Zadbane i dobrze wyposażone toalety publiczne

Zadbane i dobrze wyposażone toalety publiczne

Toalety publiczne powinny być nie tylko czyste i zadbane, ale też odpowiednio wyposażone. Nie może w nich zabraknąć papierów higienicznych czy środków do mycia rąk. Oprócz podstawowego wyposażenia toalet (umywalki, urządzenia WC) polecamy również nabycie przydatnych pojemników i dozowników. Warto pomyśleć produktach z jednej linii – wpłynie to korzystnie na estetykę obiektu.

 

Zobacz nasze propozycje:

 

Dozowniki zapewniające oszczędności

Do toalet publicznych zdecydowanie polecamy rozwiązania solidne i oszczędne. Powinny służyć w dobrym stanie przez długi czas i odpowiednio spełniać swoje zadania. Zwróćmy zatem uwagę na obudowę podajników, jakość wykonania, a także ich wielkość. Oprócz podajnika na papier, mydło i ręcznik koniecznie zadbajmy również o obecność kosza na odpady i szczotki do WC.

Dobrze dobrane podajniki i papiery/preparaty myjące zapewniają:

  • zredukowanie kosztów, ograniczenie marnowania produktów
  • ograniczenie częstotliwości uzupełniania wkładów w podajnikach.

Podajnik z automatycznym systemem odcinania

W toaletach publicznych naszym zdaniem bardzo dobrze sprawdzają się podajniki z automatycznym systemem odcinania – zarówno na ręczniki, jak i papier toaletowy. Dozują one pojedyncze porcje papieru, zatem zdecydowanie zredukowane jest marnowanie wkładu. Nie musimy obawiać się, że papier wypadnie przypadkowo podczas wyciągania. Jest to rozwiązanie zapewniające wygodę i higienę. Dobre jakościowo dozowniki z automatycznym systemem odcinania nie należą do najtańszych, ale jest to wydatek, który szybko się zwraca dzięki oszczędnemu zużyciu papieru. Ważne jest również to, aby wybierać papiery higieniczne dobre jakościowo – o odpowiedniej chłonności i wytrzymałości, która przełoży się na wydajność.

 Dozownik Lucart Identity 892308I 

Pojemnik, który mieści dwie rolki papieru toaletowego

Wartym uwagi rozwiązaniem jest również pojemnik na papier toaletowy bez gilzy Papernet Full Tech, który mieści dwie rolki papieru. Gdy skończy się jedna rolka, można zacząć używać drugą – zatem nie musimy obawiać się, że papier nagle się skończy. O linii Full Tech przeczytasz więcej → tutaj.

 

Dozownik na mydło – który będzie odpowiedni do toalety publicznej?

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno dozowniki przeznaczone na specjalne wkłady, jak i dozowniki uzupełniane z kanistra. Posiadamy w ofercie dozowniki manualne, bezdotykowe, jak i łokciowe. Do toalet publicznych polecamy dozowniki, które przede wszystkim zapewniają oszczędne zużycie preparatu myjącego. Wybrać można zarówno tradycyjny dozownik na mydło w płynie, jak i pojemnik na mydło w pianie. W miejscach intensywnie użytkowanych świetnie sprawdzają się również dozowniki mydła w sprayu: Lucart Identity 892312 czarny oraz Lucart Identity 892296 biały. Przeznaczone są na wkłady o pojemności 800 ml. Z jednego wkładu można otrzymać aż 4000 porcji preparatu.

W naszej ofercie znajdziesz dozowniki za symboliczną złotówkę

Przy zakupie określonego zapasu mydła/papieru dozownik możesz otrzymać od nas za symboliczną złotówkę netto. Konkretne propozycje zestawów znajdziesz w kategorii - „Zestawy promocyjne”.

Zapewniamy bezpłatną pomoc przy wyborze podajnika – każde miejsce ma swoją specyfikę i warto wyposażyć je tak, aby korzystanie z obiektu było maksymalnie wygodne. Posiadamy bardzo duże doświadczenie dotyczące montażu podajników – w razie potrzeby postaramy się pomóc również w tym zakresie. 

 

Solidna i wydajna suszarka do rąk

Suszarki do rąk pozwalają sprawnie osuszyć ręce po umyciu. Jest to alternatywa dla ręczników papierowych. W ofercie Linea dostępne są suszarki do rąk marki Warmtec: klasyczne i kieszeniowe, które doskonale spełniają swoje zadania. Temat wyboru konkretnego urządzenia omawiamy szczegółowo we wpisie: „Istotne kwestie dotyczące zakupu suszarki do rąk”.

 

Czystość i porządek w toalecie publicznej

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór środków do skutecznego mycia i dezynfekcji powierzchni w toaletach. Posiadamy zarówno chemię profesjonalną do sanitariatów, jak i chemię gospodarczą do czyszczenia łazienek. Warto zapoznać się również z naszą ofertą wózków i wiader do sprzątania, które zdecydowanie ułatwiają mycie większych i mniejszych powierzchni.

Zobacz wpis: „Jak dbać o porządek w łazience i toalecie?”.

 

Indywidualnie dobrane pakiety produktów

Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich podajników, papierów higienicznych, sprzętów czy środków czystości. Możemy przygotować pakiet produktów, dobranych do specyfiki konkretnego obiektu – w bardzo korzystnej cenie.

Jeśli chcesz otrzymać od nas indywidualną ofertę – napisz (sklep@elinea.com.pl) lub zadzwoń (730 994 188).

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium