (w bardzo korzystnej cenie).

 

Co wyróżnia naszą ofertę wynajmu maszyn czyszczących?

  • Fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu.
  • Profesjonalna opieka w czasie korzystania z urządzenia. Klient może liczyć na nasze wsparcie techniczne, szkolenia z zakresu obsługi maszyn. Oferujemy szeroki pakiet usług serwisowych.
  • Umowa podpisywana jest na okres 36 miesięcy (w przypadku wynajmu długoterminowego). Istnieje możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy. 
  • Zdecydowanie niewygórowane koszty wynajmu. Pobierane są jedynie stałe koszty użytkowania sprzętu i jego serwisowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. W przypadku wynajmu większej ilości urządzeń proponujemy atrakcyjne rabaty.
  • Umożliwiamy czasowe zawieszenie opłat (do trzech miesięcy).
  • Maszyna czyszcząca objęta jest gwarancją przez cały okres trwania umowy wynajmu.

 

Zachęcamy do zapoznania się również z wpisami: „Profesjonalne maszyny czyszczące marki Taski” oraz „Maszyny czyszczące marki Taski – poradnik”.

 

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu lub wynajmu maszyn czyszczących w sklepie Linea, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium